Ομοφυλόφιλος αδερφός

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Επειδή δεν με καθοδηγεί και τόσο το ένστικτό μου, μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς?

Σαφέστατα δεσποινίδα μου! :D

Λοιπόν:
Αυτό που είπα εμμέσως πλήν σαφώς στο θέμα, είναι οτι θεωρώ πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα να τοποθετήσω τον (υποθετικά) ομοφυλόφιλο αδερφό μου σε ένα παλιό καράβι και να το βουλιάξω στα ανοιχτά έτσι ώστε να εξασφαλίσω την προοπτική της μη διαφυγής του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Μαγική Λέξη: Α Π Ο Δ Ο Χ Η

Θα αποδεχόμουν τον αδερφό μου, όπως κ τους φίλους κ τους γνωστούς μου έτσι όπως είναι... Η προσωπικότητα είναι το Α κ το Ω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Μαγική Λέξη: Α Π Ο Δ Ο Χ Η

Θα αποδεχόμουν τον αδερφό μου, όπως κ τους φίλους κ τους γνωστούς μου έτσι όπως είναι... Η προσωπικότητα είναι το Α κ το Ω...
Γιατί που να πάρει δεν έχουν όλοι αυτή ακριβώς την άποψη και κάθονται και κρίνουν τους άλλους αο το τι κάνουν στο κρεβάτι τους?
Μπράβο πάντως που σκέφτεσαι έτσι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geronimo

Νεοφερμένος

Ο geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
"Καπέλα, κέρνα όλο το μαγαζί, ο γιος μου πέρασε στο πανεπιστήμιο"
"βρε τον π**στη"
"όχι αυτός, ο μικρός" :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
αν ειναι δυνατον που το κανουμε και θεμα ..
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα τον αποδεχομουν οπως ακριβως ειναι και για να σας πω και την αληθεια τους παω με 1000 τους γκει.
εχει τυχει στην ζωη μου να γνωρισω αρκετα τετοια ατομα και μπορω να πω πως ειναι οι καλυτεροι ανθρωποι που συναντησα.
ο κολητος μου μαλιστα ειναι γκει το ιδιο και ενας αλλος φιλος μου που κανουμε παρα πολυ παρεα και εχω περασει απιστευτα μαζι τους!
οι αντρες ειναι πιο αθωα πλασματα απο τις γυναικες αν ειναι και γκει ειναι ο τελειος συνδιασμος για να γινει κολητος με μια γυναικα!
απιστευτο σας λεω!
οποιος δεν το χει ζησει δεν μπορει να με καταλαβει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ο αδερφος μου ειναι αδερφος μου...
Οχι απλως θα τον αποδεχομουν (το οποιο ειναι αυτονοητο για εμεν),αλλα σε περιπτωση ασχημης αντιδρασης απο τους γονεις μου, θα επερνα 1000% το μερος του!
Και αν εκλεινε η πορτα γι' αυτον,θα εκλεινε και για εμενα.
Οταν αγαπας καποιον ειτε φιλο,ειτε συγγενη και ποσο μαλλον εναν αδερφο-αδερφη, τον αγαπας για 100000000 "μικρα" και οχι πραγματα του χαρακτηρα του και του ατομου του, που σου εχουν δειξει οτι ειναι "μοναδικος" για εσενα και οτι εχει μπει στην καρδια σου.
Αδυνατον για εμενα παντα ενα πραγμα σαν την ομοφυλοφιλια να εσβηνε ολα τα προηγουμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μακάρι Μάριε να σκέφτονταν όλοι σαν εσένα!!! :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ΜΑΚΑΡΙ να είχα αδερφό ομοφυλόφιλο να είχα ένα σίγουρο φίλο χωρίς κατινιές και κινδύνους και όλα αυτά που διαβάζουμε και γνωρίζουμε για τις φιλίες
Αλλά ......... δεν έχω αδερφό αλλά αδερφή :( ( κανονική εννοώ ) :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Σαφέστατα δεσποινίδα μου! :D

Λοιπόν:
Αυτό που είπα εμμέσως πλήν σαφώς στο θέμα, είναι οτι θεωρώ πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα να τοποθετήσω τον (υποθετικά) ομοφυλόφιλο αδερφό μου σε ένα παλιό καράβι και να το βουλιάξω στα ανοιχτά έτσι ώστε να εξασφαλίσω την προοπτική της μη διαφυγής του. :)

Ενώ αν ο αδερφός σου ας πούμε εξελιχθεί σε έναν πενηντάρη κοιλαρά που ψαρεύει κοριτσάκια 17 χρονών θα τον έλεγες και μάγκα ε ?
Να είσαι σίγουρος πως αν ο αδερφός σου είναι ομοφυλόφιλος δεν πρόκειται να στο πει γιατί θα σε έχει πάρει πρέφα
Επίσης να είσαι βέβαιος πως με αυτή τη λογική στη ζωή σου θα έχεις ανθρώπους δίπλα σου που θα προτιμούν να σου λένε ψέμματα από το να σου λένε αλήθειες που δεν θα τις αντέχεις
Το προτιμάς ?
( PowerZ πάλι μπροστά μου ? :pppp )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Ενώ αν ο αδερφός σου ας πούμε εξελιχθεί σε έναν πενηντάρη κοιλαρά που ψαρεύει κοριτσάκια 17 χρονών θα τον έλεγες και μάγκα ε ?
Να είσαι σίγουρος πως αν ο αδερφός σου είναι ομοφυλόφιλος δεν πρόκειται να στο πει γιατί θα σε έχει πάρει πρέφα
Επίσης να είσαι βέβαιος πως με αυτή τη λογική στη ζωή σου θα έχεις ανθρώπους δίπλα σου που θα προτιμούν να σου λένε ψέμματα από το να σου λένε αλήθειες που δεν θα τις αντέχεις
Το προτιμάς ?
( PowerZ πάλι μπροστά μου ? :pppp )


Δηλαδή simboy όποιος δεν είναι ομοφυλόφιλος, θα καταλήξει στα 50 του να κυνηγάει ανήλικα? Όχι ότι συμφωνώ με την άποψη του Psixoti αλλά η γνώμη του ήταν σαφέστατη. Δεν θα αποδεχόταν τον υποτιθέμενο gay αδελφό του. Γιατί το πας αλλού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
E ναι σιγουρα Ελενακι, εχεις δικιο.;)
Μην ψαχνουμε παντα τα ακρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
E ναι σιγουρα Ελενακι, εχεις δικιο.;)
Μην ψαχνουμε παντα τα ακρα...


Οι περισσότερες πιθανότητες αν ο υποτιθέμενος αδελφός μου ΔΕΝ ήταν gay, θα ήταν να γίνει ένας φυσιολογικός άντρας χωρίς περίεργες συμπεριφορές και "αναζητήσεις" στο κρεβάτι του.
Παίζει σαφώς και η πιθανότητα να έβγαιζε παιδεραστής και ανωμαλάρα του κερατά, αλλά τώρα τι θα κάνουμε? Θα συζητήσουμε ή θα εφαρμόσουμε τον νόμο των πιθανοτήτων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
ΜΑΚΑΡΙ να είχα αδερφό ομοφυλόφιλο να είχα ένα σίγουρο φίλο χωρίς κατινιές και κινδύνους και όλα αυτά που διαβάζουμε και γνωρίζουμε για τις φιλίες
Αλλά ......... δεν έχω αδερφό αλλά αδερφή :( ( κανονική εννοώ ) :p

εσυ ειδικα αν ειχες ομοφυλοφιλο αδερφο
θα περνουσε τα πανδεινα ο καυμενος με τις αποψεις σου..
και τι εννοω?
δες λιγο τις αποψεις της θρησκειας για την ομοφυλοφιλια, και μετα το συζηταμε..

εντελως ρατσιστικες

ή κι εδω κανω λαθος?! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,870 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR:
εσυ ειδικα αν ειχες ομοφυλοφιλο αδερφο
θα περνουσε τα πανδεινα ο καυμενος με τις αποψεις σου..
και τι εννοω?
δες λιγο τις αποψεις της θρησκειας για την ομοφυλοφιλια, και μετα το συζηταμε..

εντελως ρατσιστικες

ή κι εδω κανω λαθος?! ;)

Αρχική Δημοσίευση από Κανονισμούς του φόρουμ:
1. Απαγορεύονται αυστηρά οι κάθε μορφής προσωπικές επιθέσεις με την χρήση ειρωνικών, χλευαστικών και προσβλητικών εκφράσεων και οι αρνητικοί προσωπικοί χαρακτηρισμοί. Η κάθε μορφής κριτική πρέπει να γίνεται στις ιδέες και όχι στους ανθρώπους. Οι όποιες προσωπικές αντιπαραθέσεις θα πρέπει να γίνονται σε κόσμιο επίπεδο, και σε ήπιο τόνο, ώστε να μην προσβάλλεται ο συνομιλητής, είτε στα posts είτε στα προσωπικά μηνύματα. Εάν παρατηρηθεί προσωπική επίθεση, εκτεταμένη παρενόχληση και ειρωνική διάθεση από κάποιον χρήστη μέσω προσωπικών μηνυμάτων, ή posts, ο χρήστης θα λαμβάνει προειδοποίηση (warning) με προσωπικό μήνυμα. Στις τρεις (3) προειδοποιήσεις ο λογαριασμός του συγκεκριμένου χρήστη θα απενεργοποιείται (ban), προσωρινά, για ένα χρονικό διάστημα που καθορίζεται από τους διαχειριστές και δεν θα μπορεί να συμμετάσχει πλέον σε καμία συζήτηση ούτε να δει τα προσωπικά του μηνύματα για αυτό το χρονικό διάστημα. Εάν, μετά την επάνοδο του στο φόρουμ, λάβει άλλες δύο (2) προειδοποιήσεις, ο λογαριασμός του χρήστη θα απενεργοποιηθεί μόνιμα και εάν διαπιστωθεί άλλος λογαριασμός που δημιουργήθηκε από τον ίδιο χρήστη, θα απενεργοποιηθεί μόνιμα και αυτός. Παρακαλούνται τα μέλη να ενημερώνουν τους διαχειριστές εάν λάβουν προσβλητικά προσωπικά μηνύματα ώστε να μπορούν οι παραβάτες να λάβουν τις ανάλογες ποινές.

Παρακαλώ μίλα στον άνθρωπο πιο ευγενικά γιατί την επόμενη φορά θα σου μιλήσω εγω....και οχι ευγενικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Βγήκαν off-topic τα τελευταία μηνύματα...
παρακαλώ προσπαθήστε να μένετε μέσα στο θέμα!!!

Τα προσωπικά σας με pm!!!

Τα off-topic μηνύματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Βγήκαν off-topic τα τελευταία μηνύματα...
παρακαλώ προσπαθήστε να μένετε μέσα στο θέμα!!!

Τα προσωπικά σας με pm!!!

Τα off-topic μηνύματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ

Συνταγή μακαρονάδας με φίδι και μπακαλιάρο.

Πέρνουμε ένα φίδι κυρίως τυνησίας και τον ταίζουμε τον μπακαλιάρο. Το βοηθάμε να καταπιεί με το πόδι μας τεντόνοντας το για καλύτερη χώνεψη.
Προθερμένουμε στους 78.000 βαθμούς τον φούρνο και απομακρυνόμαστε.
Βάζουμε το φίδι στο ψυγείο για δυο μέρες και φτιάχνουμε μακαρόνια για να μας περάσει η πεινα.

Τι είναι το off - topic?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Συνταγή μακαρονάδας με φίδι και μπακαλιάρο.

Πέρνουμε ένα φίδι κυρίως τυνησίας και τον ταίζουμε τον μπακαλιάρο. Το βοηθάμε να καταπιεί με το πόδι μας τεντόνοντας το για καλύτερη χώνεψη.
Προθερμένουμε στους 78.000 βαθμούς τον φούρνο και απομακρυνόμαστε.
Βάζουμε το φίδι στο ψυγείο για δυο μέρες και φτιάχνουμε μακαρόνια για να μας περάσει η πεινα.

Τι είναι το off - topic?:confused:


Νοστιμότατο και χορταστικό!!!
Ειδικά τα μακαρόνια!!!:P :P :P :P

Δεν ξέρω αν ήθελες να πεις κάτι, αλλά εγώ μόνο την συνταγή κατάλαβα....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα εκτός θέματος μηνύματα χωρίστηκαν σε νέο θέμα και η (ενδιαφέρουσα) συζήητηση μπορεί να συνεχιστεί εδώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
:wall:

Αμάν ρε Μάριε... τι τον τσιγκλάς κι εσύ;
:wall: indeed :(

Αν και δεν νομίζω να τα έκανε όντως. Απλά στη θεωρία είναι όλα ευκολα. Όταν όμως πρόκειται για ένα άτομο που αγαπάς και πιθανώς εκτιμάς κιόλας, όπως ο αδερφός σου δεν μπορείς να του φερθείς έτσι ;)
Άλλωστε σιγά μην του το έλεγε ο αδερφός του με τέτοιες αντιλήψεις που έχει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Δηλαδή θέλεις να υποκρίνονται οτί είναι κάτι άλλο; Εσένα θα σου άρεσε να μη μπορείς να είσαι ο εαυτός σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top