Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,009 μηνύματα σε 76,195 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 108 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 18:58, 14-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από life12
σε μικρα α3εσουαρ τυπου κολιε.βραχιολι,τσαντα,σκουφακι κ τετοια τα φοραω σε παππουτσια,μπλουζακια,παντελονι,οχι δεν τα φοραω...
Μα σε σκουφάκι; Αν σε ψάξει κάποιος εκείνη την στιγμή τότε είναι χρήσιμο, διότι σε βρίσκει εύκολα, αλλά γενικότερα δεν μαρέσουν τα φωσφοριζέ,δεν θέλω να μαι και σημαδούρα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,930 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 19:13, 14-09-14:

σε μικρα α3εσουαρ τυπου κολιε.βραχιολι,τσαντα,σκουφακι κ τετοια τα φοραω σε παππουτσια,μπλουζακια,παντελονι,οχι δεν τα φοραω...
Πες τα λάιφ Συμφωνώ μαζί σου. Σε αξεσουάρ ειναι πολυ ωραια γιατι μπορει να φοράς απλά, κλασσικά ρούχα και με ενα τετοιο αξεσουάρ να σπασεις την μονοτονία! Παντως εγω εχω αθλητικά nike που ειναι κίτρινα με λιγο ροζ απο κάτω και όλοι μου λενε πόσο ωραια ειναι Αν μπορείς να τα υποστηρίξεις και να τα συνδυάσεις κατάλληλα, δεν θα δείχνουν άσχημα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H life12 έγραψε: στις 19:14, 14-09-14:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

intefina (Ιδιαίτερη Περίπτωση)

Δραστήριο Μέλος

H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε: στις 20:10, 14-09-14:

Μ' αρέσουν τα χρώματα γενικά..άνετα θα φορούσα τέτοια αξεσουάρ..επειδή έρχεται χειμώνας δε σημαίνει ότι θα τα "βάψουμε μαύρα"..να σπάσει λίγο η μονοτονία όπως είπε και η Βάσια
Αρχική Δημοσίευση από ch0c0lαtε.co0kiε
Μα σε σκουφάκι; Αν σε ψάξει κάποιος εκείνη την στιγμή τότε είναι χρήσιμο, διότι σε βρίσκει εύκολα, αλλά γενικότερα δεν μαρέσουν τα φωσφοριζέ,δεν θέλω να μαι και σημαδούρα.
Εγώ έχω ένα σκουφάκι salomon λαχανί..φωσφοριζέ δεν το λες αλλά είμαι στην κυριολεξία σημαδούρα..και τι έγινε!? σιγά τα ωά
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 20:52, 14-09-14:

Ένα έργο τέχνης, τι όμορφα που είναι. Βέβαια θα προτιμούσα η σόλα να είναι μονόχρωμη αλλά και έτσι θα τα αγόραζα αν τα έβρισκα. Είναι τόσο wow.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 21:14, 14-09-14:

κορίτσια crop top για πιο χειμωνιάτικο look έχετε δει σε κανένα μαγαζί;; χρειάζομαι προτάσεις!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε: στις 21:29, 14-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tabby
κορίτσια crop top για πιο χειμωνιάτικο look έχετε δει σε κανένα μαγαζί;; χρειάζομαι προτάσεις!!
Δεν έχω κάνει έρευνα αγοράς ακόμα, αλλά σίγουρα θα υπάρχουν..ή θα βγούνε..δε νομίζω να μη βγούνε..δε βρίσκω λόγο κιόλας..τόσος σάλος που έγινε φέτος το καλοκαίρι αποκλείεται να το αφήσουν έτσι
http://www.boro.gr/32020/crop-tops-kai-to-xeimwna
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 21:47, 14-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tabby
πιστευω οτι το χειμωνα δεν 8α φορε8ουν πολυ αλλα αν ειναι κ φορε8ουν 8α ειναι σε στυλ πουλοβερ καπωσ ετσι

δεν εχει παρει που8ενα το ματι μ αλλα πιστευω μολισ βγουν τα χειμωνιατικα σιγουρα 8α βρεισ

μαρεσει που ο τιτλοσ ειναι 'crop top κ το χειμωνα' κ τα περισσοτερα ειναι καλοκαιρινα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 15-09-14 στις 21:22. Αιτία: συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 21:49, 14-09-14:

μαρεσει που ο τιτλοσ ειναι 'crop top κ το χειμωνα' κ τα περισσοτερα ειναι καλοκαιρινα
Δε νομίζω πως είναι καλοκαιρινά..επειδή είναι αμάνικα??? σιγά..για πιο καλά άνετα τα φοράς..
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 21:52, 14-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από intefina
Δε νομίζω πως είναι καλοκαιρινά..επειδή είναι αμάνικα??? σιγά..για πιο καλά άνετα τα φοράς..
ναι οκ αλλα εγω εννοω χειμωνιατικα αυτα με μανικι
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 21:53, 14-09-14:

Συγνώμη τότε..έχει κάποια μακρυμάνικα
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 22:02, 14-09-14:

σε εσωτερικό χώρο άνετα τα φοράς και τα αμάνικα... thanks girls! πολύ ωραία είναι αυτά σε στυλ πουλόβερ!
ελπίζω να βρω κάτι στα μαγαζιά το επόμενο διάστημα!
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε: στις 22:02, 14-09-14:

λευκο κ το χειμωνα
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 22:07, 14-09-14:

λατρεύω το λευκό..!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 22:14, 14-09-14:

ωραίο το λευκό για μπλουζάκι,τοπάκι κλπ αλλά να ντυθώ ολόκληρη στα άσπρα σαν περιστεράκι NO WAY
επίσης αποφεύγω τα λευκά παντελόνια γιατί σκέφτομαι συνεχώς ότι θα τα λερώσω με το παραμικρό. οπότε no thanks.
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 22:32, 14-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από aye
ωραίο το λευκό για μπλουζάκι,τοπάκι κλπ αλλά να ντυθώ ολόκληρη στα άσπρα σαν περιστεράκι NO WAY
Ε για να ντυθείς ολόλευκα πρέπει να είναι πολύ επίσημη περίσταση ή να είσαι νύφη-παρανυφάκι κλπ δε θα έβαζα λευκό με λευκό εύκολα
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 22:42, 14-09-14:

ευχαριστώ
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 22:54, 14-09-14:

λατρεια η συγκεκριμενη μαρκα!!!!
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 23:13, 14-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από intefina
λατρεια η συγκεκριμενη μαρκα!!!!

ιδίως τώρα, με τη τεχνολογία boost, στα αθλητικά running είναι
ένα σκαλοπάτι πάνω από τους άλλους.

δηλώνω φανατικός adidakias
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H intefina έγραψε: στις 00:05, 15-09-14:

Μη μου λες τέτοια και πορώνομαι
Κι εγώ φανατική όσο δεν πάει..μ' έχουν πάρει χαμπάρι όλοι !!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια