Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,637 μηνύματα σε 75,709 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 405 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Λογοτεχνικά βιβλία = Χάσιμο χρόνου;

Shadowfax

Επιφανές Μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 17:54, 11-06-13:

Έχω ν' ακουμπήσω λογοτεχνία απ' το καλοκαίρι της Α λυκείου, όταν διάβαζα LotR. Γενικά κι εμένα μου αρέσουν περισσότερο επιστημονικοτέτοια τώρα, αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι άχρηστα τα υπόλοιπα. Και μόνο το γλωσσικό κέρδος να σκεφτείς φτάνει.

Θα πιάσω a song of ice and fire απ' τον Ιούλιο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε: στις 17:58, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Shadowfax
Θα πιάσω a song of ice and fire απ' τον Ιούλιο.
Να το πιάσεις γαμάτο είναι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 18:00, 11-06-13:

Η λογοτεχνια,σε κανει να ζησεις μια φαντασιακη ιστορια,σαν πραγματικη.Μια ιστορια που μπορει να μην την ζησεις ποτε στην πραγματικοτητα.
Απο την αλλη,οποιος δεν θελει να την ζησει μονο νοητικα,μπορει να δωσει στην Λογοτεχνια,σαρκα και οστα

Χασιμο χρονου ηταν το διαβασμα της αποψης που παρουσιαζεται στο αρχικο ποστ
(εκτος απο εμετικη,πληρως ανεδαφικη)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια