Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,199 μηνύματα σε 75,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 379 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H life12 έγραψε: στις 12:09, 07-09-14:

κοριτσια για τα μονοχρωμα μποτακια που εχουν ενα χτυπητο χρωμα στο φερμουαρ τι γνωμη εχετε??
τυπου ετσι (αν κ αυτεσ ειναι μποτεσ δεν μπορεσα να βρω μποτακια στο ιντερνετ)

http://www.buldoza.gr/Product.aspx?C...roduct=1937537

αυτα σασ αρεσουν για το χειμωνα??

http://dido.gr/el/lady-s-booties/102...ki-23-163.html

κ αν ναι μαυρο η μπλε??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 600 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 12:46, 07-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από life12
κοριτσια για τα μονοχρωμα μποτακια που εχουν ενα χτυπητο χρωμα στο φερμουαρ τι γνωμη εχετε??

κ αν ναι μαυρο η μπλε??
Αν και δεν είμαι καθόλου της μπότας, οι γαλότσες που έβαλες ε κάτι κάνουν. Τα από κάτω μποτάκια δεν με πολυαρέσουν. Σαν χρώματα πάντως είναι και τα δύο ωραία. Δες τι ρούχα έχεις και με τι θα ταίριαζαν περισσότερο.

Επίσης τα μποτάκια timberland (ή τύπου timberland) είναι πολύ πολύ ωραία και δεν σας περιορίζουν χρωματικά. Πήρα εγώ πέρσυ και με βόλεψαν πολύ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 12:51, 07-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από aye
Αν και δεν είμαι καθόλου της μπότας, οι γαλότσες που έβαλες ε κάτι κάνουν. Τα από κάτω μποτάκια δεν με πολυαρέσουν. Σαν χρώματα πάντως είναι και τα δύο ωραία. Δες τι ρούχα έχεις και με τι θα ταίριαζαν περισσότερο.

Επίσης τα μποτάκια timberland (ή τύπου timberland) είναι πολύ πολύ ωραία και δεν σας περιορίζουν χρωματικά. Πήρα εγώ πέρσυ και με βόλεψαν πολύ
τετοια εχει κ η κολλητη μ εχω σταμπαρει κ εγω καποια π ειχα δει στα πινκ απλα 8εωρω οτι το ποδι με αυτα μ φενεται περιεργο ενω τα μποτακια με το φερμουαρ δεν κολλανε πανω στο ποδι κ νομιζω το δειχνουν πιο λεπτο(ισωσ να ειναι κ ιδεα μ)

δηλαδη τα timberland νιω8ω οτι κολλανε στον αστραγαλο κ δειχνουν ενα χοντρο κκοντο ποδι

ενω τα μποτακια που ειναι πιο φαρδια μ δινουν την αισ8ηση οτι το ποδι ειναι πιο λεπτο

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη life12 : 07-09-14 στις 13:00.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

intefina (Ιδιαίτερη Περίπτωση)

Δραστήριο Μέλος

H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε: στις 12:53, 07-09-14:

κ αν ναι μαυρο η μπλε??
Οι γαλότσες εμένα προσωπικά δε μ' αρέσουν καθόλου αλλά άμα σ' αρέσουν εσένα, δε μου πέφτει λόγος..καλές είναι για τις βροχερές μέρες του χειμώνα..
τα μποτάκια πάντως είναι πολύ ωραία και βολικά..τρελαίνομαι για μποτάκια!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 13:06, 07-09-14:

περυσι ειχα τετοιο στυλ μποτακια

φετοσ ψαχνω καποια εστι πιο χαλαρα κα8ημερινα χωρισ τρουκσ
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,196 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 13:18, 07-09-14:

ε-ε-ερχεταιιι ο καιρος για πουλοβερακια
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε: στις 13:19, 07-09-14:

Αχ δεν μπορώ να τα βρω τώρα..Είχα πάρει πέρσι κάτι μποτάκια τέτοιου στυλ στο χρώμα του πούρου..πολύ βολικά
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 13:24, 07-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από intefina
Αχ δεν μπορώ να τα βρω τώρα..Είχα πάρει πέρσι κάτι μποτάκια τέτοιου στυλ στο χρώμα του πούρου..πολύ βολικά
ναι ρε συ τετοια απλα ψαχνω χωρισ τρουκσ πανω σκετα για κα8ε μερα τα θελω
που 8α βρω
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 14:26, 07-09-14:

Ε δεν έχουν τρουκς αυτά..σκέτα σκέτα δύσκολα θα βρεις..υπάρχουν αλλά δύσκολα τα βρίσκεις..έστω ένα τέτοιο σχέδιο όπως αυτά στη φωτογραφία θα έχουν

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 07-09-14 στις 18:46. Αιτία: merge posts
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 15:36, 07-09-14:

κ αν ναι μαυρο η μπλε??
Οι γαλότσες ούτε και εμένα μου αρέσουν. Πάντως σχετικά με το χτυπητό χρώμα στο φερμουάρ, προσωπικά δεν τρελένομαι, πάντως εξαρτάται, μερικά φαίνονται οκ και μερικά τσιρκο. Τα κάτω τα μποτάκια είναι απλά και ομορφα, θα διάλεγα το μπλε, όμως επέλεξε με βάση τι χρώματα ρούχα έχεις.

Εγώ το χειμώνα φοράω τις αρβύλες μου
http://www.overstock.com/Clothing-Sh...8/product.html
Αυτές που έχω είναι πιο ωραίες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 07-09-14 στις 18:47. Αιτία: merge posts
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 16:16, 07-09-14:

μαλλον ναι 8α καταλη3ω στα δευτερα μποτακια σε μπλε χρωμα γιατι εχω μπανισει κ στα stradivarius
http://www.stradivarius.com/gr/el/%C...19&colorId=420

αυτη τη τσαντα κ 8ελω να την παρω σε μπλε χρωμα

ελπιζω να σασ αρεσει σα τσαντα (εχει κ λουρακι ωμου κ ταχυδρομου )
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 17:48, 07-09-14:

μαλλον ναι 8α καταλη3ω στα δευτερα μποτακια σε μπλε χρωμα γιατι εχω μπανισει κ στα stradivarius
http://www.stradivarius.com/gr/el/%C...19&colorId=420

αυτη τη τσαντα κ 8ελω να την παρω σε μπλε χρωμα

ελπιζω να σασ αρεσει σα τσαντα (εχει κ λουρακι ωμου κ ταχυδρομου )
Ωραία είναι..μ' αρέσει..κι εγώ θέλω μια τσάντα

ΥΓ: καλέ ωραίες τσάντες έχει στα stradivarius
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 17:54, 07-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από intefina
Ωραία είναι..μ' αρέσει..κι εγώ θέλω μια τσάντα

ΥΓ: καλέ ωραίες τσάντες έχει στα stradivarius
οντωσ ναι εχει ωραιεσ
μια βολτα να κανεισ στα μαγαζια 8α βρεισ πολλεσ σε τετοιο στυλ κ βολευουν κ για κα8ε μερα στη σχολη(οχι οτι 8α εχεισ βιβλια αλλα εστω για το τετραδιο π 8α κρατασ τισ σημειωσεισ) κ για μια απογευματινη βολτα η καφε
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 17:56, 07-09-14:

οντωσ ναι εχει ωραιεσ
μια βολτα να κανεισ στα μαγαζια 8α βρεισ πολλεσ σε τετοιο στυλ κ βολευουν κ για κα8ε μερα στη σχολη(οχι οτι 8α εχεισ βιβλια αλλα εστω για το τετραδιο π 8α κρατασ τισ σημειωσεισ) κ για μια απογευματινη βολτα η καφε
Αυτό ακριβώς..και δε θέλω να δώσω κι ένα σωρό λεφτά..στενεύουν τα περιθώρια ακόμα περισσότερο πλέον
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 21:53, 09-09-14:

μακριεσ φουστεσ με σκισιμο

ελεγα να παρω μια τετοια φουστα σαν την τελευταια περιπου αλλα σε μαυρο...
8α πηγαινε με φλατ μαυρο μποτακι??
κ μπορει να σασ ακουστει κ τελειωσ ακυρο αλλα με σταρακια 8α σασ αρεσε??
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 22:19, 09-09-14:

Υπέροχοοοοοοοοο;
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 13:58, 10-09-14:

μακριεσ φουστεσ με σκισιμο

ελεγα να παρω μια τετοια φουστα σαν την τελευταια περιπου αλλα σε μαυρο...
8α πηγαινε με φλατ μαυρο μποτακι??
κ μπορει να σασ ακουστει κ τελειωσ ακυρο αλλα με σταρακια 8α σασ αρεσε??
εμενα θα μου αρεζε πολυ με σταρακια!!! ταιριαζει..δεν ειναι καθολου περιεργο

Αρχική Δημοσίευση από Gate4

Υπέροχοοοοοοοοο;
Υπέροχο
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε: στις 16:16, 10-09-14:

Για πείτε γνώμες
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 16:50, 10-09-14:

εμενα δεν με τρελαινει
προσωπικη αποψη παντα χωρισ να 3ερω το στυλ σου ετσι
εγω γενικα απο α8λητικα προτιμω τετοιου στυλ(ολα οσα εχει η εικονα)
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  athlitika-gynaikia-papoutsia-nike-puma-shoes.jpg
Εμφανίσεις:  824
Μέγεθος:  67,4 KB

τωρα αν δεν τα 8εσ τοσο α8λητικα απλα τα 8εσ για ενα casual στυλ...κατι τετοιο ισωσ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 11-09-14 στις 08:06. Αιτία: σμίκρυνση εικόνας
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,844 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 16:54, 10-09-14:

Ειδικα αυτη η κοπέλα με τη φούστα, υπέροχο στυλ! Ειναι πολυ στη μόδα να φοράς όμορφα,πιο επίσημα ρούχα και απο κάτω ένα εντυπωσιακό αθλητικό παπούτσι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια