Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,363 μέλη και 2,431,560 μηνύματα σε 75,920 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 341 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Westworld

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 22:42, 05-12-16:

ΠΡΟΣΟΧΗ για SPOILERS

Δεν ξέρω αν έχει τελειώσει η σειρά. Ελπίζω πως όχι. Πάντως το τελευταίο επεισόδιο (s01e10) ήταν απλά καταπληκτικό. Απαντά σε όλες τις ερωτήσεις και έχει διάρκεια 2 επεισοδίων!

Το είδε κανείς;

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  thePowerofTheMind.png
Εμφανίσεις:  227
Μέγεθος:  138,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  the-creation-of-adam.jpg
Εμφανίσεις:  222
Μέγεθος:  106,2 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Objectivism : 05-12-16 στις 22:46.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,613 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 22:47, 05-12-16:

Φίλε πήγα να δω walking dead αλλά κατεβάζω να το δω τώρα το westworld.

Πρέπει να είναι φοβερό επεισόδιο. Το βλέπω και το σχολιάζω αύριο.

9.9 το επεισόδιο στο imdb. Μόνο το game of thrones και το fargo κατάφεραν να βγάλουν επεισόδια με τέτοια βαθμολογία στο imdb μέχρι τώρα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 22:57, 05-12-16:

Ναι. Έχει σωστή δομή και κλιμακώνεται άψογα.
Καλή προβολή
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,720 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 23:23, 05-12-16:

Έχει λίγες βαθμολογίες. Πήρε 9.9 επειδή το ψήφισαν οι τρελοί φανς. Στις σειρές σε μεμονωμένα επεισόδια είναι συχνό φαινόμενο να έχουν τέτοιες βαθμολογίες. Συμβαίνει σχεδόν σε όλες τις λίγο καλούτσικες στα καλά τους επεισόδια να έχουν 9.7+.

Ωστόσο, για να σχολιάσω και εγώ. Καταρχάς ναι τελείωσε η σεζόν. Το 2018 πάλι. Κατά δεύτερον μου άρεσε πάρα πολύ. Έδειξε πολλά πράγματα και ταυτόχρονα άφησε πολλά στον αέρα. Νομίζω για να καταφέρει κανείς όντως να την βαθμολογήσει, πρέπει να την δει 2 φορές.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,461 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 01:05, 06-12-16:

Έχω δει μέχρι και το 7ο επεισόδιο και θέλω σαν τρελή να δω και τα επόμενα, αλλά.. έχω τρελό διάβασμα! Πωω θα σκάσω τώρα!
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,613 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 09:41, 06-12-16:

H σειρά με κούρασε αρκετά στο ενδιάμεσο, αλλά το τελευταίο επισόδιο ήταν από τα καλύτερα επεισόδια σειράς (ίσως το καλύτερο) όλων των εποχών. Συμφωνώ είναι από τις σειρές που χρειάζεται μια δεύτερη ματιά.

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Έχει λίγες βαθμολογίες. Πήρε 9.9 επειδή το ψήφισαν οι τρελοί φανς. Στις σειρές σε μεμονωμένα επεισόδια είναι συχνό φαινόμενο να έχουν τέτοιες βαθμολογίες. Συμβαίνει σχεδόν σε όλες τις λίγο καλούτσικες στα καλά τους επεισόδια να έχουν 9.7+.

Ωστόσο, για να σχολιάσω και εγώ. Καταρχάς ναι τελείωσε η σεζόν. Το 2018 πάλι. Κατά δεύτερον μου άρεσε πάρα πολύ. Έδειξε πολλά πράγματα και ταυτόχρονα άφησε πολλά στον αέρα. Νομίζω για να καταφέρει κανείς όντως να την βαθμολογήσει, πρέπει να την δει 2 φορές.
Ξέρεις πολλές σειρές με βαθμολογία σε επεισόδιο τους 9.7 και πάνω εκτός από το game of thrones;

Αυτό με του fans και τον αρχικό ενθουσιασμό ισχύει αλλά όσο περνά ο χρόνος η βαθμολογία ισσοροπει στη τιμή που της αξίζει. π.χ. το walking dead παρά τους fans της στο imdb έχει χαμηλή βαθμολογία δικαιολογημένα.

Το τελευυταίο επεισόδιο του westworld θα ισσοροπήσει πιστεύω σε μια τιμή 9.7 περίπου. Δεν θα μείνει στο 9.9.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 06-12-16 στις 09:45.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

O Objectivism έγραψε: στις 10:21, 06-12-16:

ΠΡΟΣΟΧΗ για SPOILERS

Θέλω να γράψω κάτι για όσους έχουν δει το επεισόδιο. Έχει να κάνει με το νόημα αυτών που λέει η Dolores, με την αρχή και το τέλος του επεισοδιου.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  dolores2.jpg
Εμφανίσεις:  189
Μέγεθος:  36,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  westworld-evan-rachel-wood-piece-1024x576.jpg
Εμφανίσεις:  196
Μέγεθος:  34,5 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Objectivism : 06-12-16 στις 13:31.
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

O Objectivism έγραψε: στις 10:48, 06-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Έχω δει μέχρι και το 7ο επεισόδιο και θέλω σαν τρελή να δω και τα επόμενα, αλλά.. έχω τρελό διάβασμα! Πωω θα σκάσω τώρα!
Το 7ο επεισόδιο, σε αυτό που έχεις μείνει, είναι εκεί που η βαρεμάρα σπάει Μετά από αυτό, στα επεισόδια 8, 9 και 10, γίνεται 3 φορές καλύτερη. Αλλά δεν θέλω να σε παρασύρω..
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,720 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 15:21, 06-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Ξέρεις πολλές σειρές με βαθμολογία σε επεισόδιο τους 9.7 και πάνω εκτός από το game of thrones;
Sherlock, True Detective, Breaking Bad, Peaky Blinders, Dexter, Doctor Who, Hannibal, Sons of Anarchy, Walking Dead, Lost κλπ νομίζω απέδειξα ότι υπάρχουν. Απλά το θέμα δεν είναι σε ένα επεισόδιο, αλλά να έχει η σειρά βαθμολογία >9 και να έχει και επεισόδιο >9.7 τότε είναι masterpiece.

Αρχική Δημοσίευση από Objectivism
ΠΡΟΣΟΧΗ για SPOILERS

[/COLOR]
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

O Objectivism έγραψε: στις 16:02, 06-12-16:

Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε: στις 18:53, 06-12-16:

Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

O Objectivism έγραψε: στις 18:57, 06-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε: στις 21:10, 06-12-16:

Παιδιά πως λέτε να συνεχίσουν τα γεγονότα από εκεί που σταμάτησαν στην 1; Λογικά για να υπάρχει και άλλο μέρος που θα μας δείξουν σημαίνει ότι δεν απελευθερώνονται οι hosts!
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

O Objectivism έγραψε: στις 21:13, 06-12-16:

Παιδιά πως λέτε να συνεχίσουν τα γεγονότα από εκεί που σταμάτησαν στην 1; Λογικά για να υπάρχει και άλλο μέρος που θα μας δείξουν σημαίνει ότι δεν απελευθερώνονται οι hosts!
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,461 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 13:39, 09-12-16:

Ξέχασα! Είδα προχθές και τα τρία επεισόδια μαζί! Θα τη δω ξανά μέσα στις διακοπές.
Ήταν καταπληκτικό στο σύνολο και επειδή δεν άντεξα και ήθελα να σιγουρευτώ για κάποια πράγματα, βρήκα και είδα αυτό:

Δίνει κάποιες ενδιαφέρουσες εξηγήσεις, νομίζω. Στις περισσότερες φτάσαμε και μόνοι μας.
Όπως και να 'χει αυτό με τον William με συγκλόνισε! Δεν το περίμενα με τίποτα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερις : 09-12-16 στις 13:43.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,388 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 18:08, 28-04-18:

Κατεβάζω s02e01

Αύριο θα παιχτεί και το 2ο επεισόδιο της 2ης Season!
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

O Objectivism έγραψε: στις 19:23, 28-04-18:

Πιστεύω πως θα μπερδευτείς με το πρώτο επεισόδιο της δεύτερης σεζον. Εγώ μπερδεύτηκα πάντως, αφού δεν θυμώμουν μερικές σημαντικές λεπτομέριες της προηγούμενης σεζον.
Για να πω την αλήθεια, με κούρασε λίγο το πρώτο επεισόδιο ενώ είχα πολύ όρεξη να το δω. Το συγχωρώ, όμως, επειδή είναι πρώτο επεισόδιο και σκοπό έχει να ανασυντάξει την ιστορία, όχι να έχει δράση.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Objectivism : 28-04-18 στις 20:27.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε: στις 19:41, 28-04-18:

Ξεκινά δυνατα η 2η season
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

O Objectivism έγραψε: στις 13:48, 13-06-18:

Πάει και το επεισόδιο 8. Πολύ δυνατό. Γενικά η σειρά έχει εξελιχθεί πολύ, και το καλό είναι ότι φαίνεται πως υπάρχει σχέδιο και προσεκτική συνέχεια του σεναρίου.
Πολύ ανατρεπτική η 2η σεζόν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος