Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,902 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 110 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δάνεια και περίοδος χάριτος

dioskouros88

Νεοφερμένος

Ο dioskouros88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O dioskouros88 έγραψε: στις 01:17, 16-05-12:

Μηπως γνωριζει καποιος αν υπαρχει καποιο δανειο οπου η αποπληρωμη των δοσεων να ξεκιναει μετα απο καποιο χρονικο διαστημα π.χ. μετα απο ενα η δυο χρονια... ?

Ευχαριστω παρα πολυ!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 19:35, 16-05-12:

Καλησπέρα.
Αυτό που αναρωτιέσαι ονομάζεται "περίοδος χάριτος" και νομίζω πως προσφέρεται απο τις περισσότερες τράπεζες,αν και πρέπει να είναι μικρότερης διάρκειας(3μηνο-εξαμηνο),και συνήθως απλώς σου χρεώνουν τόκους και όχι κεφάλαιο.
Αλλά πλέον δίνουν δάνεια με το σταγονόμετρο.Μία βόλτα σε κάποιο υποκατάστημα θα σου λύσει κάθε απορία.
Παράθεση

dioskouros88

Νεοφερμένος

Ο dioskouros88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O dioskouros88 έγραψε: στις 20:56, 16-05-12:

Εγινε, ευχαριστω παρα πολυ!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια