Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,537 μέλη και 2,431,679 μηνύματα σε 76,184 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 107 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 09:11, 22-03-12:

Monsoon

altrativo

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 12:50, 22-03-12:

Άνοιξη 2012 by H&M + Topshop
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 13:11, 22-03-12:

ώστε κάποιος άγνωστος μόδιστρος,
μαζεύει όλα τα πεταμένα περιτυλίγματα από καραμέλες,
και τα μετατρέπει σε παντελόνια...

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 14:00, 22-03-12:

Επιτέλους άνοιξη...Να δούμε και λίγο naked skin
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:14, 22-03-12:

Φρέντυ περίμενε λίγο παραπάνω μέχρι το καλοκαίρι...! Αυτά δεν φοριούνται την άνοιξη...!!!
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:45, 22-03-12:

Οι συγκεκριμένες φούστες είναι τόσο κιτς που δεν θα έπρεπε να φοριούνται ποτέ αλλά υγεία.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 17:00, 22-03-12:

ε σε καμια παραλια κατι γινεται
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 21:04, 22-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από ciela
ε σε καμια παραλια κατι γινεται
Εμ, ούτε καν;
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 21:28, 22-03-12:

Ο Χριστός να τη κάνει φ ο ύ σ τ α.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 21:31, 22-03-12:

ε καλα επειδη ειναι φουστα αλλα μη μου πεις οτι δε θα φοραγες σορτσακι τοσο κοντο στην παραλια? (η τσπ αν οχι εσυ, γενικά συνηθιζεται δεν ειναι κατι το εξωπραγματικο)
και αμα τωρα η αλλη βαλει τοσο κοντη φουστα με το μαγιω της δε θα μου φανει καπως. πες οτι εβαλε το παρεο της

εδιτ: (βεβαια τωρα που το βλεπω καλυτερα ισως να φαινονται τα οπισθια της φορα παρτιδα και κομμενα από τη φουστα μαλιστα... πφφ δε μπορω να κρινω απ αυτη τη φωτογραφια, παντως η αριστερη φαινεται στα ορια της παραλιας)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:41, 22-03-12:

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε: στις 21:42, 22-03-12:

πολυ ωραια παππουτσια! (και πολυ κουραστικα φαινονται βεβαια :Ρ)
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 22:52, 22-03-12:

Ωρε λουλούδι φέτος...γύρισα μαγαζιά γεμάτα λουλουδικό... Παρολίγον να νομίσω πως αντι σε καταστήματα ρούχων, εμπαινα στα μπουζούκια Αφού λέω σε μια φίλη μου ''μαρή φέρ ένα μικρόφωνο''
Που δε λέω... αγαπώ τα λουλούδια και κυρίως τα χρώματα πάρα πολύ κι ευχαριστώς τα φορώ και θα τα φορώ... αλλά να...θέλω πιο απλότητα φέτος, ίσως γιατί δεν ξέρω... ίσως γιατί το πολύ πολύ και παντού με κάνει να το βαριέμαι...

Προτιμώ πινελιές, ναι πινελιές!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 01:06, 23-03-12:

Εγώ έχω σκαλώσει και θέλω να πάρω πράσινο παντελόνι.
Τέτοιο πράσινο.

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:26, 23-03-12:

Πολύ ωραίο χρώμα...!!!!

Θέλω αυτό...

ή σε αυτό το χρώμα...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 12:07, 23-03-12:

Λατρεύω τα δαντελωτά και τα λουλουδάτα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 12:43, 23-03-12:

Θέλω

Θέλω

Θέλω

Θέλω

Θέλω πολλά;;
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 12:46, 23-03-12:

Αχ όχι μη πάρεις τα παπούτσια "ουράνιο τόξο" είναι κιτς και κακόγουστα!
Πάρε τα λακοστ που είναι και η αγαπημένη μου μάρκα! Ειδικά στα αντρικά της... αγαπώ!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 13:00, 23-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Αχ όχι μη πάρεις τα παπούτσια "ουράνιο τόξο" είναι κιτς και κακόγουστα!
Πάρε τα λακοστ που είναι και η αγαπημένη μου μάρκα! Ειδικά στα αντρικά της... αγαπώ!
Τα πρώτα τα θεωρούσα και εγώ πολύ έντονα
Tα lacoste είναι όντως πολύ όμορφα!!
Και σε ερωτώ (σας ερωτώ) αφου μου άλλαξες γνώμη..
http://www.cosmossport.gr/cosmos/el/...27_24_SRW.html
η
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:05, 23-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από amalia 6
Τα πρώτα τα θεωρούσα και εγώ πολύ έντονα
Tα lacoste είναι όντως πολύ όμορφα!!
Και σε ερωτώ (σας ερωτώ) αφου μου άλλαξες γνώμη..
η
Τα κόκκινα είναι πιο κιουτ σίγουρα! Τα άλλα μου θυμίζουν ναυτάκι αλλά βέβαια δε ξέρω και σε τι αποχρώσεις είναι τα περισσότερα ρούχα σου. Αυτό τσάκαρε για το χρώμα. Έλεγα να πάρω καινούρια ολ σταρ αλλά τώρα με έβαλες σε πειρασμό και μένα! Αν και προτιμώ τα πολύχρωμα τα λακοστ που έβαλες στην αρχή!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips , sofoula2430

Βρείτε παρόμοια