Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,827 μέλη και 2,472,813 μηνύματα σε 78,652 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 620 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 280)
Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα
91
32,50%
Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα
39
13,93%
Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα
18
6,43%
Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα
11
3,93%
Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα
82
29,29%
Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα
41
14,64%
Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα
16
5,71%
Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα
10
3,57%
Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον.
8
2,86%
Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως
25
8,93%

-Gynekofilos-

Νεοφερμένος

Ο -Gynekofilos- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O -Gynekofilos- έγραψε: στις 23:45, 26-08-06:

εμενα παντως μου αρεσει να μην λεει και πολλα να απολανβανω προτιμω καλυτερα

και αυτα που μου αρεσουν ειναι δεν εχω ξαναδει ποιο μεγαλο απο σενα παιδι μου

εισαι ο καλυτερος με εχεις τρελανει.... οχι τοσο δυνατα...... μην σταματας....

αλλο δεν παει μαναρι μου.... αυτα

καλωσορισα σε αυτο το φορα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 23:47, 26-08-06:

Άλλος ένας που έφερα εγώ
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 20:41, 28-08-06:

Με εμένα συμβαίνει ένα περίεργο πράγμα.Σε παλαιότερες σχέσεις όταν άκουγα προστυχόλογα κτλ ξενέρωνα! Τώρα αν και παντρεμένη γυναίκα πλέον και σε αρκετά ευαίσθητη κατάσταση (λόγω εγκυμοσύνης), θέλω τα μπινελίκια μου! Την βρίσκω ρε παιδί μου! Βέβαια τώρα είμαι σίγουρη πως ο άντρας μου με βλέπει με πολύ αγάπη και στοργή και όχι σαν αντικείμενο του σεξ!Απλά όλα αυτά κάνουν λίγο πιο ενδιαφέρων το παιχνίδι! Ισως γι αυτό και να μην με ενοχλούν!
Παντως αυτό που δεν μπορούσα ποτέ ήταν τα ερωτόλογα τύπου πόσο όμορφη είσαι,σ' αγαπώ (πες το άλλη ώρα πάνω στο σεξ είναι σαν να το λες για να γλυκαθώ και να σου κάτσω!Ψεύτικο τελείως!)
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:58, 28-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από torry
(πες το άλλη ώρα πάνω στο σεξ είναι σαν να το λες για να γλυκαθώ και να σου κάτσω!Ψεύτικο τελείως!)

ΚΑΡΑ λολ λεμε!!!
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 21:57, 28-08-06:

Οχι βρε ΚΟΥΕ έχω άδικο? Την ώρα που θέλει τρελίτσες ο άλλος λέει ότι χρειαστει! Και αυτές τις κουβέντες δεν τις αναλώνουν έτσι! Οταν το λες πρέπει να έχει αξία!
1
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 03:26, 07-09-06:

Όπως στην βγάζει η κάθε μια την εκάστοτε φορά. Με κάποιες προτιμάς το κτηνώδες με προστυχιές. Με άλλες το λάου λάου με γλυκόλογα. Ίσως κάποιες φορές να μην μιλιέστε κιόλας (τσακωμένο σεξ) και μουγγα στη στρούγκα!
Παράθεση

susceptible

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 139 μηνύματα.

O susceptible έγραψε: στις 19:14, 20-09-06:

προσφατα που ολοκληρωσα με μια κοπελα μου μιλουσε πολυ προστυχα και μου αρεσε..ειναι αρκετα ωραιο..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:19, 20-09-06:

Εγώ, πάλι, ρε παιδιά..
Την ξένοι γλώσσα την έχω έτσι κι αλλιώς...
Αλλα λόγω αυτού λέω τα προστυχόλογα μου σε άσχετες φάσεις! Και, καλά αυτό...

Το θέμα είναι ότι δεν το ξέρω κιόλας!!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 19:39, 20-09-06:

Παντως με την ξενη γλωσσα, σου βγαινει πιο ευκολα να πεις πραγματα που στα ελληνικα...με τιποτα! Και αυτο ισχυει και για τα αγαπησιαρικα!
Εγω παντως, σε οποια γλωσσα και να'ναι, τα προστυχολογα με δυσκολευουν..
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:18, 13-03-07:

θέλω να λέει πρόστυχα λόγια, ειμαι λίγο ανωμαλιάρα και μαρέσει θέλω να λέω και να ακούω όχι πάντα άλλα τα θέλω,ειναι ένα απο τα παιχνίδια του σέξ, άν κάνεις σέξ στην μούγκα τότε δεν μπορώ να πιστέψω ότι γίνοντε και τρελλά πράγματα σε εκείνο το κρεβάτι, καλά τα βρομόλογα καλά και τα ερωτόλογα ειναι μια μικρή δώση αλατιου στην σεξουαλική ζωή του ζευγαριού
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:17, 13-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
θέλω να λέει πρόστυχα λόγια, ειμαι λίγο ανωμαλιάρα και μαρέσει θέλω να λέω και να ακούω όχι πάντα άλλα τα θέλω,ειναι ένα απο τα παιχνίδια του σέξ, άν κάνεις σέξ στην μούγκα τότε δεν μπορώ να πιστέψω ότι γίνοντε και τρελλά πράγματα σε εκείνο το κρεβάτι, καλά τα βρομόλογα καλά και τα ερωτόλογα ειναι μια μικρή δώση αλατιου στην σεξουαλική ζωή του ζευγαριού
ετσι μανια ετσι....
και μενα μου αρεσουν τα προστυχολογα και να λεω και να ακουω...δεν μπορω να διανοηθω σεξ στη μουγκα...με τπτ...
Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 834 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε: στις 13:19, 13-03-07:

"Γαλλικά"
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 17:41, 27-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
ετσι ακρυβος πιστευω κ εγω με καλυψε
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:58, 27-05-07:

dirty baby yeah !
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 21:20, 27-05-07:

οταν μιλαει ο ανδρας προστυχα σε μια γυναικα, ειναι μια χαρα οταν ομως μιλαει προστυχα σε εναν αντρα τον χρεωνει 2? το δευτερολεπτο!!!!

ε ρε ξυλο που θα φαω
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 21:36, 27-05-07:

Γιαυτο εχουμε μαθει να ειμαστε γρηγοροι ! Για οικονομια ! αποκαλυψη κυριες και κυριοι !
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 02:48, 28-05-07:

Μμμ...εγώ μια φορά δεν ήμουν καθόλου της προστυχιάς...αλλά βρήκα τον δάσκαλό μου...και μμμ....μου αρέσει
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 10:46, 28-05-07:

Εμένα μου αρέσει να μου μιλάει ο άλλος ρομαντικά! ΞΕΝΕΡΩΤΗ. Αλλά και τα πιο σεξουαλικά λόγια μου αρέσουν, αλλά όχι οι προστυχιές. Μου έχει τύχει να μου μιλήσει κάποιος πρόστυχα (ο πρώτος τις πρώτες φορές) και δεν μου άρεσε καθόλου, αισθάνθηκα πολύ φτηνή. Πιθανώς αυτό να με έχει επηρεάσει αρνητικά και αν είναι με κάποιον που ξέρω καλύτερα να μου αρέσει.
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:10, 28-05-07:

Εμενα παντως τα πολλα λογια πανω στο σεξ μου φαινονται καπως... αστεια! Ισως και εγω να μην τα εχω συνηθισει βεβαια, αλλα..!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 13:19, 28-05-07:

underwater μη δωσεις σημασια σε κανεναν που λεει οτι ειναι ξενερωτο να θες γλυκολογα αντι προστυχα ! Γουστα ειναι !

io-io ενταξει δε λεμε να απαγγελουμε και 80 σελιδες διαλογους βρε Με μετρο.Λιγα και καλα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια