Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,009 μηνύματα σε 76,195 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 110 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H life12 έγραψε: στις 18:04, 10-09-14:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 20:33, 10-09-14:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

intefina (Ιδιαίτερη Περίπτωση)

Δραστήριο Μέλος

H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε: στις 20:45, 10-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από life12
εμενα δεν με τρελαινει
προσωπικη αποψη παντα χωρισ να 3ερω το στυλ σου ετσι
εγω γενικα απο α8λητικα προτιμω τετοιου στυλ(ολα οσα εχει η εικονα)

τωρα αν δεν τα 8εσ τοσο α8λητικα απλα τα 8εσ για ενα casual στυλ...κατι τετοιο ισωσ
Μονο nike δηλαδή εσύ εε???
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε: στις 20:50, 10-09-14:

ουτε εμενα με τρελαινει ιδιαιτερα..εχω τρελα με τα stan smith γενικοτερα αλλα αυτο δε μου πολυαρεσει..πολυ μαυριλα ρε παιδι μου

ΑΠΑΙΣΙΟ (λογω των παπαουτσιων εννοειται) ....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 20:53, 10-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από intefina
Μονο nike δηλαδή εσύ εε???
ετυχε καλε

ΑΠΑΙΣΙΟ (λογω των παπαουτσιων εννοειται) ....
ειναι μοδα ομωσ κατι πιο καλο ντυσιμο-σικ πανω με πιο σπορ παππουτσι κατω
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 20:54, 10-09-14:

Δε με νοιαζει τι ειναι μοδα..αυτο παραπαει..!!!!
καθολου μα καθολου ωραιο και καθολου μα καθολου κολακευτικο!!! ειπα και λαλησα! τελος!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 20:59, 10-09-14:

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 21:00, 10-09-14:

Απαίσια παπούτσια!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,930 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 21:01, 10-09-14:

Αυτό το μπλε,το τελευταίο δεν μ'αρέσει πολύ,τα άλλα τι έχουν;
Προτιμώ να βλέπω ένα ωραίο αθλητικό, παρά την άλλη να μην μπορεί να περπατήσει με το τακούνι ή να φορά άθλια σανδάλια
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 21:02, 10-09-14:

Το ίδιο με το μπλε είναι και τα άλλα!
Σοβαρά τώρα..σας αρέσουν αυτά τα παπούτσια???
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 21:06, 10-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Αυτό το μπλε,το τελευταίο δεν μ'αρέσει πολύ,τα άλλα τι έχουν;
Προτιμώ να βλέπω ένα ωραίο αθλητικό, παρά την άλλη να μην μπορεί να περπατήσει με το τακούνι ή να φορά άθλια σανδάλια
πολυ σωστο εχω δει πολλεσ να μην το εχουν κ να μην μπορουν να περπατησουν...σαν 8εαμα αυτο ειναι πιο αηδιαστικο απο το να δω ενα α8λητικο

Το ίδιο με το μπλε είναι και τα άλλα!
Σοβαρά τώρα..σας αρέσουν αυτά τα παπούτσια???
με το ολο στυλακι καλα ειναι αφου το υποστηριζουν γιατι οχι
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 21:09, 10-09-14:

Εμένα δε μ΄αρέσει..δε θεωρώ πως υποστηρίζεται ένα τέτοιο παπούτσι ούτε απ' αυτές ούτε από καμιά..πολύ πιο ωραίο θα ήταν με σταράκι ή με ένα φυσιολογικό αθλητικό παπούτσι! τέλος πάντων δεν επιμένω άλλο γιατί βλέπω δε συμφωνείτε..γούστα είναι αυτά
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,930 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 21:10, 10-09-14:

Αυτές μια χαρά το υποστηρίζουν πάντως, φαίνεται όταν κάποια είναι ανασφαλής με αυτά που φοράει.. Χαχα, τέλος πάντων, ναι,γούστα είναι αυτά.
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 21:13, 10-09-14:

sorry τισ κοβετε αυτεσ να μην το υποστηριζουν γιατι εγω οχι μια χαρα ανετεσ τισ βλεπω
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 21:21, 10-09-14:

sorry τισ κοβετε αυτεσ να μην το υποστηριζουν γιατι εγω οχι μια χαρα ανετεσ τισ βλεπω
Μονδελα ειναι αυτες..υπαρχει κατι που να μην καθετε καλα πανω τους?? ..εγω εννοω οτι δεν ειναι ωραιο σα συνολο..αισθητικα ειπαμε παντα..αν ειναι ανετα δεν ξερω
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 21:22, 10-09-14:

Μονδελα ειναι αυτες..υπαρχει κατι που να μην καθετε καλα πανω τους?? ..εγω εννοω οτι δεν ειναι ωραιο σα συνολο..αισθητικα ειπαμε παντα..αν ειναι ανετα δεν ξερω
εεεεεεεε αμα ειναι μονδελα οκ τοτε
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 21:23, 10-09-14:

στμφωνώ με την Κωνσταντίνα. Αυτά τα αθλητικά τύπου με εσωτερικό τακούνι και αυτά τα χριτς χρατς από πάνω και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο είναι ΑΠΑΊΣΙΑ. Ποτέ δεν μου άρεσαν. Τα θεωρώ χαζά
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 21:24, 10-09-14:

εεεεεεεε αμα ειναι μονδελα οκ τοτε
Εσυ πως τις κοβεις; να μην ειναι μονδελα;
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 21:26, 10-09-14:

Εσυ πως τις κοβεις; να μην ειναι μονδελα;
αστο βρε αφου δεν καταλαβαινομαστε

οκ γουστα σε καποιεσ αρεσει σε καποιεσ οχι φυσιολογικο δεν μπορουν τα παντα να αρεσουν σε ολεσ
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 21:26, 10-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από aye
στμφωνώ με την Κωνσταντίνα. Αυτά τα αθλητικά τύπου με εσωτερικό τακούνι και αυτά τα χριτς χρατς από πάνω και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο είναι ΑΠΑΊΣΙΑ. Ποτέ δεν μου άρεσαν. Τα θεωρώ χαζά
Επιτέλους κάποιος που να με καταλαβαίνει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια