Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,902 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 115 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η ''αηδία των ελληνικών ΜΜΕ''

alex-ar

Νεοφερμένος

Ο alex-ar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O alex-ar έγραψε: στις 12:00, 04-06-12:

Από το ημερολόγιο του Άκη Τσοχατζόπουλου. Αναφέρει κάποιες εφημερίδες, με σκοπο τους, να ''καλυτερέψουν'' το προφίλ του Άκη και φυσικά με χρήματα.Αυτές οι εφημερίδες είναι λοιπόν:
Αδέσμευτος Τυπος
Αξία
Ποντίκι
Βραδυνή
Λόγος
Παρασκευή και 13
Καρφί
Παρασκήνιο
Παρόν
Εξπρές
Ναυτεμπορική
Δημοκρατία
Ελεύθερος Τύπος
καθώς και η εφημερίδα ''Καθημερινή'', άλλα ηλεκτρονικα blogs, αλλά και τα social media.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 14:48, 04-06-12:

οκ δηλαδή so much for the inernet. οχι οτι δεν ειχε περασει απο το μυαλο μου αλλα... οκ, αυτό παει να πει δουλεια για φοιτητές!
Παράθεση

Νεογέννητος

Διάσημο Μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε: στις 17:14, 26-07-12:

Εξεπλάγην!
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 17:39, 26-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από alex-ar
Από το ημερολόγιο του Άκη Τσοχατζόπουλου. Αναφέρει κάποιες εφημερίδες, με σκοπο τους, να ''καλυτερέψουν'' το προφίλ του Άκη και φυσικά με χρήματα.Αυτές οι εφημερίδες είναι λοιπόν:
Αδέσμευτος Τυπος
Αξία
Ποντίκι
Βραδυνή
Λόγος
Παρασκευή και 13
Καρφί
Παρασκήνιο
Παρόν
Εξπρές
Ναυτεμπορική
Δημοκρατία
Ελεύθερος Τύπος
καθώς και η εφημερίδα ''Καθημερινή'', άλλα ηλεκτρονικα blogs, αλλά και τα social media.
Ποιος διαβάζει βραδυνή; Που είμαστε, στα έιτιζ;

π.σ.

που είναι η είδηση;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια