Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,529 μέλη και 2,460,005 μηνύματα σε 78,054 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 387 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ριάλιτι

Παρακολουθείτε ριάλιτι?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
Dream Show
1
2,38%
Survivor
12
28,57%
Τα παρακολουθώ όλα
0
0%
Δεν παρακολουθώ κανένα
22
52,38%
Παρακολουθώ όποτε δεν έχω τίποτε άλλο να κάνω
7
16,67%

Pepper-ann

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H Pepper-ann έγραψε: στις 00:43, 20-10-06:

Εγώ ομολογώ ότι βλέπω survivor. Μου αρέσει πως να το κάνουμε!!!Μου αρέσουν τα τοπία, τα αγωνίσματα, οι ψηφοφορίες... Γενικά θεωρώ ότι αποτελεί ένα προσεγμένο και αξιοπρεπές πρόγραμμα. Τα μουσικά ριάλιτι τα βαριέμαι απίστευτα!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 13:57, 20-10-06:

Ρε παιδιά εμένα το survivor μου φαίνεται το πιο σάπιο απ'όλα, ιδιαίτερα τώρα που παίζουν Ελλάδα-Τουρκια. Πραγματικά δεν μπορώ να δω παραπάνω από πέντε δευτερόλεπτα...
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:18, 20-10-06:

Τα ριάλιτι απλά ξεψυχάνε σιγά σιγα δεν νομίζω να βγεί άλλο Fame Story (πάτωσε το τελευταίο) και φυσικά δεν θα βγεί άλλο Big Brother.
Το survivor πάει πολύ καλά και απο Ιανουάριο ξεκινάει άλλο ένα reality με χορό.
Το κακό είναι οτι το κοινο΄ολοένα και διψά για περισσότερο αίμα και φυσικό είναι να ακολουθουν και τα κανάλια.
Σε 5 χρόνια θα έχουμε ριαλιτι για το ποιος αντέχει το περισσότερο ξύλο τα οποία θα βλέπουμε τις Κυριακές και θα καταδικάζουμε την Δευτέρα!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 14:25, 20-10-06:

Πάντως το μόνο που καμιά φορά βλέπω είναι το dream show της Παρασκευής επειδή μου αρέσουν τα τραγούδια που δίνουν στα παιδιά να τραγουδήσουν (δεν είναι όλα σκυλάδικα όπως στο fame story)
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 18:03, 20-10-06:

Τι ωρα ειναι το dream σημερα...;
Μπας και καταφερω να δω λιγο.(Βασικα ενα φιλαρακι θελω να δω.)
Και ελπιζω να μην με πεταει ο alfa καθε 5λεπτα!!!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:05, 24-10-06:

Με παρέα το survivor είναι η καλύτερη κωμωδία κάθε χρονιάς.
Εγώ πάντως είναι από τα λίγα πράγματα που παίρνω από την τηλεόραση και έχω να πω ότι γουστάρω και λίγο υποβάθμιση στην ζωή μου. Άλλωστε όλες οι σειρές που θέλω είναι σε αναμονή ολοκλήρωσης της τρέχουσας περιόδου.
Παράθεση

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Oiwnos έγραψε: στις 23:37, 24-10-06:

Survivor.

Πιστευω οτι μου δινει ενα ματι, μια τρυπουλα στο πως σκεφτονται οι "γειτονες'

Αλλωστε οι ελληνες παραδοσιακα σαν εθνος ειμαστε ανταγωνιστικοι, τον καλλιεργουμε τον ανταγωνισμο και τον ευχαριστιομαστε. Σκεφτητε πως καναμε οταν μας ειπαν πως ενα τραγουδι ηταν καλυτερο απο καποια αλλα τραγουδια. και μιλαμε για τραγουδια.

Οπως θεωρω φυσικο να κατσουμε και να δουμε ενα αγωνα ποδοσφαιρου Ελλαδας - Τουρκιας που ειναι 11 εναντιων 11 και προσπαθουν να αποδειξουν την ανωτεροτητα της δικης τους πλευρας το ιδιο φυσικο να βλεπω αναλογη προσπαθεια 10 εναντιον 10.

Νομιζω ολο το πακετο,Τοπια , παραγωγη, αγωνισματα ειναι ψυχαγωγικο.
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 00:24, 25-10-06:

Πριν έρθει στην Ελλάδα το Μπιγκ Μπράδερ είχα ακούσει για το σάλο που είχε ξεσπάσει στην Αμερική.Έτσι πως περιέγραφαν το παιχνίδι μου φάνηκε ενδιαφέρον να βλέπεις την καθημερινότητα μιας παρέας νέων ανθρώπων.
Όταν όμως ξεκίνησε απογοητεύτηκα και ξενέρωσα.
Δεν μπορώ να δεχτώ ότι αυτοί οι άνθρωποι αποτελούν χαρακτηριστικό δείγμα της γενιάς μου ή εν πάσι περιπτώσι της νεολαίας.Αστοιχείωτοι και άεργοι επι το πλήστον, αμπελοφιλοσοφούν όλη μέρα και εκφράζουν γνώμη επι παντός επιστητού ως ειδήμονες περιμένοντας να θεοποιηθούν για τα λίγα λεπτά δημοσιότητας που τους αντιστοιχούν.
Είμαι σίγουρη πως υπάρχουν πολύ αξιόλογα νέα άτομα που θα άξιζε να ακουστει η αποψη τους στο γυαλί και να παρουσιαστεί η προσωπικότητα τους.Όμως αυτά τα άτομα δυστυχώς (ή ευτυχώς) είναι απασχολημένα σπουδάζοντας,δουλεύοντας ή κάνοντας οικογένεια και έτσι δεν έχουν χρόνο για τηλεριάλιτι.
Αν τα κριτήρια επιλογής παιχτών ήταν κάπως διαφορετικά ίσως τα ριάλιτι να ήταν πραγματικά ψυχαγωγικά, ίσως (ίσως λέω) να θύμιζαν και κάτι απο φιλαράκια.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:22, 25-10-06:

Εμείς πάντως είχαμε πει με την παρέα μου να μας πέρναν όλους μέσα και να γράφαμε την παραγωγή και να παίζαμε όλη μέρα RPG.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:14, 25-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Πάντως το μόνο που καμιά φορά βλέπω είναι το dream show της Παρασκευής
me too...
Όλα τα παιδιά έχουν κάποια όνειρα και προσπαθούν με την καρδιά τους να τραγουδάνε καλά. Δεν τα καταφέρουν πάντα αλλά προτιμώ να δω το τρακ τους και την αγονία που είναι ανθρώπινα και αληθινά παρά άλλες βλακείες. Βασικά η τηλεόραση μου ανοίγει Tρίτη στης 9 να δω Λαζοπουλο και Παρασκευή στης 10 να δω Dream Show. Το μόνο κακό είναι ότι ζαλίζομαι όταν προσπαθώ να παρακολουθώ τον Μικρούτσικο. Βρε παιδιά τι πολυλογάς είναι αυτός ο άνθρωπος? Με κουράζει κάθε φορά….
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 10:56, 25-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Εμείς πάντως είχαμε πει με την παρέα μου να μας πέρναν όλους μέσα και να γράφαμε την παραγωγή και να παίζαμε όλη μέρα RPG.
Τρελό LOL!!!
Να προσπαθεί η παραγωγή να σε κάνει να ψηφίσεις ποιος θα φύγει κι εσύ να λες:
- Άσε με τώρα, δε βλέπεις που παλεύω με τα fire trolls;
- Όχι, όχι με τα απλά βέλη. Θέλουν acid arrows τα trolls!! Ααααααααα!!!
- Go for the eyes Boo! Go for the eyes!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη O'Zorgnax : 25-10-06 στις 12:02.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:37, 19-06-07:

Φυσικά και είναι χαμένος χρόνος, είναι όλοι τους απαράδεχτοι, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να γίνετε όλος αυτός ο πανικός με τα μεσημεριανά και τα κινητά με τους ψήφους, είναι όλα για χάρη του χρήματος και σίγουρα όχι αύτών που παίζουν άλλα αυτών που τα προβάλουν, πιστέυω ότι είναι πουλημένα παιχνίδια απο την αρχή
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 181 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 17:43, 20-06-07:

Αυτός ο πανικός γίνεται για να πλουτίζουν κάποιοι, για να αποβλακώνεται ο κόσμος και να ξεχνάει τα πραγματικά προβλήματα και για να έχουν θέματα οι μεσημεριανές εκπομπές!
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 17:56, 20-06-07:

Δεν βλέπω τίποτα απ'αυτά. Είχα ξεκινήσει να παρακολουθώ το bar παλιά επειδή μου είχε κινήσει την περιέργεια ο Νάιδας, τον θυμάστε ? 'Εμεινε μόνο μία μέρα στο bar επειδή είχε προσωπικότητα. Αυτός και ετοιμοθάνατο σήκωνε απ'το κρεβάτι του πόνου.
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 22:24, 20-06-07:

Βίαιο φαινόμενο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια