Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,778 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα τζίν μου ξεβάφουν...

NastStorm (Αναστασία)

Δραστήριο Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H NastStorm The circle never ends....... έγραψε: στις 20:13, 28-01-19:

Καλησπερα σας.. Θα ηθελα παρα πολύ καποιος να με βοηθησει με αυτη τη μαστιγα των ξεβαμμενων τζιν... Εχω στη ντουλάπα μου τουλαχιστον 7 μαυρα τζιν..Τα φοραω πολυ συχνά όμως αρχισαν να ξεβάφουν και δεν ξέρω τι να κάνω.. Ξεβαμμένα δεν μ αρεσουν .. Προσπάθησα ν τα βαψω , ειχε καποιο αποτελεσμα αλλα μετα απο 5-6 πλυσιματα ξεβαψαν παλι..

Μπορειτε παρακαλω να μου πειτε τι να κάνω για να μη ξεβάφουν; Γιατι ειναι και καιρος κρισης και δεν εχουμε ενα καρο λεφτα να αγορασουμε αλλα 5 καινουρια τζιν......
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 21:39, 28-01-19:

Βαφε τα συνεχεια οποτε ξεβαφουν!Δεν υπαρχει αλλος τροπος.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,664 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 22:17, 28-01-19:

Μήπως να χρησιμοποιείς ειδικά απορρυπαντικά - υγρά για μαύρα; Εγώ πλένω τα ρούχα μου με τα γνωστά, Persil, Omino Bianco Black Wash κτλ.
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 23:23, 28-01-19:

Δεν ήξερα ότι μπορείς να βαψεις ξανά τα jean!

Αν ρωτήσεις τους πωλητές σε κάποιο καταστημα για την φροντίδα του ρούχου που αγόρασες στην περίπτωση του τζιν θα σου πουν:

Να τα γυρίζεις inside out.

Να επιλέγεις πρόγραμμα με κρύο νερό και χαμηλές στροφές.

Να χρησιμοποιείς ειδικό απορρυπαντικό για σκουρόχρωμα ρούχα.

Ιδανικά, να τα πλένεις στο χέρι.

Μην τα βάζεις μια φορά και μετά τα πας για πλυντήριο, όπως έκαναν κάποιοι φίλοι από το χωριό

Ελπίζω να βοήθησα!
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 995 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 23:03, 01-04-19:

Βρήκα τη λύση. Πας στο zara αγοράζεις με 15 ευρώ και όταν ξεβάψει το χαρίζεις.
Δεν ξαναγοραζω ακριβό μαύρο τζιν Π-Ο-Τ-Ε.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος