Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,734 μέλη και 2,437,907 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 233 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Η αλλαγή server ολοκληρώθηκε!

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,145 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 00:39, 27-06-18:

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι είμαστε πάλι online. Η μετάβαση ολοκληρώθηκε.

Πιο συγκεκριμένα, μαζί με τη μεταφορά έγινε και η αναβάθμιση της πλατφόρμας σε vBulletin 3.8.11 και PHP 7.
Επί της ευκαιρίας να σας ενημερώσω ότι κατοχυρώθηκε και το domain http://www.esteki.gr (το οποίο όμως κάνει απλά redirect στο κανονικό μας e-steki.gr). Το λέω σε περίπτωση που θέλετε να μπείτε στο e-steki και βαριέστε να πατήσετε την παύλα.

Μέσα στις επόμενες ημέρες θα βάλουμε και SSL, ωστόσο για αρχή ας δούμε αν όλα κυλάνε όπως πρέπει στις νέες υποδομές.

Αν αντιμετωπίσετε κανένα πρόβλημα, παρακαλώ αναφέρετέ το στο [e-steki] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site ή στο [iSchool] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    filipgold

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλλαγή server (8/8/2009) - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-09 στις 21:30.
    • Αλλαγή Server - 26/07/08 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-07-08 στις 15:15.
    • Αλλαγή Server - 26/07/08 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-07-08 στις 12:09.
    • Αλλαγή Server 22/12/07 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-07 στις 15:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα