Θελω να φύγω από την ΟΤΕΝΕΤ

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εδώ και καποια χρόνια είμαι στον ΟΤΕ και σκέφτομαι να αλλάξω Internet provider. Τί μου προτείνετε? Δεν τα ξέρω και καλά οφείλω να πώ. Είμαι στην 384 kbps και θέλω να πάω σε γρηγορότερη και φτηνή. Τί γίνεται με τον παλιό εξοπλισμό? Τον επιστρέφω στον ΟΤΕ? Κανω αίτηση στον ΟΤΕ για διακοπή ή πάω και κανω καινούργια και κατευθείαν τη διακόπτουν αυτοί και αρχίζω να έχω την καινούργια? Τί κάνω ενολίγοις? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τον εξοπλισμο τον κρατας.
Πρωτα θα πρεπει να κανεις διακοπη απο ΟΤΕ και μετα θα κανεις αιτηση στο νεο παροχο.(σε καποιους παροχους μπορει να γινει μεσω αυτων η διακοπη)
Βασικα υπαρχει και η επιλογη της αναβάθμισης γραμμης,αν θες.Για ποιον provider σκέφτεσαι;

Υποθετω πως δεν εχεις καποιο συμβολαιο να σε δεσμευει.(αλλιως πληρωνεις καποιο ποσο για τη διακοπη,αλλα αφου εισαι καιρο μαλλον δεν χρειαζεται :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
οταν εκανα τη σύνδεση ήταν για ένα χρόνο υποχρεωτικά αλλά παρήλθε το έτος πλέον. Δεν ξέρω που να πάω, εσύ τί προτείνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αφου περασε ο χρονος δεν πληρωνεις κατι επιπλεον για τη διακοπη.

Εξαρταται και απο την περιοχη.Εγω ειμαι στη forthnet(στην Πατρα) και δεν αντιμετωπιζω τα προβληματα που αντιμετωπιζουν αλλοι.Ειναι θεμα περιοχης.
Οριστε οι τιμές για καθε provider.Πρεπει να δεις και τί διαθεσιμοτητα υπάρχει στην περιοχη σου.Μπορεις να το δεις απο εδω.

Να υποθεσω οτι ενδιαφερεσαι για τα 24 Mbps,ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Γιαυτά σκέφτομαι.

Δηλαδή πάω στον ΟΤΕ και κανω αίτηση για διακοπή ίντερνετ. Το τηλέφωνο να το κρατήσω η με τη νεα σύνδεση παίρνω και τηλέφωνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Γιαυτά σκέφτομαι.

Δηλαδή πάω στον ΟΤΕ και κανω αίτηση για διακοπή ίντερνετ. Το τηλέφωνο να το κρατήσω η με τη νεα σύνδεση παίρνω και τηλέφωνο?

Διακόπτεις το ίντερνετ, επειδή έχεις συμβόλαιο και όχι προπληρωμένο. Το τηλέφωνο το αφήνεις ως έχει. Έπειτα διαλέγεις νεα εταιρία (προτείνω υπεύθυνα τη netone αν σε καλύπτει) και σου μεταφέρει αν θες το τηλέφωνο στο δίκτυό της ή σου δίνει 2 νέους αριθμούς μαζί με ίντερνετ. Εξαρτάται τι θες. Πες και θα σε βοηθήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Διακόπτεις το ίντερνετ, επειδή έχεις συμβόλαιο και όχι προπληρωμένο. Το τηλέφωνο το αφήνεις ως έχει. Έπειτα διαλέγεις νεα εταιρία (προτείνω υπεύθυνα τη netone αν σε καλύπτει) και σου μεταφέρει αν θες το τηλέφωνο στο δίκτυό της ή σου δίνει 2 νέους αριθμούς μαζί με ίντερνετ. Εξαρτάται τι θες. Πες και θα σε βοηθήσω.


Αποτι βλέπω στις τιμές που έδωσε ο μπίλ, αυτή που προτίνεις εχει τις ίδιες τιμές με ΟΤΕ για τα 24. Εγώ μενω Αθήνα επομένως λογικά θα με καλύπτει. Προβλημα έχουν οι απομακρυσμένες περιοχές απότι ξέρω. Που εχει γραφεία η εταιρεία που λές? Είναι καλή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Αποτι βλέπω στις τιμές που έδωσε ο μπίλ, αυτή που προτίνεις εχει τις ίδιες τιμές με ΟΤΕ για τα 24. Εγώ μενω Αθήνα επομένως λογικά θα με καλύπτει. Προβλημα έχουν οι απομακρυσμένες περιοχές απότι ξέρω. Που εχει γραφεία η εταιρεία που λές? Είναι καλή?

Καταρχάς δες εδώ:

https://www.netone.gr/

Βάλε τον αριθμό σου στο αντίστοιχο πεδίο να δεις αν σε καλύπτει. Η εταιρία έχει 2 πακέτα. Shared LLU (τηλεφωνία από ΟΤΕ άρα διατήρηση των παγίων του - Internet από Netone και 2 τηλεφωνικοί αριθμοί επιπλέον) και FULL LLU (τηλέφωνο και ίντερνετ από ΝΕΤΟΝΕ με δυνατότητα μεταφοράς του 210 αριθμού σου στο δίκτυό τους και παροχή επιπλέον ενός 211)

Το Shared έχει 29,90 και το Full 37.90. Ο ΟΤΕ επίσης δίνει 24Mbit με conn-x στα 29,90 XΩΡΙΣ τα πάγια της PSTN γραμμής. ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ είναι ότι δε συμφέρει ούτε το Conn-x του ΟΤΕ, ούτε το Shared LLU οποιασδήποτε εταιρίας καθώς δεν σε αποδεσμεύει από τον ΟΤΕ και τα κλασσικά τηλεφωνικά του πάγια. Το Full LLU όμως με 7-8 ευρώ παραπάνω σε γλυτώνει από τα 14 ευρώ (όσα είναι τέσπα) του τηλεφωνικού παγίου του ΟΤΕ. Τέτοιο έχω και πετάει!:) Εκτός κι αν είσαι ανασφαλής και θες να διατηρήσεις τηλεφωνία από ΟΤΕ οπότε πας σε shared LLU...

Η σελίδα πάντως θα σε καλύψει σε οποιαδήποτε απορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Καταρχάς δες εδώ:

https://www.netone.gr/

Βάλε τον αριθμό σου στο αντίστοιχο πεδίο να δεις αν σε καλύπτει. Η εταιρία έχει 2 πακέτα. Shared LLU (τηλεφωνία από ΟΤΕ άρα διατήρηση των παγίων του - Internet από Netone και 2 τηλεφωνικοί αριθμοί επιπλέον) και FULL LLU (τηλέφωνο και ίντερνετ από ΝΕΤΟΝΕ με δυνατότητα μεταφοράς του 210 αριθμού σου στο δίκτυό τους και παροχή επιπλέον ενός 211)

Το Shared έχει 29,90 και το Full 37.90. Ο ΟΤΕ επίσης δίνει 24Mbit με conn-x στα 29,90 XΩΡΙΣ τα πάγια της PSTN γραμμής. ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ είναι ότι δε συμφέρει ούτε το Conn-x του ΟΤΕ, ούτε το Shared LLU οποιασδήποτε εταιρίας καθώς δεν σε αποδεσμεύει από τον ΟΤΕ και τα κλασσικά τηλεφωνικά του πάγια. Το Full LLU όμως με 7-8 ευρώ παραπάνω σε γλυτώνει από τα 14 ευρώ (όσα είναι τέσπα) του τηλεφωνικού παγίου του ΟΤΕ. Τέτοιο έχω και πετάει!:) Εκτός κι αν είσαι ανασφαλής και θες να διατηρήσεις τηλεφωνία από ΟΤΕ οπότε πας σε shared LLU...

Η σελίδα πάντως θα σε καλύψει σε οποιαδήποτε απορία!


οκ ευχαριστώ. απότι είδα υπάρχει διαθεσιμότητα για εδώ που μένω. :) Θα το ψάξω.

Κατι τελευταίο. Εσυ επομένως πληρώνεις 74 περιπου ευρώ το διμηνο και τα έχεις όλα? (24αρα ταχυτητα, απεριοριστες κλήσεις κτλ) Αν είναι έτσι συμφέρει. Ξερεις την κανουν αυτοί τη διακοπή ή πρεπει να πάω ΟΤΕ πρώτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ το μόνο που θα σου πω είναι να διαλέξεις μια εταιρία που θα σου κάνει αυτή το "τρέξιμο" της διακοπής του τηλεφώνου κλπ κι όχι εσύ!

εσύ το μόνο που θα πρέπει να κάνεις να είναι η διακοπή του παροχέα του internet.

κι εγώ forthnet έχω και είμαι αρκετά ευχαριστημένη αλλά κι αυτή που σου λέει ο Valder είναι καλή απ ότι έχω ακούσει


Να έχεις μόνο ένα πράγμα στο μυαλό σου για να είσαι προετοιμασμένος.
Απ τη στιγμή που φεύγεις απ τον ΟΤΕ και πας σε άλλη εταιρία για σταθερή τηλεφωνία, αναλαμβάνεις και την ευθύνη για ένα ποσοστό ρίσκου που υπάρχει να είσαι εσύ ο τυχερός (5 στους 100) που θα πάνε όλα στραβά, που θα βγουν προβλήματα, που θα βλαστημάς την ώρα και τη στιγμή που αποφάσισες να αλλάξεις πάροχο.

Αν σε θέλει η στραβή... άστα να πάνε! Θα ταλαιπωρηθείς για να βρεις άκρη...
Εχε το αυτό απλά κατά νου σου για να είσαι προετοιμασμένος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
384;;;;;;;; :worry: Μα δεν υπάρχει πλέον τέτοια ταχύτητα ...

Εγώ πάντως θα σου πρότεινα να κοιτάξεις 3 από τις μεγάλες εταιρίες (Forthnet, Hol, Altecnet (έχει το πλεονέκτημα ότι χρησιμοποιεί το δίκτυο του ΟΤΕ όποτε δεν θα έχεις πολλά προβλήματα). Πολλές μικρές εταιρίες, έχουν κακή και μικρή σύνδεση με εξωτερικό όποτε λίγο φορτωμένο να είναι το δίκτυο σέρνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
εγώ το μόνο που θα σου πω είναι να διαλέξεις μια εταιρία που θα σου κάνει αυτή το "τρέξιμο" της διακοπής του τηλεφώνου κλπ κι όχι εσύ!

Σύμφωνα με το RUO 2007, όλοι οι πάροχοι το αναλαμβάνουν και η διακοπή διαρκεί λίγες ώρες.

εσύ το μόνο που θα πρέπει να κάνεις να είναι η διακοπή του παροχέα του internet.

Μόνο αν έχει συμβόλαιο-αορίστου - που τέτοιο έχει. Σωστό!:)

κι εγώ forthnet έχω και είμαι αρκετά ευχαριστημένη αλλά κι αυτή που σου λέει ο Valder είναι καλή απ ότι έχω ακούσει

Αστέρι είναι. Μηδέν αποσυνδέσεις σε 1 μήνα λειτουργίας, τόσο σε ίντερνετ όσο και σε τηλεφωνία. Ποιότητα και ταχύτητες, όλα άψογα.


Να έχεις μόνο ένα πράγμα στο μυαλό σου για να είσαι προετοιμασμένος.
Απ τη στιγμή που φεύγεις απ τον ΟΤΕ και πας σε άλλη εταιρία για σταθερή τηλεφωνία, αναλαμβάνεις και την ευθύνη για ένα ποσοστό ρίσκου που υπάρχει να είσαι εσύ ο τυχερός (5 στους 100) που θα πάνε όλα στραβά, που θα βγουν προβλήματα, που θα βλαστημάς την ώρα και τη στιγμή που αποφάσισες να αλλάξεις πάροχο.

Αν σε θέλει η στραβή... άστα να πάνε! Θα ταλαιπωρηθείς για να βρεις άκρη...
Εχε το αυτό απλά κατά νου σου για να είσαι προετοιμασμένος :)

Γι αυτό πας στην καλύτερη εταιρία από πλευράς εξυπηρέτησης. Όλοι ξέρουμε ποιά είναι αυτή, δεν το ξαναλέω το όνομα γιατί θα θεωρηθεί διαφήμιση.

Το Customer Care απλά εκπληκτικό. Σε 2-3 λεπτά μάξιμουμ μιλάς με υπάλληλο. Η δε αίτηση ακολούθησε αναίμακτη και πολύ ήσυχη πορεία.

Σε 20 ημερολογιακές ήμουν ενεργοποιημένος. Στις πρώτες 7 δε, είχα τον εξοπλισμό.

384;;;;;;;; :worry: Μα δεν υπάρχει πλέον τέτοια ταχύτητα ...

Έλα ντε... αυτό απορώ κι εγώ. 768 θα εννοεί!

Εγώ πάντως θα σου πρότεινα να κοιτάξεις 3 από τις μεγάλες εταιρίες (Forthnet, Hol, Altecnet (έχει το πλεονέκτημα ότι χρησιμοποιεί το δίκτυο του ΟΤΕ όποτε δεν θα έχεις πολλά προβλήματα).

Αλτεκνετ μια από τις 3 μεγάλες; Σε ποιόν πλανήτη; Άσε που το "πλεονέκτημα" δεν στέκει ούτε καν στο ελάχιστο. 700 πόσα Mbit bandwidth με εξωτερικό έχει. Έχουν κάτσει όλες οι 24αρες και το δίκτυο βουλιάζει πιό γρήγορα κι από τιτανικό. Μεταπωλητής του ΟΤΕ είναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ρε παιδιά όταν έκανα αίτηση έκανα για την 384 αυτή έχω κατι χρόνια απότι ξέρω. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αλτεκνετ μια από τις 3 μεγάλες; Σε ποιόν πλανήτη; Άσε που το "πλεονέκτημα" δεν στέκει ούτε καν στο ελάχιστο. 700 πόσα Mbit bandwidth με εξωτερικό έχει. Έχουν κάτσει όλες οι 24αρες και το δίκτυο βουλιάζει πιό γρήγορα κι από τιτανικό. Μεταπωλητής του ΟΤΕ είναι.:)
Χμ έχεις δίκαιο αλλά ... περίμενε 2-3 μήνες :whistle:
Ναι με χρησιμοποιεί τις γραμμές του ΟΤΕ όμως BRAS είναι τις Altec αρκετά άδειο και υπάρχει χώρος για τρελές ταχύτητες :)

ρε παιδιά όταν έκανα αίτηση έκανα για την 384 αυτή έχω κατι χρόνια απότι ξέρω. :worry:
Έπρεπε να στην αναβαθμίσουν ΔΩΡΕΑΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Έπρεπε να στην αναβαθμίσουν ΔΩΡΕΑΝ


Υπάρχει περίπτωση να ... έχω παραπάνω και να μην το ξέρω? :redface: Ξερεις κανα σάιτ που μετράει τις ταχύτητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα σου πρότεινα να κοιτάξεις 3 από τις μεγάλες εταιρίες (Forthnet, Hol, Altecnet)

Εγώ ρε παιδιά δεν την ξέρω καν αυτή την Altecnet, πότε πρόλαβε κι έγινε μια απο τις 3 μεγάλες?

ψ: καμία σχέση με την Altec Telecoms?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
εχμ εχω 661 kbps... Αρχίστε να με μουντζώνετε... :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Χμ έχεις δίκαιο αλλά ... περίμενε 2-3 μήνες :whistle:
Ναι με χρησιμοποιεί τις γραμμές του ΟΤΕ όμως BRAS είναι τις Altec αρκετά άδειο και υπάρχει χώρος για τρελές ταχύτητες :)


Έπρεπε να στην αναβαθμίσουν ΔΩΡΕΑΝ


Πάνο, αναβαθμισμένος θα είναι 100% απλά προφανώς δεν είναι τεχνικά καταρτισμένος ο άνθρωπος για να το διαπιστώσει, αν και με μια απλή παρατήρηση στην αλλαγή ταχυτήτων κατεβάσματος/ανεβάσματος θα έπρεπε να το χε ψυλλιαστεί εδώ και πολύ καιρο!

Όσο για την Άλτεκ... τι 2-3 μήνες; Άλλοι είναι ήδη μπροστά 2-3 χρόνια. Άστο, έχω άλλη γνώμη, εγώ και πολλοί άλλοι στην αγορά, οπότε δε θα διαφωνήσουμε για το προφανές!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
εχμ εχω 661 kbps... Αρχίστε να με μουντζώνετε... :redface: :redface:

Μην ανησυχείς, συμβαίνουν αυτά. Δεν είσαι υποχρεωμένος να είσαι καταρτισμένος τεχνικά ή ενημερωμένος για όλα. 768 έχεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top