Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,087 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 413 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένα έργα τέχνης

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,147 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 10:13, 18-07-19:

Γαΐτης
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

O Βλα έγραψε: στις 10:50, 18-07-19:

"Madonna", Edvard Munch

6
Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

H Wrong έγραψε: στις 11:10, 18-07-19:

El Bosco - El jardin de las delicias (1500-1505)
3
Παράθεση

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 19:58, 18-07-19:

Η εμμονή της μνήμης του Νταλί, τα άχρηστα ρολόγια που λιώνουν...
2
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 21:30, 18-07-19:

Α. Τάσσος, Ο Βαν Γκογκ με κομμένο αυτί, 1938
Ξυλογραφία σε πλάγιο ξύλο
Παράθεση

HeatHen

Νεοφερμένος

Ο HeatHen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O HeatHen έγραψε: στις 19:01, 13-08-19:

Οι Εραστές, Rene Magritte, 1928.
4
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,695 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Η ζωή είναι ωραία! Ζήσε...Αγάπα...Γέλα! έγραψε: στις 19:38, 13-08-19:

Η Αποτύπωση του Ισπανικού Εμφυλίου Πολέμου: Πάμπλο Πικάσο
Γκερνίκα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ραφαέλα33847 : 13-08-19 στις 19:44.
1
Παράθεση

vxrc

Νεοφερμένος

Ο vxrc αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

O vxrc έγραψε: στις 12:21, 14-08-19:

A woman hugged a wounded relative inside a mosque used as a hospital by those demonstrating against President Ali abdullah Saleh. Sana, Yemen. Oct.15. , by Samuel Aranda for The New York Times
4
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 12:40, 14-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από vxrc
A woman hugged a wounded relative inside a mosque used as a hospital by those demonstrating against President Ali abdullah Saleh. Sana, Yemen. Oct.15. , by Samuel Aranda for The New York Times
I know that. Χρησιμοποιήθηκε σαν artwork του album III των Crystal Castles.
2
Παράθεση

Orange_Crush

Δραστήριο Μέλος

H Orange_Crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H Orange_Crush έγραψε: στις 13:19, 14-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
I know that. Χρησιμοποιήθηκε σαν artwork του album III των Crystal Castles.
Νομίζω γενικά τα άλμπουμ τους έχουν εξαιρετικά εξώφυλλα

Έχω ερωτευτεί τα έργα του Joseph Lorusso...τα ζεστά χρώματα που χρησιμοποιεί , που μου δημιουργούν μια γλυκιά νοσταλγία
Το συγκεκριμένο λέγεται "Α familiar tune"
1
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:36, 17-08-19:

Man in a bowler hat - Rene Magritte (1964)
2
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 23:16, 17-08-19:

Sense of Sight (Annie Louisa Swinnerton)
1
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 01:20, 29-09-19:

1
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 13:07, 29-09-19:

η GTO, γεννήθηκε το 1962 και η παραγωγή δεν έφτασε καν τα 40 κομμάτια. Ένας από τους ευτυχείς ιδιοκτήτες και ο Ralph Lauren! Σημερινή αξία περίπου $100 μύρια και μπορεί να είναι ένα από τα ομορφότερα αυτοκίνητα όλων των εποχών αλλά διαθέτει και καρδιά διαμάντι... ο V12 τρίλιτρος με 6 τριανταοχτάρια weber άγγιζε τους 300hp, που αν διαιρεθούν με τα 800 kg της, δίνουν μια αναλογία 2.5 κιλών ανά ίππο. Για μια γιαγιά 60 χρόνων καθόλου άσχημα

Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 17:43, 29-09-19:

Αυτό το σκίτσο ενός τύπου που βρήκα τυχαία στο Tumblr. Δεν ξέρω γιατί έχω σκαλώσει τόσο άσχημα, αλλά το χω βάλει φόντο στο κινητό και κάθε μέρα κάθομαι και το χαζεύω με τις ώρες. Ο τύπος λέγεται Mark H. Mendez.

Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 02:11, 02-10-19:

Peder Mork Mønsted
Temple of the Sibyl at Tivoli
1885
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες