Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,913 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 220 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαιρινοί ερωτικοί σύντροφοι

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:34, 16-08-05:

η αλλιώς ο/η σουηδέζος/α σύντροφος. Θα κάνατε σχέση με τουρίστρια για τον καιρό που βρίσκεται διακοπές? Μετά θα κρατάγατε επαφη η όχι?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:01, 16-08-05:

Ευοσων δεν ειχα καπια αλλη σχεση την συγκεκριμενη χρονικη περιοδο ναι, γιατι οχι. Για το αν θα κραγα επαφες ομως θα εξαρτιονταν απο πολλα...
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 17:26, 16-08-05:

Το έχω κάνει...!Φυσικά ήμουν "ελεύθερος" τότε!Α,και όχι,δεν κρατήσαμε επαφή!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 18:32, 16-08-05:

Κι εγώ το έχω κάνει... και μάλιστα την μια φορά ήμουν εγώ ο τουρίστας! Εχω κρατήσει μερικές επαφές...
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:36, 16-08-05:

Απο την στιγμή που θα ήμουν ελευθέρος ναι.
Όσο για το μετα ναι θα το συνέχιζα αρκη να το ήθελε και εκεινη !
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 18:42, 16-08-05:

ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? όλοι τόσο νομοταγείς είμαστε?
βλέπω οτι τονίζετε πολύ το "ελευθερος" και όσο να ναι "μου μπένουν ψύλλοι στ' αυτιά"!
δηλαδή αν δεν ήταν κάποιος ελεύθερος και εκεί που πήγενε γνώριζε τον έρωτα της ζωής του, τι θα έκανε? όχι θα έλεγε? και βάζω μέσα όλους τους συνφορουμήτες, άνδρες γυναίκες...
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:45, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
βλέπω οτι τονίζετε πολύ το "ελευθερος" και όσο να ναι "μου μπένουν ψύλλοι στ' αυτιά"!
δηλαδή αν δεν ήταν κάποιος ελεύθερος και εκεί που πήγενε γνώριζε τον έρωτα της ζωής του, τι θα έκανε? όχι θα έλεγε? και βάζω μέσα όλους τους συνφορουμήτες, άνδρες γυναίκες...
Το να εχει καποιος σχεση σημαίνει ότι είναι ερωτευμένος δλδ ειναι ο ερωτας τις ζωης του, τωρα στις διακοπες αν γνωριζε κάποια που την ερωτευόνταν περισσότερο, τοτε οκ, ναι ... Αλλά ποσο πιθανον είναι αυτό;
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 18:48, 16-08-05:

πίστεψέ με φίλε μου, παρα πολύ!!!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:52, 16-08-05:

πίστεψέ με φίλε μου, παρα πολύ!!!
Για εμενα οχι και τοσο μιας και οταν εχω σχεση σημαινει οτι με γεμιζει κτλ κτλ και οτι ειμαι σιγουρος για αυτα που νιωθω!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:33, 16-08-05:

Κοιτα να δεις, αμα ειχα μια σχεση που δεν με γεμιζα θα ειχα χωρισει οποτε θα ειμουν ελευθερος. Αμα γνωριζα τωρα μια που να με πιασει κεραυνοβολος ερωτας... που να ξερω, δεν το εχω εστανθει ποτε το συνεστιμα.. Αλλα ξερω και ανθρωπους που παρολο που ειναι παντρεμενοι πανε με τουριστριες απλα για το σεξ...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:50, 16-08-05:

λλα ξερω και ανθρωπους που παρολο που ειναι παντρεμενοι πανε με τουριστριες απλα για το σεξ...
Μερικοί δεν έχουν τα κότσια να χωρίζουν
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:01, 16-08-05:

Οταν είσαι με κάποιον, είσαι με κάποιον και τέρμα! Σηκώνεις τα βρακάκια και παίρνεις αγκαζέ τον/την συντροφό σου. Αλλιώς να μη τον/την ταλαιπωρούσες και να έμενες μόνος/η σου.... Εχω βαρεθεί στην κυριολεξία να βλέπω αυτό το χαλαρό στυλάκι "σε ποιόν να ανοίξω τα πόδια; Στο Μάρκο ή στον Κριστιάν;" ή "πρέπει πάση θυσία να δείχνω συνέχεια οτι κουβαλάω γερό πουλί"

Μερικοί και μερικές απ την πολλή μαγκιά και ελευθερία ξέχασαν τι σημαίνει συντροφικότητα. Συγνώμμη αλλά.....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:17, 16-08-05:

Θα συμφωνήσω με τον Valder 100%.
Κι εγώ αν ήμουν ελευθερη και θα έκανα κάτι και θα κρατούσα επαφές αν το ήθελε και ο άλλος φυσικά. Αν δεν ήμουν ελευθερη θα το σκεφτόμουν πολύ περισσότερο και πριν κάνω κάτι θα χώριζα. Δεν έχω απατήσει ποτέ κάποιον κι ούτε θέλω καθώς μετά θα έχω τόσες τύψεις που δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:18, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Οταν είσαι με κάποιον, είσαι με κάποιον και τέρμα! Σηκώνεις τα βρακάκια και παίρνεις αγκαζέ τον/την συντροφό σου. Αλλιώς να μη τον/την ταλαιπωρούσες και να έμενες μόνος/η σου.... Εχω βαρεθεί στην κυριολεξία να βλέπω αυτό το χαλαρό στυλάκι "σε ποιόν να ανοίξω τα πόδια; Στο Μάρκο ή στον Κριστιάν;" ή "πρέπει πάση θυσία να δείχνω συνέχεια οτι κουβαλάω γερό πουλί"

Μερικοί και μερικές απ την πολλή μαγκιά και ελευθερία ξέχασαν τι σημαίνει συντροφικότητα. Συγνώμμη αλλά.....
Πέστα! Βασικά εγώ αρχίζω και πιστεύω οτι κάποιοι κάνουν σχέση μόνο και μόνο να μην κουράζουν την χείρα
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 23:20, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Πέστα! Βασικά εγώ αρχίζω και πιστεύω οτι κάποιοι κάνουν σχέση μόνο και μόνο να μην κουράζουν την χείρα
Αρχίζεις και πιστεύεις;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:11, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Αρχίζεις και πιστεύεις;
Η ελπίδα πεθαίνε πάντα τελευταία
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:23, 17-08-05:

Τέσπα...είναι καλοκαίρι,διακοπές,φλέρτ κλπ...Γνωρίζω και τον Σουηδό- να το κάνω Ιταλό;-υποθετικά πάντα μιλώντας....Ζω έναν έρωτα όλο τρέλα....και μετά το αντίο...Αυτό που μου έρχεται στο μυαλό είναι ότι βιώνω τον αποχαιρετισμό στο μέγιστο βαθμό και μετά ξαναγυρίζω στις διακοπές μου-παρέα μου-ζωή μου....ΑΝ είναι τόσο τρελός έρωτας ίσως υπόσχομαι σε αυτόν και σε εμένα σχέση- και πιστεύω ότι όλα τα εμπόδια θα ξεπεραστούν!- και επειδή τέτοιο ταρακούνημα δεν το τρώω κρατάω κάποια επαφή...Ε...στην αρχή είναι πάντα έντονη και σιγά-σιγά μειώνεται μέχρι να μείνει μια γλυκιά ανάμνηση 8)

Υ.Γ: Του χρόνου εύχομαι να το ζήσω 8)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:37, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Ε...στην αρχή είναι πάντα έντονη και σιγά-σιγά μειώνεται μέχρι να μείνει μια γλυκιά ανάμνηση 8)
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην μείνει απλώς μια ανάμνηση ;
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:43, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην μείνει απλώς μια ανάμνηση ;
Μμμμ...δεν ξέρω...συνήθως οι καλοκαιρινοί έρωτες είναι απλά καλοκαιρινοί...Αλλά κανείς ποτέ πραγματικά δεν ξέρει...Ο δικός μου έχει μείνει απλά μια γλυκιά ανάμνηση (και μιλάμε Αθήνα-Βόλος) ....Οι αγκαλιές μπροστά στη θάλασσα μέχρι να ξημερώσει κι ένα υπέροχο κοχύλι που ακόμα το έχω και την ακούω από εκεί...Η κολλητή μου π.χ. αυριο πάει Αθήνα για να είμαι μαζί με τον έρωτα που γνώρισε στο νησί....Οπότε δεν υπάρχει κάποιος νόμος...8)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:47, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Οπότε δεν υπάρχει κάποιος νόμος...8)
Συμφωνώ, αλλά συμπληρώνω: Στον έρωτα δεν υπάρχει κανένας νόμος ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια