Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,824 μέλη και 2,472,405 μηνύματα σε 78,639 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 523 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μισοάδειο ή μισογεμάτο;

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,593 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 23:14, 09-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μελιώ
.........
Συμπέρασμα :
Αφήστε τον Δόκτωρα στα σεκλέτια του , βάλτε μια κούπα με κρασί και μην
του λέτε ωραία , υπάρχουν πάντα οι στιγμές που ʽχεις ανάγκη
τη μαυρη σκοτεινιά .... μονάχα για παρέα .
Συγνώμη για το οφ τόπικ αλλά μου έχεις λείψει πολύ κοριτσάκι... Γύρνα πίσω...

Ον: Ακόμα προσπαθώ να δω το γαμημ....νο το ποτήρι μισογεμάτο... Πού θα μου πάει;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 23:08, 17-03-12:

Λέγεται πως ο αισιόδοξος κατασκεύασε το αεροπλάνο και ο απαισιόδοξος το αλεξίπτωτο.
Ο αισιόδοξος μπορεί να απογοητευτει...Ενώ ο απαισιόδοξος στην χειρότερη θα επαληθευτεί,στην καλύτερη θα εκπλαγεί ευχάριστα.
Οπότε η απάντηση στην αιώνια ερώτηση είναι:Το ποτήρι είναι μισοάδειο.
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:24, 17-03-12:

αλλα πρωτα πρεπει να υπαρξει αεροπλανο για να υπαρξει αλεξιπτωτο

οποτε χωρις θετικους ανθρωπους δεν θα χτιζοταν τιποτα,,και χωρις επιφυλακικους -"αρνητικους" ανθρωπους μπορει να ειχα διαλυθει ολα,,χωρις ασφαλεια..

ολα χρειαζονται σε ισορροπια,,η δημιουργια με την ασφαλεια,,οταμ καποιο υπερτεει καθαρα,,εχουμε καταστροφες..

οι αισιοδοξοι ανθρωποι ειναι το γκαζι,,οι απαισιοδοξοι επιφυλακτικοι το φρενο..
σημαντικα και τα δυο..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 17-03-12 στις 23:41.
3
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 23:27, 17-03-12:

εγω προετοιμαζομαι για τα χειροτερα,και θα χαρω παρα πολυ αν γινει κατι καλο.δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο ή κακο.προσπαθω να αποφευγω τα χειροτερα.βασικα εξαρτατε την περιπτωση.πρεπει ομως να πω πως ειμαι κατα ενα τεραστιο ποσοστο επηρεασμενος απο την σημερινη κατασταση.γενικα μιλαω.
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 00:04, 18-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
...:Το ποτήρι είναι μισοάδειο.
: Το δικό μου είχε αδειάσει και το έσπασα, εδώ κι αρκετούς μήνες...Βασικά τώρα νοιώθω καλύτερα, γιατί ψάχνω και βρίσκω κανένα ποτάμι ή καμιά πηγούλα και ξεδιψάω! ...Άμα θέλετε πιστέψτε το, αλλιώς κάνετε καλά να πιστεύετε τύπους σαν τον Μπένι ή τον Αντώνη (τον συγκάτοικο του ΓΑΠ, ντε!).
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 04:14, 04-01-13:

4
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 04:17, 04-01-13:

Ιδερ γουει,πεταξα μεσα ενα παναντολ.Αναβραζον.
1
Παράθεση

Sal Paradise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε: στις 04:37, 04-01-13:

Δεν εχει σημασια,μισοαδειο ή μισογεματο...Το δωσα να το πιει η αδελφη που διψουσε.

δε αλτρουιστ.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια