Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
γενικα καθε χρονο συνειδητοποιω ποσο χαζη ημουν τον προηγουμενο και οταν σκεφτομαι πραγματα που ειχα κανει ειμαι σε φαση "δεν παιζει να το εκανα εγω αυτο":redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Στεναχωριέμαι απίστευτα όταν εγώ φέρομαι σπαθί, είμαι σωστή και κάνω ότι έχω πει, αλλά στη τελική παίρνω @@ από την άλλη πλευρά...
Με ενοχλεί όχι για εγωιστικούς λόγους, απλά κάθε φορά φτάνω στο σημείο να λέω "δε το περίμενα αυτό από το συγκεκριμένο άτομο" :(
Κοινώς τρώω τα μούτρα μου, αλλά ρε παιδιά μου αρέσει τόσο πολύ να γνωρίζω, να αγαπάω, να δένομαι με κόσμο και γίνομαι ράκος κάθε φορά που το παθαίνω αυτό...

Για ένα διάστημα είχα βάλει μυαλό, έλεγα ποτέ ξανά εμπιστοσύνη εύκολα, αλλά μετά ξανά κύλισα πάλι και ιδού τα αποτελέσματα :/:
Ας είναι, πραγματικά εύχομαι όλοι όσοι με έχουν στεναχωρήσει, με έχουν κοροιδέψει, έχουν αναιρέσει όλο αυτά που έχουν πει και μάλιστα τα "πίστευαν" να είναι καλά, αλήθεια το εύχομαι, και πάνω από όλα να έχουν βάλει μυαλό... :(
Τι θέλω και τα θυμάμαι κάθε τόσο....

Είχα δεν είχα κλάφτηκα πάλι :P
Δύσκολη μέρα σήμερα...​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ότι τα γλυκά παχαίνουν. >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Με χαλάει πάαααρα πολύ όταν μετά απ' όλα όσα έχουν γίνει, εγώ συνεχίζω να την σκέφτομαι.....
Με χαλάει αφάνταστα όμως...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Μια παλιά μου φιλία!Μετανιώνω για τις θυσίες που έκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μια παλιά μου φιλία!Μετανιώνω για τις θυσίες που έκανα!

Είχα σκοπό να αναφερθώ σε κάτι άλλο, αλλά αυτό που είπες μου θύμισε ακριβώς μια τέτοια κατάσταση, και πραγματικά ενοχλήθηκα. Συνεπώς, θα αρκεστώ στο να συμφωνήσω :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.


με χαλάει όταν σκέφτομαι την επόμενη μέρα τι θα έπρεπε να είχα κάνει την προηγούμενη...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Οι προσπάθειες που έκανα για να προσεγγίσω ένα άτομο ενώ εκείνος αδιαφορούσε, θα μπορούσε να μου δώσει λίγο από τον χρόνο του για να με γνωρίσει καλύτερα πρώτα. Τα απωθημένα είναι για να πραγματοποιούνται όχι για να μένουν μόνο στην φαντασία μας. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Οι αναμνήσεις μου με ένα συγκεκριμένο αγόρι.
Είναι τόσο μπερδεμένη ιστορία και στεναχωριέμαι όταν θυμάμαι πως ήμουν εγώ αυτή που τα μπέρδεψα.

Αλλά είναι κι άλλα. Είναι ο θάνατος του θείου μου, είναι άτομα που αγαπάω και είναι μακριά, είναι οτι δεν εκπλήρωσα ποτέ ορισμένα όνειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top