Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,970 μέλη και 2,478,642 μηνύματα σε 78,945 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 560 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οφέλη απο τη συμμετοχή σε forums

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε: στις 22:12, 22-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Ένα forum σου δίνει τη αίσθηση της επαφής με άλλους ανθρώπους, σου επιτρέπει να συζητήσεις θέματα που πιθανόν στην πραγματική ζωή να μην έβρισκες συνομιλιτή. Επιπλέον όταν δεν την παίρνει κάποιος πολύ στα σοβαρά η συμμετοχή σε ένα forum μπορεί να σε χαλαρώσει και να αποτελέσει ένα μέσο ψυχαγωγιας. Καλύτερα να περάσει κάποιος την ώρα του σε forum παρά μπροστά στην tv. Στο forum είσαι και πομπός και δέκτης.
Τυχαίνει μερικές φορές και κάνεις και αξιόλογους φίλους με αυτό τον τρόπο.
Τέλος εξαιτίας της ανωνυμίας του Internet κάποιος μπορεί να πει αβίαστα την γνώμη του χωρίς να ανησυχεί για το αντίκτυπο που θα έχει στο κοινωνικό του σύνολο.
Ασχετο & οφ,αλλά συμπαθάτε με
Γι'αυτό είναι ....μαγική τούτ'η πόλη !!! Για τα παιδιά της !
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Music Player For Forums - Από ilint_ntara
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-09 στις 20:11.
    • Τα οφέλη του διαδικτύου! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-10-07 στις 09:48.
    • Τραγικές εμπειρίες απο forums! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-10-06 στις 10:45.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα