Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,788 μέλη και 2,440,498 μηνύματα σε 76,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 261 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

e-steki: The new era (part 1: forum)

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:34, 04-12-07:

Γιατί δε μπορεί να γράφουμε μια λέξη ή να βάζουμε ένα smilie, και να θεωρείται ποστ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 12:36, 04-12-07:

Αλήθεια? Για αυτόν τον λόγο έγινε?
Δεν συμφωνώ με αυτό, πάντως...
Κ αν ένας χρήστης δλδ δεν επιθυμεί να εκφέρει άποψη για οποιοδήποτε κοινωνικο-πολιτικο-σεξουαλικό κτλ ζήτημα, αλλά έχει ποστάρει στο chat&fun γτ έτσι περνάει καλά στο στέκι, μένει μόνιμα στον πάτο κ δεν έχει δικαίωμα αναβάθμισης χαρακτηρισμού/τίτλου? (ξενέρωσα λίγο τώρα )
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:39, 04-12-07:

Γιατί έχει τόση σημασία ο τίτλος για σένα;
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 12:44, 04-12-07:

Ε, εντάξει, δεν έχει τοση σημασία για μένα...απλά όταν άλλαζα τίτλο αισθανόμουν ότι γίνομαι όλο κ περισσότερο "στεκίτισσα" (u know what i mean?) just emotionally speaking θα το ξεπεράσω κάποια στιγμή, ξέρω γω? Τι να πω...

Όσο για τις απαντήσεις με 1 μόνο emoticon, κ αυτές ακόμα εκφράζουν το άτομο που το έβαλε...τεσπά, μάλλον δεν πιάνω το νόημα...cool
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Niyia : 04-12-07 στις 13:31.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:49, 04-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Υπάρχουν άλλοι που έπεσαν πολύυυυ περισσότερο.
Να κάνω μια ερώτηση? Σε τι αποσκοπεί αυτό? Όχι που είναι critical (προσωπικά δεν το είχα προσέξει μέχρι που διάβασα δεν θυμάμαι ποιου το ποστ να το αναφέρει ) απλά απορία

εδιτ: Επίσης στη Λίστα μελών το Γίδι με 3212 εμφανίζεται ως "εθισμένη" ενώ η dooo με 31χχ ακριβώς απο κάτω ως "σοβαρά εθισμένη"

εδιτ 2: και γενικώς υπάρχουν διαφορες ασυνέχειες σε #ποστ και "τίτλο" και σε άλλα μέλη

εxp δεν είπα ότι ισχύει μόνο για έναν δεν χρειάζομαι/χρειάζεται γενικώς εξήγηση στα προφανή απλώς χρησιμοποιώντας ένα παράδειγμα είπα ότι υπάρχουν ασυνέχειες και αναρωτηθηκα αν απλά δεν "έπιασε" η αλλαγή και μήπως θέλει review με το χέρι!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Resident Evil : 04-12-07 στις 12:56.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:50, 04-12-07:

Καταρχάς οι τίτλοι χρήστη θα αλλάξουν και ο αριθμός των επιπέδων έτσι ώστε να ταιριάζει στο νέο δεδομένο ότι δεν "υπάρχει" chat and fun.

Τέλος ο περιορισμός δεν ισχύει μόνο για ένα άτομο αλλά για όλους.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:51, 04-12-07:

Προσωπικά δεν θεωρώ πως ένας τίτλος μπορει να σε κάνει περισσότερο ή λιγότερο "στεκίτισσα". Μόνο η συμμετοχή σου, που αν είναι μεγάλη, σε κάνει αυτόματα τέτοια.

Τα μηνύματά σου άλλωστε εκεί είναι, όλοι τα βλέπουν, όλοι ΣΕ βλέπουν, απλά ο μετρητής δεν λειτουργεί στο chat n fun!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:52, 04-12-07:

Παιδιά δεν παντρεύετε τα δυο θέματα για το Νέο era? μιλάμε και για το ίδιο, έχω μπερδευτεί!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:52, 04-12-07:

Forum (ή έστω το συγκεκριμένο forum) είναι κυρίως χώρος ανταλλαγής απόψεων.
Αυτός είναι ένας τρόπος να ενθαρρύνουμε τα μέλη να συμμετέχουν σε κοινωνικο-πολιτικο-σεξουαλικές συζητήσεις.
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε: στις 12:54, 04-12-07:

Θα με βάλετε ως the ultimate honourable steki member έτσι επειδή έχω κόλλημα με τους τίτλους? (αστειεύομαι βέβαια)
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:59, 04-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Forum (ή έστω το συγκεκριμένο forum) είναι κυρίως χώρος ανταλλαγής απόψεων.
Αυτός είναι ένας τρόπος να ενθαρρύνουμε τα μέλη να συμμετέχουν σε κοινωνικο-πολιτικο-σεξουαλικές συζητήσεις.
ty

[σωστό και λογικό ]
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 13:16, 04-12-07:

Εμενα δε με πείραξε που δε μετράνε τα chat&fun posts πια αλλα λυπάμαι τα νέα μέλη που θα γραφτούν από δω και πέρα και θα μένουν φιλοξενούμενοι για ποσο καιρό. Xμμμ, αν είναι να αλλάξετε τους τίτλους σε νούμερα μήπως να τους αλλάξετε και σε λεκτικό επίπεδο? Γιατί ειδικά το "φιλοξενούμενος" χτυπάει λίγο κάπως, σαν να σου λέει "Σου κάνουμε τη χάρη"! και δεν τους αδικώ όσους κάνουν 200 posts στο "τι σου έρχεται στο μυαλό" για να το γλιτώσουν!

Εμενα με βλέπω να μένω καινούρια (βερνίκι μυρίζω τρομάρα μου!) για "πολυυυ" καιρό και καρφάκι δε μου καίγεται!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 14:19, 04-12-07:

Αν και δεν καταλαβαίνω ακριβώς το λόγο για τον οποίο έγινε αυτό με τα μηνύματα, δε θα μπω στη διαδικασία να το ψάξω και τόσο. It's just a forum...

Y.Γ. Και όσον αφορά τα χρώματα, δεν με ενοχλεί τίποτα εκτός από αυτό το έντονο πράσινο που υπάρχει στο quick reply. Και εννοώ οτι με ενοχλεί στα μάτια βέβαια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adespoto : 04-12-07 στις 14:58.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 14:28, 04-12-07:

Βασικα, εγω ετσι το ειπα. Δεν με απασχολει το θεμα απλα ηθελα να το σχολιασω [σιγα μην τ' αφηνα ].
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 14:34, 04-12-07:

κάτι Minor που πρόσεξα

"...στα υπόλοιπα μέλη ." [εκεί που λέει έγινε πολύ συμπαθής/λίγο συμπαθής κτλ κάτω από το άβαταρ.

δεν θέλει κενό πριν την τελεία... νταξ δεν είναι και το πιο σημαντικό απλά υποθέτω είναι εύκολο να διορθωθεί ... έτσι, για τυπικούς λόγους

επίσης να πω ότι μου αρέσει πολύ περισσότερο το κάρμα έτσι παρά με νούμερα...
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 15:37, 04-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Εμένα με οδήγησε το Μέγα Χάος! Ένα βράδυ στον ύπνο μου, εκεί που ταξίδευα σε υπερκόσμιες αβύσσους, ένα pulsar μου φώναξε: "www. e-steki.gr ρε γελοίε!!" Δεν μπορούσα βέβαια ν' αγνοήσω τέτοιο θεϊκό σημάδι και γράφτηκα την άλλη μέρα.
Ιδού οι προφητείες του Μεγάλου Χάους, οι οποίες έχουν την ασεβή συνήθεια να επιβεβαιώνονται.

Το παραπάνω ποστ το δημοσίευσα στις 23/04/2007, στο θέμα "Πώς γνωρίσατε το στέκι". Μάλιστα κάποιος από τους μοδεράτορες είχε σπεύσει τότε να με διορθώσει (μάλλον βγήκε οφτόπικ, δεν το βρίσκω), λέγοντάς μου ότι η διεύθυνση είναι www.e-steki.com. Έλα όμως που έπεσα μέσα...Ούτε στον ύπνο μου να το είχα δει.
www.e-steki.gr ρε, και τα μυαλά στα κάγκελα μιλάμε. Yeah...
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:46, 04-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Αλήθεια? Για αυτόν τον λόγο έγινε?
Δεν συμφωνώ με αυτό, πάντως...
Κ αν ένας χρήστης δλδ δεν επιθυμεί να εκφέρει άποψη για οποιοδήποτε κοινωνικο-πολιτικο-σεξουαλικό κτλ ζήτημα, αλλά έχει ποστάρει στο chat&fun γτ έτσι περνάει καλά στο στέκι, μένει μόνιμα στον πάτο κ δεν έχει δικαίωμα αναβάθμισης χαρακτηρισμού/τίτλου? (ξενέρωσα λίγο τώρα )
Αν όντως περνάει καλά στο στέκι στο τέλος θα ξεχάσει να βλέπει το postcount του.

Και... it's not the title that makes the user, but the posts.

Και φυσικά δεν μπορούμε να μετράμε ως "ποστ" τα posts μιας λέξης - πχ στα παιχνιδάκια - ή ένα smilie.
Και γι' αυτό αν δω κανέναν να ποστάρει ανούσια εκτός cnf για το postcount του θα του δαγκώσω τ' αυτί.
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε: στις 17:18, 04-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Αν όντως περνάει καλά στο στέκι στο τέλος θα ξεχάσει να βλέπει το postcount του.

Και... it's not the title that makes the user, but the posts.
right
+1

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
...
Και γι' αυτό αν δω κανέναν να ποστάρει ανούσια εκτός cnf για το postcount του θα του δαγκώσω τ' αυτί.
κ αν βάλωωωωωωωω???
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 17:45, 04-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
Να κάνω μια ερώτηση? Σε τι αποσκοπεί αυτό? Όχι που είναι critical (προσωπικά δεν το είχα προσέξει μέχρι που διάβασα δεν θυμάμαι ποιου το ποστ να το αναφέρει ) απλά απορία

εδιτ: Επίσης στη Λίστα μελών το Γίδι με 3212 εμφανίζεται ως "εθισμένη" ενώ η dooo με 31χχ ακριβώς απο κάτω ως "σοβαρά εθισμένη"

εδιτ 2: και γενικώς υπάρχουν διαφορες ασυνέχειες σε #ποστ και "τίτλο" και σε άλλα μέλη

εxp δεν είπα ότι ισχύει μόνο για έναν δεν χρειάζομαι/χρειάζεται γενικώς εξήγηση στα προφανή απλώς χρησιμοποιώντας ένα παράδειγμα είπα ότι υπάρχουν ασυνέχειες και αναρωτηθηκα αν απλά δεν "έπιασε" η αλλαγή και μήπως θέλει review με το χέρι!

ετσι!

ps. οντως αυτο με το εθισμενος και πολυ εθισμενος..
πως εξηγειται?
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 17:49, 04-12-07:

οπως ειπα και στην κουβεντουλα πριν λιγο.....

ξεκολλατε, ενα post count δεν σημαινει τιποτα απολυτος! ουτε ενας τιτλος κατω απο το ονομα σου, ολοι χρηστες ειμαστε σε ενα forum, ανταλλαζουμε αποψεις, σκοτωνομαστε μερικες φορες αλλα η ουσια ειναι μια, οτι ειμαστε ολοι εδω και δεν εχει ΚΑΜΙΑ σημασια το post count και ο τιτλος.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Hangover Part ll (2011) - Από alis
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-13 στις 12:15.
    • The Hobbit -Part 1 (2012) - Από evouli
      Το θέμα έχει λάβει 99 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-13 στις 14:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα