Σφράγισμα Μαγαζιού

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω αν εχεις ενα μαγαζι και στο σφραγησουν απο την νομαρχια και εσυ το ανοιξεις, τι κυρωσεις θα υποστεις;
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω αν εχεις ενα μαγαζι και στο σφραγησουν απο την νομαρχια και εσυ το ανοιξεις, τι κυρωσεις θα υποστεις;
Ευχαριστω

απ όσο γνωρίζω, το λιγότερο θα είναι κάποιο τσουχτερό πρόστιμο...
ας απαντήσουν όμως και οι ειδικοί επί του θέματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω ιδέα, αλλά πάντως σίγουρα δεν είναι καλή κίνηση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Καλησπερα, και παλι. Θελω μια απαντηση γιατι στο τελος θα χασω το στοιχημα!!
Εγω παντως λεω πως οι κυρωσεις ειναι καποιο χρηματικο ποσο, ελπιζω να μην κανω λαθος, γιατι κλαιω απο τωρα τα 50 ευρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμ, μπορεί να παίζει και κρατητήριο, χουχού :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Δηλαδη το εχασα το στοιχημα; Οχι ρε παιδια τωρα που εχω εξοδα!!:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δηλαδη το εχασα το στοιχημα; Οχι ρε παιδια τωρα που εχω εξοδα!!:no:
εμ τι το βάζεις κι εσύ τότενες το στοίχημα?:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
εμ τι το βάζεις κι εσύ τότενες το στοίχημα?:P:P:P

Γιατι ειμαι αγυριστο κεφαλι και πιστευω πως ΕΓΩ εχω δικιο. Τι να κανουμε δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα;

για πειτε μου καμια ιδεα για κανα κουφο στηχημα, αλλα να ξερουμε και την σωστη απαντηση, να παρω το αιμα μου πισω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top