Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,920 μηνύματα σε 78,916 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 178 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αφέρωμα σε 2 ελληνικές κωμικές σειρές

dark angel (μια ξενη!)

Νεοφερμένος

H μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dark angel έγραψε: στις 19:21, 31-05-10:

Θέλω την γνώμη σας για 2 ελληνικές κωμικές σειρές που είναι η αγαπημένες μου θα έλεγα!Πρόκειται για μία καινούρια και μία παλιά.''Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή?'' κ' ''Η οικογένεια βλαπτει''.Μιλάμε φυσικά για 2 σειρές του ''MEGA'' και από αυτές τις 2 έχω ξεχωρήσει 3 ηθοποιούς που πιστεύω πως ερμήνευσαν καταπληκτικά τον ρόλο τους .Πρώτη και καλύτερη η Χρύσα Ρώπα όπου πρωταγωνιστούσε και στις 2 σειρές έχοντας δυναμικούς ρόλους μετά απο το ''Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή'' η υπέροχη Ελένη Ράντου και τελευταία και καλύτερη η ανεπανάληπτη ΘωμαΪς Ανδρούτσου στον απίστευτο ρόλο τις μανιοκαταθληπτικιάς θείας .Λοιπόν θέλω να μάθω και την δική σας γνώμη!!!!!!!!!!
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 19:36, 31-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από dark angel
.Πρώτη και καλύτερη η Χρύσα Ρώπα όπου πρωταγωνιστούσε και στις 2 σειρές Λοιπόν θέλω να μάθω και την δική σας γνώμη!!!!!!!!!!
όταν μιλάει αυτή η γυναίκα ,εκκρίνεται μια σπάνια ουσία στον εγκέφαλο μου , η οποία έχει ταυτοποιηθεί σε πολλούς serial killer
3
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε: στις 20:16, 31-05-10:

δεν νομιζω πως μπορει να συγκριθει καμια σειρα με το <<πενηντα - πενηντα>> και τον Φιλιππιδη... εμενα προσωπικα η Ρωπα με εκνευριζει αφανταστα με τις τσιριδες της.
1
2
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,744 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 20:47, 16-06-10:

εμενα ουτε η μια ουτε η αλλη σειρα μου αρεσε...
1
1
Παράθεση

ΒΙΛΙΣ-21-

Νεοφερμένος

Ο ΒΙΛΙΣ-21- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O ΒΙΛΙΣ-21- έγραψε: στις 20:57, 16-06-10:

παιδια μαλλον δεν ξερετε τι λετε η δεν βεπεται τηλεωραση.Η καλυτερη σειρα ειναι η δυο ξενοι με τις απιστευτες ατακες οπου εχουν αφησει εποχη!!!αλλα και το 50-50 ειναι αρκετα καλο.
2
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,744 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 13:11, 03-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από t@nia
δεν νομιζω πως μπορει να συγκριθει καμια σειρα με το <<πενηντα - πενηντα>> και τον Φιλιππιδη... εμενα προσωπικα η Ρωπα με εκνευριζει αφανταστα με τις τσιριδες της.
συμφωνω απολυτα! το "οικογενεια βλπτει" δεν μου αρεσει καθολου γιατι σε καθε επισοδειο ειναι και πιο κρυο και γενικα πολυ ανιαρο. Το 50-50 ειναι απο τις λιγες ελληνικες σειρες που με εκανε να γελασω και να θελω να το δω γιατι ακομα κι αν δεν ηταν κατι το τοοοσοοο σπουδαιο οι προταγωνιστες και οι ατακες τους το εκαναν πολυ ευχαριστο!
2
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Δραστήριο Μέλος

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 14:22, 03-08-10:

50-50 και Ευτυχισμενοι μαζι!! Απο τις καλυτερες σειρες των τελευταιων σεζον!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:37, 03-08-10:

συμφωνω απολυτα! το "οικογενεια βλπτει" δεν μου αρεσει καθολου γιατι σε καθε επισοδειο ειναι και πιο κρυο και γενικα πολυ ανιαρο. Το 50-50 ειναι απο τις λιγες ελληνικες σειρες που με εκανε να γελασω και να θελω να το δω γιατι ακομα κι αν δεν ηταν κατι το τοοοσοοο σπουδαιο οι προταγωνιστες και οι ατακες τους το εκαναν πολυ ευχαριστο!
τα ρεμαλια του μεγκα..εβαλαν τις σαβουροσειρες το βραδυ..και κρατανε το 50-50 για τον Αυγουστο..
ξεφτιλα..εχω νευριασει.γιατι τωρα πια δεν εχω τι να δω το βραδυ..

ειχαμε το 50-50 και ανοιγε η ψυχη μας..τωρα..βλεπουμε τις αισχρες κομπλεξικες κρυαδες του ομοφυλοφιλου Ρηγα.. το τι μισογυνισμος και γενικα διαστροφη βγαζει αυτη η σειρα δεν λεγεται..
αλλα τι λεω?εδω εκανε το τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη..εκει θα κολλαγε?
κριμα και για τον Πυγμαλιωνα Δαδακαριδη που ηταν τοσο καλος στο 50-50 και φαινεται τοσο στημενος και ψευτικος στο οικογενεια βλαπτει....

50-50 κορυφη..
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια