Νέο σύστημα αξιολόγησης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ βλέπω μία αρνητική βαθμολογία, σε αυτή τη σελίδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εγώ βλέπω μία αρνητική βαθμολογία, σε αυτή τη σελίδα...
Βλέπεις ονόματα, ή απλά "τόσες αρνητικές ψήφοι"; Δώσε ένα screenshot καλέ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω δε βλεπω ουτε τα θετικα ουτε τα αρνητικα γιουζερνειμς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σε αυτό το pc; Θα στο στείλω με mail αν είναι, μισό...
Πάντως βλέπω κάτω από μία απάντηση εδώ, "-1", κα΄τω δεξιά. Αυτό δεν εννοούμε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σε αυτό το pc; Θα στο στείλω με mail αν είναι, μισό...
Πάντως βλέπω κάτω από μία απάντηση εδώ, "-1", κα΄τω δεξιά. Αυτό δεν εννοούμε;;
Ναι, του Insomniac. Την ψήφισα, όπως είπα πιο πάνω, αρνητικά για λόγους testing. Κάνε κλικ πάνω της και πες μου αν βλέπεις username. :)


Το ότι ένα μήνυμα έχει "-1" αυτό είναι λογικό ότι πρέπει να το βλέπεις. :P
Αλλά όχι και ποιοι έχουν δώσει αρνητικές ψήφους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σε αυτό το pc; Θα στο στείλω με mail αν είναι, μισό...
Πάντως βλέπω κάτω από μία απάντηση εδώ, "-1", κα΄τω δεξιά. Αυτό δεν εννοούμε;;

όχι καλέ και μας έχετε "τρομάξει" :P
το να βλέπεις ότι υπάρχουν Χ αρνητικές ψήφοι είναι οκ! το θέμα είναι να μην βλέπεις από ποιον προήλθαν οι αρνητικές ψήφοι... το βλέπεις αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όσι!
Οκ, κατάλαβα, move on people, move on! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Now i get it!

Οχι δεν βλεπω ποιος ψηφισε αρνητικα, αλλα βλεπω ποσες αρνητικες ψηφους εχει το καθε μηνυμα, οποτε προσωπικα αυτο δεν μου φαινεται καλο. Θεωρω οτι πχ αν εχεις "αιρετικες" αποψεις, μετα βεβαιοτητας επειτα απο καποιο καιρο η μεγαλη πλειοψηφια των μηνυματων σου θα εχει αρνητικη βαθμολογια (δεν πιστευω οτι θα ψηφισουν πολλοι θετικα ενα μηνυμα το οποιο τους εκνευριζει αν απλα ειναι καλογραμμενο και ευγενικο, αλλα ειμαι βεβαιος οτι θα το ψηφισουν αρνητικα αν ειναι καθετα αντιθετοι με αυτο) και αυτο θα ειναι σαν μια συνεχης "μουτζα" προς τον χρηστη που τα γραψε. ;)

Anyhow...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ε ο Inso εδω που τα λεμε, δεν εχει και αδικο...καπως ετσι θα διδονται οι αρνητικες ψηφοι...
Και ισως, αν ακομα μπορουσαμε να βλεπουμε ολοι και το νικ νειμ αυτου, που διδει αρνητικη ψηφο, να ειμαστε πιο προσεχτικοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Υπαρχει τροπος να βλεπω αν εχει ψηφιστει ενα παλιοτερο μνμ [χωρις να γυρναω απο την αρχη ενα θεμα]?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Υπαρχει τροπος να βλεπω αν εχει ψηφιστει ενα παλιοτερο μνμ [χωρις να γυρναω απο την αρχη ενα θεμα]?
Όχι ως τώρα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ε ο Inso εδω που τα λεμε, δεν εχει και αδικο...καπως ετσι θα διδονται οι αρνητικες ψηφοι...
Και ισως, αν ακομα μπορουσαμε να βλεπουμε ολοι και το νικ νειμ αυτου, που διδει αρνητικη ψηφο, να ειμαστε πιο προσεχτικοι...

Η Μichelle έχει πει κάποιου πιο πάνω ότι η ΟΔ βλέπει όλες τις ψήφους ονομαστικά και αν δει φαινόμενα "κατάχρησης" πίσω από την ανωνυμία μπορεί και να τα κάνει όλα φανερά...

Οπότε... It depends στο αν έχεις πίστη στην κρίση της ΟΔ :laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οχι δεν βλεπω ποιος ψηφισε αρνητικα, αλλα βλεπω ποσες αρνητικες ψηφους εχει το καθε μηνυμα, οποτε προσωπικα αυτο δεν μου φαινεται καλο. Θεωρω οτι πχ αν εχεις "αιρετικες" αποψεις, μετα βεβαιοτητας επειτα απο καποιο καιρο η μεγαλη πλειοψηφια των μηνυματων σου θα εχει αρνητικη βαθμολογια (δεν πιστευω οτι θα ψηφισουν πολλοι θετικα ενα μηνυμα το οποιο τους εκνευριζει αν απλα ειναι καλογραμμενο και ευγενικο, αλλα ειμαι βεβαιος οτι θα το ψηφισουν αρνητικα αν ειναι καθετα αντιθετοι με αυτο) και αυτο θα ειναι σαν μια συνεχης "μουτζα" προς τον χρηστη που τα γραψε. ;)
Τα προτεινομενα κριτηρια με τα οποια θα δινδονται οι ψηφοι εχουν αναφερθει. Απο κει και περα ο καθενας με την κριση του. Αν τωρα, καποιος εχει παντα και για οποιοδηποτε θεμα, ακραιες,παραλογες,αιρετικες αποψεις, ή ασχημο τροπο, ε...ας προσεχε. Το συστημα δεν μπηκε για να ανταλλαζουμε φιλοφρονησεις (θετικες ψηφους). Δε ξερω αν ειναι αψογο, αλλα από το καρμα, ειναι καλυτερο. Αλλωστε και η σωστη χρηση του, εξαρταται απο την ωριμοτητα των χρηστων. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πάντως εγώ το χρησιμοποιώ αρκετά, αν και έχω την εντύπωση ότι ελάχιστοι είναι αυτοί που ψηφίζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εγώ σπάζομαι που βλέπω -5 σε ένα ποστ και μόνο ένα ποστ από κάτω να παραθέτει επιχειρήματα για το -1 που έβαλε. Όλοι οι υπόλοιποι κρύβονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ότι η ΟΔ βλέπει όλες τις ψήφους ονομαστικά

τωρα αυτο για καλο το λες?!:)
για να ειμαι ειλικρινης, δε μου αρεσει και τοσο που 10 απο τα 30 (ας πουμε) καθημερινα ενεργα μελη μπορουν να βλεπουν ολες τις ψηφους και τα υπολοιπα οχι...
Δλδ, για μενα θα επρεπε να μπορουν να τις βλεπουν ή ολοι ή μονο οι αντμιν...αλλα ενιγουει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δλδ, για μενα θα επρεπε να μπορουν να τις βλεπουν ή ολοι ή μονο οι αντμιν...αλλα ενιγουει...:)
Σε ένα μεγάλο site - που κοντεύει το μισό εκατομμύριο μυνήματα, όπως φαίνεται στα στατιστικά - είναι δύσκολο δύο μόλις άτομα να μπορούν να ελέγχουν πιθανή κακόβουλη χρήση του συστήματος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σε ένα μεγάλο site - που κοντεύει το μισό εκατομμύριο μυνήματα, όπως φαίνεται στα στατιστικά - είναι δύσκολο δύο μόλις άτομα να μπορούν να ελέγχουν πιθανή κακόβουλη χρήση του συστήματος. ;)

χμμ....να ρωτησω κατι? Στο κάρμα μπορουσε ολη η ΟΔ να βλεπει τις ψηφους των μελων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
χμμ....να ρωτησω κατι? Στο κάρμα μπορουσε ολη η ΟΔ να βλεπει τις ψηφους των μελων?
Ανατρέχοντας σε παλιότερο θέμα...

πολυ ωραια η αλλαγη μισελ μπραβο. αλλα εχω μια απορια:worry: δεν καταλαβα πως μπορω να δω με τι με εχει ψηφησει αλλο μελος...:worry: η δεν μπορουμε να το δουμε αυτο; βλεπουμε μονο με τι εχουμε ψηφησει εμεις τα αλλα μελη;

Ουδείς μπορεί. :P

Δεν νομίζω οτι δεν θα το χρησιμοποιούσε κανείς, πάλι θα το χρησιμοποιούσαν, απλά οι ψήφοι θα ήταν λιγότερο ειλικρινείς.
Βέβαια δεδομένου οτι ξέρουν οτι εγώ βλέπω ποιός με ψηφίζει, ως διαχειρίστρια, και έχω αρκετά χαμηλό κάρμα, δεν ξέρω κατα πόσον ισχύει το παραπάνω :P



Έπεται ότι μπορούσαν μόνο οι διαχειριστές του site. Προφανώς από τότε που πρωτογράφτηκε ο κώδικας του κάρμα μέχρι τώρα το site μεγάλωσε αρκετά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
νάις...
αυτο σημαινει δλδ, οτι η ΟΔ μονο για καποιο χρονικο διαστημα θα εχει τη δυνατοτητα να παρακολουθει τις ψηφους, μεχρι να βεβαιωθει οτι δε γινεται κακοβουλη χρηση?

(πωπω, ανησυχιες που εχω τρομαρα μου!!!:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top