Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,344 μέλη και 2,430,799 μηνύματα σε 75,883 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 253 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Για ποιο πράγμα μετανιώνετε περισσότερο;

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O cortomaltese έγραψε: στις 01:50, 12-10-16:

Ενα θεμα που αναφερουμε για ποια πραγματα μετανιωνουμε περισσοτερο .
Ελευθεροστομα!
Εσεις για ποιο πραγμα μετανιωνετε περισσοτερο ?
Παμε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 09:05, 12-10-16:

Μετανιωνω που πάτησα σε αυτό το θρεντ
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε: στις 12:44, 12-10-16:

Ειναι το 5ο ερωτημα απο το ερωτηματολογιο του Προυστ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 15:30, 12-10-16:

Για τίποτα, όσο άσχημο κι αν ήταν. ΄Ολα αυτά που έχουμε κάνει ή έχουμε ζήσει, μας έχουνε κάνει τους ανθρώπους που είμαστε σήμερα.
Και τυχαίνει να μου αρέσει πολύ ο άνθρωπος που έχω γίνει και δεν θα ήθελα να ήμουν κανένας άλλος.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eλένη Σκαριώτου

Νεοφερμένος

H Eλένη Σκαριώτου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Eλένη Σκαριώτου έγραψε: στις 19:50, 12-10-16:

Μετανιώνω όταν συμπεριφέρομαι το ίδιο, τόσο σε αυτούς που με πικραίνουν, όσο και σε αυτούς που με υποστηρίζουν
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε: στις 21:39, 12-10-16:

Μετανιωνω που δεν πηγα να ακουσω τους thievery corporation οταν ειχαν ερθει στην ΕΛλαδα
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,539 μηνύματα.

O ultraviolence dont look at me, you will become like me έγραψε: στις 21:50, 12-10-16:

Μετανιώνω που υποβιβάζω τον εαυτό μου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 21:56, 12-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Eλένη Σκαριώτου
Μετανιώνω όταν συμπεριφέρομαι το ίδιο, τόσο σε αυτούς που με πικραίνουν, όσο και σε αυτούς που με υποστηρίζουν
Να μην μετανιώνεις, κρατάς τον χαρακτήρα σου ακέραιο. Αυτοί που σε πικραίνουν θα έπρεπε να μετάνιωναν.

Αρχική Δημοσίευση από cortomaltese
Μετανιωνω που δεν πηγα να ακουσω τους thievery corporation οταν ειχαν ερθει στην ΕΛλαδα
Εδώ έχεις κάποιο point...

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Μετανιώνω που υποβιβάζω τον εαυτό μου.
Επίσης να μην μετανιώνεις ούτε εσύ, κάποια στιγμή θα μάθεις την αξία σου, είτε μόνος σου, είτε θα στην μάθει κάποιος άλλος. ΄Εχεις καιρό μπροστά σου.
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε: στις 22:04, 12-10-16:

Λετε να δινουμε συμβουλες στο thread?
Το εβαλα για να δουμε κυριως γιατι μετανιωνουμε ο καθενας στατιστικα/
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε: στις 22:10, 12-10-16:

Λετε να δινουμε συμβουλες στο thread?
Το εβαλα για να δουμε κυριως γιατι μετανιωνουμε ο καθενας στατιστικα/
Γιατί να μην δώσουμε αν μας το επιτρέπει η πείρα μας, έχεις αντίρρηση;
Εξάλλου δεν σε πρόσβαλα, ίσα ίσα που συμφώνησα μαζί σου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε: στις 22:23, 12-10-16:

Δεν το πηρα σαν προσβολη χαχα!
ΑΠλα το ερωτηματολογιο του προυστ ειναι για να γνωρισεις τον αλλον ,αλωστε το τι μετανιωνουμε απο στιγμη σε στιγμη αλλαζει μπορουμε να γραφουμε οτι μετανιωνουμε για 10 πραγματα,οποτε να το δουμε με χιουμορ.Τωρα ας δινουμε και συμβουλες δεν εχω προβλημα καλο ακουγεται εχεις δικιο!
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 23:39, 12-10-16:

Όποιος δεν μετανιώνει για τίποτα, είτε έχει αξιοζήλευτη μνήμη, είτε έχει ζήσει αξιολύπητη ζωή.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε: στις 00:17, 13-10-16:

Μετανιωνω που ειμαι δηλη σε καποιες καταστασεις
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε: στις 00:54, 13-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Όποιος δεν μετανιώνει για τίποτα, είτε έχει αξιοζήλευτη μνήμη, είτε έχει ζήσει αξιολύπητη ζωή.
Η πιο απλα ειναι συντονισμενος στη φυση του ,στον εαυτο του στις καταστασεις

Αρχική Δημοσίευση από Κούκου-Βάγια
Μετανιωνω που ειμαι δηλη σε καποιες καταστασεις
To δηλη σημαινει αποκαλυπτικη...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 13-10-16 στις 09:56. Αιτία: Μerge
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 08:33, 13-10-16:

@Ξεχαμσένος

Άστα αυτά. Μετανιώνεις που απαρνήθηκες το τρολινγκ δημοσίως.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 08:39, 13-10-16:

Η πιο απλα ειναι συντονισμενος στη φυση του ,στον εαυτο του στις καταστασεις
Κανείς δεν γεννιέται συντονισμένος.

Αρχική Δημοσίευση από LibRib
@Ξεχαμσένος

Άστα αυτά. Μετανιώνεις που απαρνήθηκες το τρολινγκ δημοσίως.
Και αυτό.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:04, 14-10-16:

Μετανιωνω οταν σε μια συγκεκριμενη κατασταση δε φερομαι οπως πρεπει. Γιατι καποια πραγματα δεν λεω να τα αποδεχομαι
Γενικως παντως, δε μετανιωνω ευκολα...
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε: στις 01:40, 14-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Μετανιωνω οταν σε μια συγκεκριμενη κατασταση δε φερομαι οπως πρεπει. Γιατι καποια πραγματα δεν λεω να τα αποδεχομαι
Γενικως παντως, δε μετανιωνω ευκολα...
τους ριχνεις και καμια ψιλη που και που να καταλαβουν ε?
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 07:12, 14-10-16:

Οχι οχι τετοια πραματα Αλλα αν χρειαστει κι αυτο...
Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H nymphet έγραψε: στις 19:58, 19-10-16:

Κι εγώ μετανιώνω για τους τρόπους μου συχνά.Όχι οτι γίνομαι ακραία ,απλώς πολλές φορές νιώθω οτι χανόμαστε στη μετάφραση και απο εκει ξεκινούν παρεξηγήσεις κ.ο.κ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια