Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,641 μέλη και 2,466,322 μηνύματα σε 78,285 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εντομοφοβία

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε: στις 00:14, 13-07-13:

Για να ξεπεράσουμε τις φοβίες μας πρέπει να ενημερωθούμε κατά πόσον είναι "σωστές", αλλά και γενικά να γνωρίζεις πέντε πράγματα για αυτές. Έπειτα πρέπει να δουλέψεις την εξοικίωσή σου μαζί τους. Σιγά-σιγά θα πλησιάζεις όλο πιο κοντά, και ίσως έρθεις σε επαφή με κάποια από αυτά.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,217 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 00:16, 13-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Xx-Giota-xX
Μπορώ να κάνω κι αλλιώς?Πραγματικά τρέμουν τα χέρια μου.Γενικά φοβάμαι όχι τόσο πολύ οτι θα με τσιμπήσουν αλλά δε ξέρω.Πως να στο πω...Νομίζω οτι θα μπλεχτούν στα μαλλιά μου,οτι θα μπουν στα ρούχα μου,στα αυτιά μου.ΤΖΙΖ ανατριχιάζω μόνο που το σκέφτομαι.Αν μένεις μόνη πάντως δεν έχεις και άλλη επιλογή.
Πω ρε συ και εγώ είμαι έτσι ακριβώς. Τα σιχαίνομαι, είναι απαίσια πως το λένε. Πραγματικά δεν έχω ιδέα τι θα έκανα αν δεν ήταν η μαμά μου να το βγάλει από το σπίτι
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος