Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,754 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 296 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς ντύνεστε;

Roxim ({Fucking Dreamer})

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H Roxim Be young,wild and free έγραψε: στις 23:46, 01-09-12:

T-Shirt με αστεία συνθήματα και διάφορες εικόνες , basic jean σταράκια σε όλα τα χρώματα (αν και τα αγαπημένα μου είναι τα γρι)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

coyote

Νεοφερμένος

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O coyote έγραψε: στις 00:30, 02-09-12:

1
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 20:09, 04-09-12:

Λατρευω τις φουστες και τα φουστανια,καθως επισης και τις μπαλαρινες!!!
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 20:54, 04-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
Λατρευω τις φουστες και τα φουστανια,καθως επισης και τις μπαλαρινες!!!
είναι πολύ ωραία, αλλά δεν τα βρίσκεις λίγο άβολα;
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 12:12, 05-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sofia Loony
είναι πολύ ωραία, αλλά δεν τα βρίσκεις λίγο άβολα;
Mπα,καθολου...μπορω να κυκλοφορω συνεχεια με φουστες!!απο τη αλλη δεν με βολευουν ιδιαιτερα τα τζιν και γενικα τα παντελονια...λιγο περιεργο,αλλα ενταξει!!και οι μπαλαρινες παλι ειναι πολυ ανετες!!
Παράθεση

chara9999

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H chara9999 έγραψε: στις 12:16, 05-09-12:

Mπα,καθολου...μπορω να κυκλοφορω συνεχεια με φουστες!!απο τη αλλη δεν με βολευουν ιδιαιτερα τα τζιν και γενικα τα παντελονια...λιγο περιεργο,αλλα ενταξει!!και οι μπαλαρινες παλι ειναι πολυ ανετες!!
Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα! Δεν φοράω πατελόνια κι εγω! Δεν με βολεύουν καθόλου! Μόνο κολάν με μακρυες μπλουζες-φορεματάκια το χειμωνα και φουστες και φουστάνια το καλοκαίρι!
1
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Imadlak έγραψε: στις 16:44, 05-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από chara9999
Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα! Δεν φοράω πατελόνια κι εγω! Δεν με βολεύουν καθόλου! Μόνο κολάν με μακρυες μπλουζες-φορεματάκια το χειμωνα και φουστες και φουστάνια το καλοκαίρι!
Ακριβως τα ιδια βαζω και εγω!! χειμωνα συνηθως κολαν και καλοκαιρι φορεματα!! τι πιο ανετο???
Μονοι λιγοι μας καταλαβαινουν...
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,679 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 17:20, 05-09-12:

Εγώ φοράω το βρακί μου ανάποδα
1
Παράθεση

chara9999

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H chara9999 έγραψε: στις 01:59, 06-09-12:

Ακριβως τα ιδια βαζω και εγω!! χειμωνα συνηθως κολαν και καλοκαιρι φορεματα!! τι πιο ανετο???
Μονοι λιγοι μας καταλαβαινουν...
χαχαχα!! Ακριβως, πιο άνετα δεν παίζει.... Πολλοι λίγοι μας καταλαβαινουν γιατί ολοι σχεδόν φοράνε τζιν!!
1
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 13:29, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Εγώ φοράω το βρακί μου ανάποδα
Για να μη σε ματιάζουν, έτσι; Σωστή τακτική.
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 13:36, 06-09-12:

μια απορια κοριτσια
βλεπω το χειμωνα με πολυ κρυο και φορατε κολαν κλπ

και απορω,,δεν κρυωνεται?
δηλαδη το τζιν δεν ειναι ζεστοτερο?
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 14:00, 06-09-12:

Τα χειμωνιάτικα κολάν/καλσόν είναι αρκετά ζεστά. Υπάρχουν βαμβακερά ή τύπου εσωθερμικά, που μπορεί να μην είναι see through και σέξυ, αλλά τη δουλειά τους την κάνουν μια χαρά. Εγώ δηλαδή δεν με θυμάμαι να κρυώνω περισσότερο με το καλσόν απ'ό,τι όταν φοράω τζιν.
1
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Imadlak έγραψε: στις 19:28, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
μια απορια κοριτσια
βλεπω το χειμωνα με πολυ κρυο και φορατε κολαν κλπ

και απορω,,δεν κρυωνεται?
δηλαδη το τζιν δεν ειναι ζεστοτερο?
Προσωπικα δεν κρυωνω καθολου...υπαρχουν και λιγο πιο χοντρα κολαν που ειναι περισσοτερο για τις κρυες μερες!!
Εμενα τα τζιν παντως δεν μου φαινονται καθολου ζεστα ουτε βολικα,σε αντιθεση με τα κολαν...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 19:53, 06-09-12:

οχι οτι δεν μου αρεσουν τα κολαν...

κολαν και μποτες-κατα προτιμηση πανω απο το γονατο-..ειναι απο τις πιο σεξυ εμφανισεις για χειμωνα..
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:11, 06-09-12:

ντύνομαι απλά, με τζινάκια, μπλουζάκια κτλ, αλλά πάντα θα' χω βάλει κάτι που θα κάνει τη διαφορά και δε θα' ναι το βαρετό ντύσιμο όλων - τσαχνιπιές όχι αστεία. Αλλά αυτό εξαρτάται κι από τη διάθεσή μου.
Δλδ όταν δεν είμαι πολύ καλά θα προτιμήσω κάτι σκούρο και απλό που θα με κάνει να περνάω απαρατήρητη.
Όταν είμαι στα κέφια μου θα κάνω πιο περίεργους συνδυασμούς.
Ή είμαστε πρινσεςς ή δεν είμαστε.
4
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 21:39, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
ντύνομαι απλά, με τζινάκια, μπλουζάκια κτλ, αλλά πάντα θα' χω βάλει κάτι που θα κάνει τη διαφορά και δε θα' ναι το βαρετό ντύσιμο όλων - τσαχνιπιές όχι αστεία. Αλλά αυτό εξαρτάται κι από τη διάθεσή μου.
Δλδ όταν δεν είμαι πολύ καλά θα προτιμήσω κάτι σκούρο και απλό που θα με κάνει να περνάω απαρατήρητη.
Όταν είμαι στα κέφια μου θα κάνω πιο περίεργους συνδυασμούς.
Ή είμαστε πρινσεςς ή δεν είμαστε.
Ντιβάρα μου ανεπανάληπτη εσύ!
1
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 16:31, 22-06-13:

Το αγαπημένο μου χρώμα είναι το μαύρο. Το 80% των ρούχων μου έχουν αυτό το χρώμα. Φοράω συνήθως παντελόνια σε κλασική γραμμή ελαφρώς εβαζέ με πουκαμίσα και ζώνη στη μέση ή πένσιλ φούστα και πουκάμισο (με χοντρή ζώνη στη μέση) ή μπλουζάκι. Τα αγαπημένα κομμάτια από τη γκαρνταρόμπα μου είναι τα παρακάτω: ένα μαύρο παντελόνι σατέν, μια μαύρη φούστα σατέν, ένα μαύρο σακάκι με τιγρέ λεπτομέρεια στο γιακά, ενά μαύρο μακρυμάνικο πουκάμισο με baloon μανίκια, το κλασικό μαύρο αμάνικο φόρεμά μου και οι μαύρες λουστρίνι πλατφόρμες μου.

Από παπούτσια προτιμώ τις πλατφόρμες και ιδιαίτερα αυτές με μπαρέτα.
Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H nymphet έγραψε: στις 23:25, 09-06-16:

Ένα σας λέω.Με έχουν περάσει για ζητιανάκι
1
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 23:32, 09-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από nymphet
Ένα σας λέω.Με έχουν περάσει για ζητιανάκι
φούτερ, φαρδιά τζιν, t shirts από τ'αντρικά; τέτοια φάση;
1
Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H nymphet έγραψε: στις 23:35, 09-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
φούτερ, φαρδιά τζιν, t shirts από τ'αντρικά; τέτοια φάση;
Κάπως έτσι συν το όλο ύφος του ταλαίπωρου που έχω άθελά μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agaphbou

Βρείτε παρόμοια