• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Γάγγλιο

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ας ξεκινησω ετσι: :(

Πριν απο λιγο εκανα μια τυχαια κινηση του καρπου μου και καταλαθος προσεξα ενα εξογκωμα.
Σαν να εχει πεταχθει κοκαλο.
Κοιταω και το αλλο μου χερι να δω μηπως ετσι πρεπει να ειναι κανονικα αλλα στο αλλο μου χερι δεν υπαρχει τιποτα.
Σε κανονικη θεση του χεριου μου δε φαινεται τιποτα.
Μονο οταν λυγιζω προς τα κατω τον καρπο μου.
Εψαξα λιγο στο νετ και μαλλον απο καποιες εικονες που ειδα, μαλλον ειναι γαγγλιο.
Γνωριζετε τιποτα για το θεμα απο προσωπικη εμπειρια;


Θα ζησω ετσι;:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
ειχα και εγω ενα στην αρθρωση του προτελευταιου δακτυλου (εκει που τελειωνε το δακτυλο και αρχιζε η παλαμη... δεν φαινοταν, αλλα οταν το ψηλαφουσα το ενιωθα). Το ειχα για αρκετα χρονια και εφυγε απο μονο του. Δεν ειναι κατι σοβαρο. Τωρα πρεπει να εχω ενα στον αντιχειρα γιατι βλεπω ενα μικροσκοπικο γρομπαλακι να προεξεχει οταν τον λυγιζω. Αν δεν σε ποναει και δεν σε ενοχλει αστο ετσι. Ο γιατρος μου μου ειπε οτι συνηθως φευγουν μονα τους και οτι αν επιλεξω να βγαλει το υγρο με βελονα μπορει να ξαναεμφανιστει, οποτε το αφησα και οντως εφυγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top