Ν.Σαραντάκος: Εγώ πάντως δεν είμαι Χελίν!

akritas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Τρίχες!!!
Η Μουτσάτσου δεν συμμετέχει απλώς, αλλά είναι Executive Producer στην Romanesque films και έχει κάθε δικαίωμα να κάνει ότι θέλει με την ταινία της. Το ότι είναι αντιγραφή από Καναδική εταιρεία, δεν σημαίνει ότι δεν έχει πάρει και άδεια χρήσης των πνευματικών δικαιωμάτων της.

Και μην μου πεις ότι ο Άγγλος φιλόλογος δεν το έψαξε το..θέμα.. https://www.linkedin.com/pub/katerina-moutsatsos/28/346/903

δεν θα το πιστέψω.!!:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Όποιος θέλει να δει το βίντεο εδώ

edit: α δεν τσέκαρα για το από κάτω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Βέβαια, ο Σπύρος θα μπορούσε να ξαναφτιάξει τη δική του παρωδία με λίγο μοντάζ, να αφαιρέσει δηλαδή τα λίγα στιγμιότυπα από το βιντεάκι της κ. Μουτσάτσου. Τότε δεν θα υπάρχει πάτημα για παραβίαση πνευματικών δικαιωμάτων. Δεν αποκλείω αυτή τη στιγμή να κάνει κάτι τέτοιο.
Τελικά βγήκε αληθινός....

My name is Spyros and I am a MALAKAS!!! (I am Hellene)

Το ανεβάζουν και το ξανανεβάζουν χρήστες στο youtube με ή χωρίς μοντάζ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και μην μου πεις ότι ο Άγγλος φιλόλογος δεν το έψαξε το..θέμα.. https://www.linkedin.com/pub/katerina-moutsatsos/28/346/903
Έχεις ένα θέμα με την Ελληνική γλώσσα ε; Δεν είναι Άγγλος. Είναι Έλληνας φιλόλογος της Αγγλικής γλώσσας.
Δεν με αφορά όμως η κόντρα που έχεις με τον Σαραντάκο. Ελπίζω να το ξεκαθαρίσαμε αυτό.
Κατσαρές ή ίσιες; :confused:
Η Μουτσάτσου δεν συμμετέχει απλώς, αλλά είναι Executive Producer στην Romanesque films και έχει κάθε δικαίωμα να κάνει ότι θέλει με την ταινία της.
Η κ. Μουτσάτσου έχει κάθε δικαίωμα να κάνει ό,τι θέλει με την ταινία της. Οι ενέργειές της πάντως αυτόματα την κατατάσσουν σε μια ομάδα κατάπτυστων καλλιτεχνών που το μόνο που ξέρουν να κάνουν, είναι να εμπορεύονται την τέχνη τους. Το περιθώριο της τέχνης έχει άπλετο χώρο γι' αυτούς...
Ντροπή για μια νέα καλλιτέχνιδα της εποχής της αυτού του είδους η κατάχρηση των πνευματικών δικαιωμάτων.
Το ότι είναι αντιγραφή από Καναδική εταιρεία, δεν σημαίνει ότι δεν έχει πάρει και άδεια χρήσης των πνευματικών δικαιωμάτων της.
Χαίρομαι τουλάχιστον που συμφωνήσαμε πως δεν πρόκειται για κατάθεση ψυχής αλλά για αντιγραφή. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να το και το Κριτικάτσι μωρέ:

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Χει...

Σορι, μου εχει κολλησει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top