Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,805 μέλη και 2,441,329 μηνύματα σε 76,717 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 344 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα ελαττώματα του άντρα

Ποιο είναι το χειρότερο ελάττωμα του άντρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
Ψεύτης
12
22,22%
Τσιγκούνης
5
9,26%
Πνεύμα αντιλογίας
4
7,41%
Ατημέλητος
1
1,85%
Βωμολόχος
5
9,26%
Αναποφάσιστος
4
7,41%
Ασυνεπής
3
5,56%
Πολυλογάς
2
3,70%
Ξερόλας
9
16,67%
Μαμάκιας
9
16,67%
Άλλο
0
0%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 18:59, 25-10-18:

Βλέπω ατημέλητος καμία ψήφο.

Λέτσος is the new sexy
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 20:02, 26-10-18:

Θεωρω την ασυνεπεια το χειροτερο χαρακτηριστικο ενος ανδρα.Κυριως επειδη μειωνει το κυρος του λογου του,και ως γνωστον η τιμη ενος ανδρα ειναι συνυφασμενη με τον λογο του διοτι αυτος αντιπροσωπευει αμεσα τις πραξεις του.Τουλαχιστον αυτο συμβαινει εαν πραγματι λογαριαζει τον εαυτο του ως ανδρα.
Παράθεση

Marjoriee26

Δραστήριο Μέλος

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 03:43, 27-10-18:

Μαμακιας -ψευτης-ψωναρα μονάχα να μη είναι και θα τη βρουμε τη άκρη
4
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,561 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 14:58, 29-10-18:

Ψεύτης , ψεύτομαγκας , και ξερόλας!!! Όλα τα άλλα εντάξει , υποφέρονται
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,591 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 16:01, 01-11-18:

3
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,603 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 22:48, 01-11-18:

Ξέχασες το βασικοτερο : Να τις γνωριζετε απροσδοκητα

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Αχ φίλη μου!!!! Πόσο δίκιο έχεις. Καμία προσωπικότητα, καμία πρωτοβουλία, καμία επαφή με τίποτα.
Εγώ εν τέλη ξέρεις τι δε καταλαβαίνω; Φαντάζομαι τον εαυτό μου μητέρα στο μέλλον, μπαίνω στη θέση τους, και αναρωτιέμαι ρε φίλε, ποιο το νόημα να θέλω το παιδί μου να κάνει αυτό που του λέω; Ποιο το νόημα να του κόβεις τα φτερά, να του λες "λυπήσου με, μη με αφήσεις μόνη" και να χάσει το παιδί μου το ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ, να τον ταίζω με παραμύθια για να με λυπηθεί, να κατηγορώ την εκάτοστε "γυναίκα" του ενώ τον βλέπω ευτυχισμένο μαζί της;
Πιστεύω αυτές οι γυναίκες τελικά δεν αγαπάνε τα παιδιά τους, τα ζηλεύουν και δε μπορούν να δεχτούν ότι μπορούν να τα καταφέρουν και χωρίς αυτές, αγαπάνε τον εαυτό τους πιο πολύ.

Αγόρια- άντρες που διαβάζετε αυτό το ποστ, αναρωτηθήκατε ποτέ αν είστε κι εσείς "μαμάκηδες"; Γιατί πολλοί το παίζετε αντράκια και ανεξάρτητοι και δε καταλαβαίνετε καν την επιρροη που έχει η μητέρα σας πάνω σας(με το δικό της τρόπο) και σας είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβετε!

#monimou χαχαχ
έχεις πάρει φωτιά με τους μαμακηδες. Μηπως έχεις καει απο κανεναν;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 01-11-18 στις 22:49. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων
1
Παράθεση

pluton

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 53 ετών . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O pluton έγραψε: στις 14:28, 06-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Ποια ειναι αυτά τα ελαττώματα του άντρα που σας κάνουν εξω φρενών;
Τι είναι αυτό που δεν ανεχεστε με τίποτα;
Απο την άλλη πλευρα λενε οτι "Κάνε τα ελαττώματα του να φαινονται προτερήματα..."
Μπορει να γινει αυτό για όλα τα ελαττώματα;

Ας συζητήσουμε λοιπόν εδώ για τα ελαττώματα του άντρα....

Τώρα τι είναι ελάττωμα είναι κάτι που το βλέπεις διαφορετικά ανάλογα την χώρα, την θρησκεία, τον πολιτισμό.... εσείς προφανώς μιλάτε για τα ελαττώματα των ανδρών στον Χριστιανικό κόσμο, διότι στην πολυπολιτισμική κοινωνία που κάποιοι ονειρεύονται δείτε τι εκνευρίζει τις γυναίκες ....

Μουσουλμάνα από την Αλγερία : «Αν μια Αλγερινή δεν τρώει συχνά ξύλο, ίσως να αισθανθεί ότι ο άντρας της δεν είναι αρκετά άντρας. Εμένα αυτό μου δίνει χαρά, είναι κάτι που με κάνει ευτυχισμένη».

https://www.eleftherostypos.gr/diethni/88702-opoios-den-dernei-gynaika-den-einai-arketa-andras-leei-gynaika-kai-prokalei-antidraseis/

https://thecaller.gr/diethni/dilosi-sok-apo-algerini-mousoulmana/
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 14:33, 06-12-18:

Γιατι...?
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,591 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 14:49, 06-12-18:

Γιατί όχι....;
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε: στις 15:26, 06-12-18:

Ελεος αυτο ειναι υπεκφυγη δεν ειναι απαντηση...

Αλλα μπορω να παιξω αν θες:

Γιατι δεν ειναι κανενα παιδι, ειναι μια ενηλικη γυναικα, ενας ολοκληρομενος ανθρωπος με δικη του βουληση. Δεν θα επρεπε να ειναι:

Να πηγαίνετε βολτες
Να αγκιζετε ο ενας τον αλλο
Να φιλιεστε μεσα στο κοσμο (αλλα οχι στο καναδα και σιγουρα οχι στη σαουδικη αραβια)
Να χαμογελατε
Να κανετε εκπληξεις ο ενας στο αλλο
?
1
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:35, 06-12-18:

Αρχική Δημοσίευση από epote
Ελεος αυτο ειναι υπεκφυγη δεν ειναι απαντηση...

Αλλα μπορω να παιξω αν θες:

Γιατι δεν ειναι κανενα παιδι, ειναι μια ενηλικη γυναικα, ενας ολοκληρομενος ανθρωπος με δικη του βουληση. Δεν θα επρεπε να ειναι:

Να πηγαίνετε βολτες
Να αγκιζετε ο ενας τον αλλο
Να φιλιεστε μεσα στο κοσμο (αλλα οχι στο καναδα και σιγουρα οχι στη σαουδικη αραβια)
Να χαμογελατε
Να κανετε εκπληξεις ο ενας στο αλλο
?
Νόμιζα οτι αστειεύεσαι βασικά.

Ναι δεν έχεις άδικο. Απλά καμιά φορά ένας άντρας που αγαπάει μια γυναίκα και θέλει να τη βλέπει χαρούμενη θα της φέρει λουλούδια, θα την κάνει να γελάσει, θα την αγκαλιάσει, θα της κάνει μια έκπληξη κλπ. Και vice versa βέβαια.
2
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε: στις 15:54, 06-12-18:

When a mavaaaaaaan love a wooomaaaan
spend his last dime
trying to hold on to what he needs.

Καλα πιο εξαρτητικος τυπος ποτε, δεν ειχα προσεξει ποτε τους στιχους, φρικη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια