Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,308 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 369 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,530 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:23, 13-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Το ξερω Δεν ειναι τυχαια παντα στο top 10 με τις καλυτερες πολεις για να ζεις και με τις πολεις με την υψηλοτερη ποιοτητα ζωης.

Vancouver?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 08:50, 19-06-19:

Μοντρεαλ

8
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,530 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 09:04, 19-06-19:

Ωραία καθαρή πόλη,μου θυμίζει τις Γερμανικές πόλεις που είναι πολύ καθαρές επίσης.Όχι σαν την Ελλάδα που η Αθήνα είναι μια χωματερή και οι πολίτες της πετάνε σκουπιδάκια στους δρόμους.
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 01:22, 23-06-19:

Budapest (2.0) - Wien

Országház

Schloss Schönbrunn

Széchenyi lánchíd

Stephansdom

11
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 19:42, 24-06-19:

Montreal cityline απο το Mount Royal

Montreal old town

Montreal old port

Crew collective & cafe

6
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,453 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 19:15, 22-08-19:

Παρίσι

9
2
Παράθεση

grtt

Δραστήριο Μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O grtt έγραψε: στις 12:19, 23-08-19:

Άμστερνταμ

8
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,333 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 16:30, 29-08-19:

Ενθουσιάστηκα με τη θέα ελαφρώς.
4
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,729 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 09:44, 03-09-19:

2
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,729 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:20, 04-09-19:

Παράθεση

Destroyer00

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Destroyer00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O Destroyer00 έγραψε: στις 01:13, 04-09-19:

Την έβγαλε φέτος ένας φίλος που ήρθε Κεφαλονιά.
Μύρτος λέγεται η παραλία
5
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 22:48, 29-09-19:

Berlin

Berliner Fernsehturm

Reichstagsgebäude

Bode Museum / Monbijoubrücke

Ampelmännchen (Prenzlauer Berg)

Altes Museum

view from Berliner Fernsehturm

Potsdamer Platz

Große Fontäne (Schloss Sanssouci, Potsdam)

Sowjetisches Ehrenmal im Tiergarten

Denkmal für die ermordeten Juden Europas

2
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:55, 29-09-19:

Αεροδρόμιο Μονάχου 27/9/2019

Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 23:16, 29-09-19:

Πρώτη φορά καθόμουν σε αυτό το roof garden στο Μοναστηράκι, αλλά η θέα ήταν εκπληκτική
1
3
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 01:28, 30-09-19:

Η θέα απ' το σπιτακι μου στη Θεσσαλονίκη που ξενοικιασα πρόσφατα. Τα κακά του να παίρνεις πτυχίο στα 4 χρόνια

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us
Berlin

Berliner Fernsehturm

Reichstagsgebäude

Bode Museum / Monbijoubrücke

Ampelmännchen (Prenzlauer Berg)

Altes Museum

view from Berliner Fernsehturm

Potsdamer Platz

Große Fontäne (Schloss Sanssouci, Potsdam)

Sowjetisches Ehrenmal im Tiergarten

Denkmal für die ermordeten Juden Europas

Μου αρέσει πολύ η 10η, με τον γερανό.
3
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 363 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 02:00, 30-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς

Πρώτη φορά καθόμουν σε αυτό το roof garden στο Μοναστηράκι, αλλά η θέα ήταν εκπληκτική
Σε τούτα εδώ τα μάρμαρα κακιά σκουριά δεν πιάνει? Είμαστε πραγματικά τυχεροί που μπορούμε (όσοι τελοσπάντων) να βλέπουμε την ακρόπολη και τον παρθενώνα που σε κάθε του κολώνα βρίσκεις τον χρυσό κανόνα

Εγώ θα ανεβάσω κάτι πεζό και κοινό αλλά νομίζω έχει πλάκα

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Η θέα απ' το σπιτακι μου στη Θεσσαλονίκη που ξενοικιασα πρόσφατα. Τα κακά του να παίρνεις πτυχίο στα 4 χρόνια

Μου αρέσει πολύ η 10η, με τον γερανό.
Η αγία Σοφία είναι στο βάθος....δρόμου?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Σταύρος_ : 30-09-19 στις 02:00. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 02:14, 30-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_

Η αγία Σοφία είναι στο βάθος....δρόμου?
Η Αγία Σοφία περιβάλλεται από πολλούς δρόμους, τη Σβώλου που έμενα εγώ, την Παύλου Μελά, την Ερμού, την μακενζυ Κινγκ και άλλους 2 που δε θυμάμαι ονόματα :Ρ
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 363 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 02:28, 30-09-19:

Η Αγία Σοφία περιβάλλεται από πολλούς δρόμους, τη Σβώλου που έμενα εγώ, την Παύλου Μελά, την Ερμού, την μακενζυ Κινγκ και άλλους 2 που δε θυμάμαι ονόματα :Ρ
Ε ναι είναι σταυροδρόμι, πάντως δεν έπεσα έξω αν και έχω να ανέβω χρόνια και ζαμάνια
Ωραία περιοχή, στην καρδιά των γεγονότων και όλα γύρω και δίπλα σου τα έχεις. Αν πάρεις δλδ το δρόμο που έμενες προς την Εκκλησία και κάνεις δεξιά πας καρφί για παραλία, όπως κατάλαβα !
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Δραστήριο Μέλος

H Agaphbou έγραψε: στις 08:29, 30-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_
Ε ναι είναι σταυροδρόμι, πάντως δεν έπεσα έξω αν και έχω να ανέβω χρόνια και ζαμάνια
Ωραία περιοχή, στην καρδιά των γεγονότων και όλα γύρω και δίπλα σου τα έχεις. Αν πάρεις δλδ το δρόμο που έμενες προς την Εκκλησία και κάνεις δεξιά πας καρφί για παραλία, όπως κατάλαβα !

Η παραλία είναι προς τ αριστερά όπως φαίνεται η φώτο. Το σπίτι μου δηλαδή κοιτούσε νότια
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 09:48, 30-09-19:

Η παραλία είναι προς τ αριστερά όπως φαίνεται η φώτο. Το σπίτι μου δηλαδή κοιτούσε νότια
Α οκ επιτέλους προσανατολίστηκα και σόρι για το "πρήξιμο" είναι ο δρόμος που έρχεται από την ΔΕΘ
Υγ δεν πιστεύω να μένεις τπτ....Βάρη τώρα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες