Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,995 μέλη και 2,479,605 μηνύματα σε 78,986 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 492 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ανήσυχος ύπνος και υπνοβασία

nikolas365 (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O nikolas365 έγραψε: στις 23:41, 03-02-11:

Εμένα πάντως μου τυχαίνει να κοιμάμε και να κλίνω ουσιαστικά στα αρχαία, στα λατινικά, ρήματα, να λέω κανόνες τονισμού και άλλα τέτοιου είδους κουλά. Μία φορά μάλιστα μιλούσα αγγλικά στον ύπνο μου. Μα είναι δυνατόν;;;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 00:33, 04-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas365
Εμένα πάντως μου τυχαίνει να κοιμάμε και να κλίνω ουσιαστικά στα αρχαία, στα λατινικά, ρήματα, να λέω κανόνες τονισμού και άλλα τέτοιου είδους κουλά. Μία φορά μάλιστα μιλούσα αγγλικά στον ύπνο μου. Μα είναι δυνατόν;;;

3
Παράθεση

nikolas365 (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O nikolas365 έγραψε: στις 19:35, 14-02-11:

χαχαχα! καλό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 19:59, 14-02-11:

εγω δεν εχω καποιο τετοιο προβλημα....δηλαδη δεν παραμιλαω και ουτε ροχαλιζω....ΑΛΛΑ πολλες φορες εχει τυχει να πεσω απ το κρεβατι ή να κουτουλησω στον τοιχο....επισης οταν παω να κοιμηθω και εχω κλεισει τα ματια μου νιωθω λες και πεφτω σε ενα πηγαδι...σταδιακα....πως εξηγειται?και τι ειναι αυτο το κουλο??
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 445 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 20:47, 14-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Εγώ, πάλι, έχει τύχει να ξυπνήσω από οργασμό... πάω καλά;;
Όχι, δε μου έκανε κανείς κάτι!!!
Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
αυτο μου έχει συμβεί και μένα
και μένα

θα έλεγα λεπτομέρειες αλλά δεν έχει σχέση με το τόπικ - με την γειτόνισσα έχει
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 21:43, 05-01-13:

Ρε παιδια εσας σας εχει ποτε τυχει να υπνοβατησετε καποιο βραδυ; Γιατι εγω τον τελευταιο καιρο σηκωνομαι απ το κρεβατι και εχω την εντυπωση πως καποιος εχει εισβαλλει στο σπιτι και με παρακολουθει. Καθομαι κανα 10λεπτο ορθιος και ξαναπεφτω για υπνο. Το επομενο πρωι το φερνω στο μυαλο αλλα δεν θυμαμαι λεπτομερειες... Δεν μπορω να εξηγησω που οφειλεται...
1
Παράθεση

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 21:59, 05-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Ρε παιδια εσας σας εχει ποτε τυχει να υπνοβατησετε καποιο βραδυ; Γιατι εγω τον τελευταιο καιρο σηκωνομαι απ το κρεβατι και εχω την εντυπωση πως καποιος εχει εισβαλλει στο σπιτι και με παρακολουθει. Καθομαι κανα 10λεπτο ορθιος και ξαναπεφτω για υπνο. Το επομενο πρωι το φερνω στο μυαλο αλλα δεν θυμαμαι λεπτομερειες... Δεν μπορω να εξηγησω που οφειλεται...
αν συνεχιστεί να πας να το κοιτάξεις δεν μου έχει τύχει
1
Παράθεση

Νηρηίς

Διακεκριμένο μέλος

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 22:05, 05-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Εγώ αν αισθανόμουν ότι με παρακολουθούν , θα είχα πεθάνει από τον φόβο μου.

Δεν μου έχει τύχει, ούτε σε κάποιο μέλος της οικογένειας μου έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ύπνος και υγεία - Από Shadowfax
      Το θέμα έχει λάβει 78 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-18 στις 10:37.
    • Πολυφασικός ύπνος - Από Eupatridis
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-10-16 στις 17:18.
    • Μεσημεριανός ύπνος - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 86 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-12-13 στις 17:54.
    • Απαγορευμένος ύπνος! - Από Ψαραδέλλη
      Το θέμα έχει λάβει 60 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-05-13 στις 07:59.
    • Ύπνος και Ρόφημα - Από rockwave
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-11 στις 15:48.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα