Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,805 μέλη και 2,441,344 μηνύματα σε 76,717 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτείνετε ένα βιβλίο

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 09:20, 11-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Φαντάζομαι (και επιθυμώ), μετά από πολύ καιρό, να αποτελεί αυτό το thread, μια "γωνία αναζήτησης" για οποιονδήποτε θελήσει να έχει έναν "όγκο" προτάσεων
Γωνιά γωνιά...σε ψάχνω! Πάντα οι γωνίες ήταν ψαχτήρια, διότι ποτέ δεν ήξερες τι σε περιμένει από πίσω
Πρόταση: Ξαναδιαβάστε τις διαθήκες, στην παλαιά ο "θεός" ήταν εκδικητικός στην καινή (σχεδόν) στοργικός. Η ειδοποιός διαφορά είναι το κέρδος για τον αναγνώστη
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Asag έγραψε: στις 21:22, 06-10-16:

http://www.protoporia.gr/o-kairos-to...-p-217462.html
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,843 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 19:17, 17-02-18:

1
Παράθεση

Donatella

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H Donatella Η πιο δύσκολη γλώσσα είναι τα "ξεκάθαρα" έγραψε: στις 22:10, 17-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από estelle_
O Αλχημιστής τρομερο βιβλιο του κοελιο
Κι εγω το εχω διαβασει. Οντως πολυ ωραιο βιβλιο και αλληγορικο.
1
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 642 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 00:24, 13-03-18:

Το παιδί και το αστέρι - P. Pelot, είναι το πιο πρόσφατο βιβλίο που με συγκίνησε. Μτφρ. Ζωρζ Σαρή, αγαπημένη..
1
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 21:15, 05-12-18:

Daniel Kahneman-Thinking,Fast and Slow
1
Παράθεση

Stitchpunk (Eternal Sunshine)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 555 μηνύματα.

H Stitchpunk έγραψε: στις 18:09, 06-12-18:

Τα τελευταία 2 π διάβασα ήταν αυτά:
https://www.cup.gr/book/apo-ti-fisiki-sti-metafisiki/
https://el.m.wikipedia.org/wiki/1984_(μυθιστόρημα)
Δεν ξέρω αν τα προτείνω βέβαια, γιατί κι εγώ τα είχα χρόνια στην βιβλιοθήκη μ κ τα είχα αφήσει στη μέση, το ένα γιατί με κούρασε και το άλλο γιατί είχα κάποιες διαφωνίες. Όμως τώρα π τα ξανάπιασα, έπιασα τον εαυτό μου να κάνω mindblowing σκέψεις, οπότε ναι, αξίζει να τα διαβάσεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες