Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,222 μέλη και 2,423,241 μηνύματα σε 75,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 437 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 13:36, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από annouskagia
δε με βοηθατε guys..ο ενας λεει κρητη κι ο αλλος θασο...σας ειπα οτι θελω καπου ΚΟΝΤΑ...η λευκαδα μου χουν πει οτι δεν ειναι καθολου ωραια...
Ύδρα για κοντά και για πιο μακριά Χίο (6,5-7 ώρες ταξίδι)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bl@ck sw@n (Χρύσα)

Δραστήριο Μέλος

H Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Bl@ck sw@n ~You will shine.~ έγραψε: στις 14:19, 12-06-12:

Εμείς Πάρο κλείσαμε!Εκεί να πάτε!Και κοντά σας είναι και όλοι οι τελειόφοιτοι εκεί πάνε!8)

Εναλλακτικά Σκιάθος!Και εκεί έχει νταβαντούρι!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Brynja

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Brynja έγραψε: στις 14:27, 12-06-12:

Πατρα η Σκιαθο!περσυ πηγα σκιαθο και ηταν καταπληκτικα!με την μετακινηση στο νησι δεν ειχαμε προβλημα γιατι παιρναμε λεωφορειο αλλα επειδη τις περισσοτερες φορες ηταν πιτα, ταξι!γενικα δεν μπορω να πω οτι χαλασαμε πολλα λεφτα...και εχει παρα πολυ κοσμο!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pit14

Δραστήριο Μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 225 μηνύματα.

O pit14 έγραψε: στις 16:39, 12-06-12:

παιδια εχετε να προτεινετε καποιο καλο ξενοδοχειο ή ενοικιαζομενα δωματεια στο πρωτο ποδι της χαλκιδικης?οι τιμες να ειναι λογικες!!!δεν βρισκουμε τιποτα...
Παράθεση

^Dark Angel^ (Χρυσα)

Δραστήριο Μέλος

H Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H ^Dark Angel^ έγραψε: στις 16:48, 12-06-12:

Δες εδω: http://www.booking.com/index.html?ai...FcUmtAodaC8OVg

Πιστευω πως ισως βρεις κατι,εχει καλες τιμες.
Παράθεση

evg_steven

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H evg_steven έγραψε: στις 16:50, 12-06-12:

Εμείς θα πάμε Σάμο- Ικαρία, αλλά νομίζω κ εγώ οτι η Πάρος είναι πιο δημοφιλής στις ηλικίες μας
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,696 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 16:51, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από annouskagia
δε με βοηθατε guys..ο ενας λεει κρητη κι ο αλλος θασο...σας ειπα οτι θελω καπου ΚΟΝΤΑ...η λευκαδα μου χουν πει οτι δεν ειναι καθολου ωραια...
Εμείς λευκάδα κλείσαμε. Αρκετά οικονομικά. Στο ξενοδοχείο μας βγήκε 57 ευρώ οι 6 μέρες το κάθε άτομο (με προσφορά), και ολα κομπλέ.
Κρήτη είναι τέλεια, ειδικά τα χανιά!!!
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 16:58, 12-06-12:

Δυσκολα τα πραγματα για φετος(μας κατεστρεψαν τα χαρατσια/εφορια) αλλα παρολαυτα θα παω σιγουρα αρχες Ιουλιου, Ξυλοκαστρο με τα ξαδερφια μου και μετα με την παρεα δεν εχουμε κανονισει τιποτα ακομα αλλα ειμαστε αναμεσα σε Παρο,Σκιαθο ή να κανουμε αποδρασεις στην Χαλκιδικη και να παμε Eurotrip.
Παράθεση

^Dark Angel^ (Χρυσα)

Δραστήριο Μέλος

H Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H ^Dark Angel^ έγραψε: στις 16:59, 12-06-12:

Εμεις θα παμε Πορο
Παράθεση

Mister No0ne

Δραστήριο Μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 379 μηνύματα.

O Mister No0ne έγραψε: στις 17:02, 12-06-12:

Επιτελους ενα θεμα περα απο εξετασεις και σχολεια..... Ενα εχω να πω ΣΚΙΑΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! Το καλυτερο μερος για νεους. Και 1-5 Αυγουστου να μας ερθετε στην Καστορια στο River Party στο Νεστοριο, διπλα στον Αλιακμονα. Πεντε μερες με live μουσικη απο τις 4 το απογευμα μεχρι τις 5 το πρωι με πολυ γνωστα και αγαπημενα ονοματα. Μπορειτε να κατασκηνωσετε και το συνιστω ανεπιφυλακτα, πρωτη φορα το εκανα κι γω περσι και ηταν απο τις καλυτερες εμπειριες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 17:03, 12-06-12:

Ποιες διακοπές;
Μακάρι να είχα την οικονομική δυνατότητα. :/

Στην αρχή της 3ης λυκείου λέγαμε με τις φίλες μου διάφορα μέρη.
Στα λόγια θα μείνουμε όπως το κόβω. Εγώ τουλάχιστον.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 17:05, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mister No0ne
Επιτελους ενα θεμα περα απο εξετασεις και σχολεια..... Ενα εχω να πω ΣΚΙΑΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! Το καλυτερο μερος για νεους. Και 1-5 Αυγουστου να μας ερθετε στην Καστορια στο River Party στο Νεστοριο, διπλα στον Αλιακμονα. Πεντε μερες με live μουσικη απο τις 4 το απογευμα μεχρι τις 5 το πρωι με πολυ γνωστα και αγαπημενα ονοματα. Μπορειτε να κατασκηνωσετε και το συνιστω ανεπιφυλακτα, πρωτη φορα το εκανα κι γω περσι και ηταν απο τις καλυτερες εμπειριες
Σιγουρααααα!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mister No0ne

Δραστήριο Μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 379 μηνύματα.

O Mister No0ne έγραψε: στις 17:12, 12-06-12:

Βλεπω μαζευουμε κοσμο απο παντου αντε να κανουμε λιγο χαμο φετος απο 5 χρονων ηθελα να κανω κατασκηνωση
Παράθεση

pit14

Δραστήριο Μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 225 μηνύματα.

O pit14 έγραψε: στις 17:17, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZouGRaF
Δυσκολα τα πραγματα για φετος(μας κατεστρεψαν τα χαρατσια/εφορια) αλλα παρολαυτα θα παω σιγουρα αρχες Ιουλιου, Ξυλοκαστρο με τα ξαδερφια μου και μετα με την παρεα δεν εχουμε κανονισει τιποτα ακομα αλλα ειμαστε αναμεσα σε Παρο,Σκιαθο ή να κανουμε αποδρασεις στην Χαλκιδικη και να παμε Eurotrip.
eurotrip?δηλαδη?
Παράθεση

myrmyr7

Νεοφερμένος

Ο myrmyr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O myrmyr7 έγραψε: στις 17:21, 12-06-12:

Έχετε κλείσει εισιτήρια παίδες; εμείς λέμε για πάρο και θα το κάνουμε μέχρι τέλος βδομάδας.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 17:24, 12-06-12:

Ο γυρος την Ευρωπης με τρενο με sleeping bags στην πλατη και οπου σε βγαλει!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Επιφανές Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,300 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 17:27, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από βασιλική22
το χειροτερο νησι που εχω επισκεφθει!δεν το προτεινω σε κανενα!
Παρο να πας,εκει θα παμε και εμεις με τη παρεα μου!
Ενώ η Πάρος super καταπληκτική,από άλλο πλανήτη θα έλεγα...
Ξερονήσια είναι όλα ρε,διαφορές ψάχνετε;!

Υ.Γ. Αλήθεια,πως σας φαίνεται η ιδέα καθόδου στις Κυκλάδες με ιστιοπλοϊκό;
Παράθεση

Mr. Crowley

Επιφανές Μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 17:34, 12-06-12:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Joaquín

Περιβόητο Μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 17:37, 12-06-12:

Σκιάθο να πάτε, το νησί είναι σκέτη ποίηση!
Παράθεση

annouskagia (αννα)

Δραστήριο Μέλος

H αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

H annouskagia έγραψε: στις 18:10, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από ἅλς
Ύδρα για κοντά και για πιο μακριά Χίο (6,5-7 ώρες ταξίδι)
υδρα το σκεφτομουν κι εγω αλλα ειναι πολυ τσιμπημενη σαν νησι...ολο κατι εφοπλιστες πανε...ελαχιστα ξενοδοχεια βρηκα να χουν κατω απο 50 ευρω το δικλινο

Αρχική Δημοσίευση από Bl@ck sw@n
Εμείς Πάρο κλείσαμε!Εκεί να πάτε!Και κοντά σας είναι και όλοι οι τελειόφοιτοι εκεί πάνε!8)

Εναλλακτικά Σκιάθος!Και εκεί έχει νταβαντούρι!
οι περισσοτεροι συμμαθητες μου θα πανε παρο...απλως προβληματιζομαι γτ λενε πως εχει καταντησει σαν την μυκονο..σκιαθο το σκεφοτμαστε σοβαρα...υπηρχε θεμα ομως για το πως θα φτασουμε μεχρι το βολο

Αρχική Δημοσίευση από Mister No0ne
φαινεται πραγματικα τρομερα ενδιαφερον...κι η καστορια ειναι ΤΟΠ!πηγα πριν 3 καλοκαιρια κι ηταν μαγεια..χαχαχαχα οντως ολοι εδω μεσα για τις πανελληνιες λενε...εγω η ακυρη σκεφτομαι διακοπες κ μπανια ενω δεν ξερω τι θα βαλω ακομη πρωτη επιλογη :p
Αρχική Δημοσίευση από Alchemist
Σκιάθο να πάτε, το νησί είναι σκέτη ποίηση!
χαιρομαι που ακουω καλα λογια για τη σκιαθο γιατι κι εμενα μ ελκυει παρα πολυ σαν ιδεα...κοιτουσα ομως τα δρομολογια απο πατρα για βολο (στην πολη μου δεν εχει) κι ειδα οτι εχει μονο στις 15.00 η ωρα....μεχρι να παμε βολο θα χει παει 20.00 το βραδυ...βαλε κ ενα 2ωρο με το πλοιο για σκιαθο εχουμε χασει μια ολοκληρη μερα...θα ηθελα να ξεκινουσαμε πρωι απο δω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες