Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,789 μέλη και 2,440,564 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 200 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς μπορώ να εγκαταστήσω χειροκίνητα μια γραμματοσειρα;

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 20:17, 12-01-08:

Κατέβασα κάποιες γραμματοσειρές για να τρέξω ένα πρόγραμμα και πρέπει να τις εγκαταστήσω χειροκίνητα. Πώς γίνεται αυτό;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:19, 12-01-08:

Πετάς το αρχειάκι μέσα στο φάκελο X:\Windows\Fonts αν θυμάμαι καλά!
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 20:21, 12-01-08:

Για όχι τόσο μυημένους υπάρχει και η παρακάτω διαδικασία:

Control Panel -----> Fonts -----> File -----> Install new Font -----> εμφανίζεται ένα παράθυρο, επιλέγεις το αρχειάκι της γραμματοσειράς από κει που το έχεις αποθηκεύσει -----> OK.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 20:21, 12-01-08:

Ακριβως! Μονο που ειναι στον c συνηθως
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:24, 12-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Για όχι τόσο μυημένους υπάρχει και η παρακάτω διαδικασία:

Control Panel -----> Fonts -----> File -----> Install new Font -----> εμφανίζεται ένα παράθυρο, επιλέγεις το αρχειάκι της γραμματοσειράς από κει που το έχεις αποθηκεύσει -----> OK.

This is the click way...the windows way...such a lame way! Άστην κοπέλα να μάθει και λίγο που μπαίνει το καθετί!

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Ακριβως! Μονο που ειναι στον c συνηθως

Ναι ξέχασα να διευκρινίσω ότι οπου Χ το γράμμα του δίσκου της εγκατάστασης των Windows
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 23:13, 12-01-08:

Thanks πιδιά
Παράθεση

αιργξνεο

Νεοφερμένος

Ο αιργξνεο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O αιργξνεο έγραψε: στις 17:47, 28-05-08:

θα πας στο πίνακα ελέγχου στα 'γραμματοσειρές'. Θα σου ανοίξει ένα φάκελο και θα βάλεις τα αρχεία μέσα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια