Θα επανέλθουν οι γυναίκες ή δεν τα είδαμε όλα;

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Στο τελευταίο ποστ της ΚΕ +1000 πράσινα χεράκια :P

Aν και δεν χρειάζομαι τακούνια για το 170 και πιάτα δεν πλένω :P

Tι έγινε ρε παιδιά, επιδημία ταμπελοποίσης έπεσε στο στέκι τον τελευταίο καιρό ??



Αυτές οι γυναίκες... είναι αυτές που κυκλοφορούν παντού γύρω μας, που δεν φτιάχνονται οι μούρες τους και τα πόδια τους με τα photoshop όπως στα περιοδικά... και είναι αυτές οι ίδιες που ΑΝ τους ρίχνατε μια δεύτερη ματιά θα σας έκαναν ευτυχισμένους

:):):):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγώ να πω κάτι;
Τελικά θα αποφασίσουν τα δύο φύλλα τι θέλει τό ένα από το άλλο;
Από τη μια θέλετε γυναίκες δυναμικές και αυτόνομες, από την άλλη σας φοβίζουν και θέλετε να τις ελέγξετε. Αν τους τα πληρώνετε νομίζετε ότι σας θέλουν για τα λεφτά σας, αν σας πληρώνουν νομίζετε ότι σας ευνουχίζουν.
Και εμείς τα ίδια, θέλουμε τον brutal γκόμενο, που όμως να τον κάνουμε και ότι θέλουμε. Να μην έχει τα λεφτά του μπαμπά, αλλά εδώ που τα λέμε να μην είναι και "στενάχωρα" οικονομικά.
Μα όλα δεν μπορεί να τα έχει κανείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Aντε πάλι τα γνωστά, εμείς είμαστε έτσι κι εσείς μας θέλετε ιμαμ μπαϊλντί, η ΚΕ τα είπε όλα καλύτερα απότι θα μπορούσα ποτε να τα πω εγώ. Αλλα θέλω να σχολιάσω κάποια σημεία στο post του isolove.

Δεν θελω να προσβαλω καμμια.
οταν ειπα λογιστριες ενοουσα οτι σε μετρανε οικονομικα.εξου και το ε9 στη συνεχεια.....

Υπάρχουν τόσες γυναίκες που κρίνουν με αποκλειστικά οικονομικά κριτήρια ακριβώς όσοι και άντρες οι οποιοι κρίνουν μονο με βάση την εξωτερική εμφάνιση. Δηλαδή μιλάμε για δυο κατηγοριες υπαρκτές μεν αλλα με λίγους (θέλω να πιστεύω τουλάχιστον) εκπροσωπους οι οποιοι μάλιστα είναι τόσο μα τόσο κενοί που δεν αξίζουν όχι απλά το ενδιαφέρον μας αλλα ούτε καν το χρόνο που σπαταλάμε συζητώντας για αυτές/αυτούς.


Δουλευω πολυ για να βρω καμμια να της προσφερω πολλα?Καλο αστειο,αλλα πλεον με οποια και να βγω ουτε καφε πληρωνω
ουτε τιποτα.μονο τα δικα μου.οποια στραβωσει,αντε γεια.....
Καλά κανεις που δεν πληρώνεις πια στα ραντεβού αν έτσι το νιώθεις. Νομίζεις όμως πραγματικά ότι μια γυναικα βγαίνει μαζί σου μονο για να της πληρώσεις τον καφέ της? Δε σε ξέρω αλλα προφανώς κάτι παραπάνω θα έχεις σαν άνθρωπος να προσφέρεις πέρα από τα υλικά αγαθα! συντροφικότητα, κατανόηση, ενδιαφέρον...ξέρεις μετράνε πολύ περισσότερο!

οταν πηγα για καφε με μια καινουργια γνωριμια και γελασαμε,[...] και αντε γεια.....
Σαχλαμαρες θα μου πειτε,αλλα δεν θα τρελλαθουμε κιολας!
Τώρα θα γίνω πολύ κακια αλλα από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι ο κοπέλα ξέκοψε επειδή θεώρησε ότι δεν έχεις αρκετά λεφτά? Το να λες "είναι μια φαντασμένη υπολογίστρια" είναι η εύκολη λύση γιατί το να παραδεχτείς ότι πραγματικά έχεις κάποια ελαττώματα τα οποια μπορεί να την ενόχλησαν και γί'αυτό να μην ήθελε να συνεχίσει είναι πλήγμα στον εγωισμό σου και σε κανέναν δεν αρέσει να τα παραδέχεται. Μην τα ρίχνεις λοιπόν όλα στην δήθεν ψυχρή υπολογιστικότητα των γυναικών, ψάξε λίγο πιο βαθιά. Sorry αν τα είπα πολύ χύμα.

Για να αντιμετωπισεις πλεον τις γυναικες πρεπει να εισαι παντα σκληροτερος απο αυτες.
Δυστυχως ειναι η μονη λυση.
Το οφθαλμον αντί οφθαλμού δεν είναι λύση, ειδικά όταν πρόκειται για ανθρώπινες σχέσεις. Γνώμη μου βεβαια αλλα σκέψου το. Είναι δυνατόν να πληγώνεις σκόπιμα τις γυναίκες που μπαίνουν στη ζωή σου προκειμενου να μην προλάβουν να σε πληγώσουν αυτές? Αυτό δεν είναι ανθρώπινη προσέγγιση, είναι εξωτερική πολιτική ΗΠΑ-Ιράκ. Και μπορεί βεβαια πολλές φορες ο ερωτας να μοιάζει με πόλεμο αλλα αν είναι να πολεμήσεις τουλάχιστον πολεμα σαν το Braveheart, όχι σαν το Bush!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοριέν ....Καμάρι μου δεν έχεις ακούσει ότι απο τον νόμο υπάρχει και η εξέρεση; Οταν υπάρχουν σωστές γυναίκες που είναι περισσότερες εσύ θα γυρίσεις να τις κοιτάξεις άν είναι ελαφρώς απεριποιητες; θα γυρίσεις να την κοιτάξεις όταν έχει κάποιο σώμα ελαφρώς με καμπίλες; ΟΧΙ ξέρεις γιατί; γιατί ψάχνετε τις γυναίκες που να είναι όμορφες σωστές όπως λές να είναι τριφερή, γλυκιά, να είναι το αδύναμο φίλο, να μην έχει κότσι να έχει περιποιημένα δάκτυλα κλπκλπ στο τέλος πάτε στις εξερέσεις, κολάτε σε γυναίκες που είναι άψωγες εμφανησιακά και προσπερνάτε αυτές που είναι τρομερά παιδιά...
Mα δε μιλησα για εμφανιση :confused:. Ισα ισα για τα υπολοιπα. Και οι σωστες (στα υπολοιπα) δεν νομιζω οτι ειναι πλειοψηφια.

όσο για τις σωστές γυναίκες και τα Ε9....
ή στραβός είναι ο γυαλός (που δεν είναι) ή στραβά αρμενίζετε!!!
είμαι 37 χρονών, έχω γύρω μου ένα μεγάλο αριθμό γυναικών που γνωρίζω που ΚΑΜΙΑ τους δεν κοιτάζει το παπούτσι και τον καρπό του χεριού του άλλου....
Αυτο μπορει να οφειλεται στο οτι κυριως δε κανουμε παρεα με ατομα των οποιων την νοοτροπια/αξιες/συμπεριφορα δεν εγκρινουμε. Οποτε ειναι λογικο, ο κυκλος μας, να περιεχει κυριως ατομα που μοιαζουν με μας.

Εγώ να πω κάτι;
Τελικά θα αποφασίσουν τα δύο φύλλα τι θέλει τό ένα από το άλλο;
Από τη μια θέλετε γυναίκες δυναμικές και αυτόνομες, από την άλλη σας φοβίζουν και θέλετε να τις ελέγξετε. Αν τους τα πληρώνετε νομίζετε ότι σας θέλουν για τα λεφτά σας, αν σας πληρώνουν νομίζετε ότι σας ευνουχίζουν.
Και εμείς τα ίδια, θέλουμε τον brutal γκόμενο, που όμως να τον κάνουμε και ότι θέλουμε. Να μην έχει τα λεφτά του μπαμπά, αλλά εδώ που τα λέμε να μην είναι και "στενάχωρα" οικονομικά.
Μα όλα δεν μπορεί να τα έχει κανείς!
Σωστα τα λες. Αν και το δυναμικη και αυτονομη, δε σημαινει να εχει καβαλησει 30 καλαμια και να εχει μονο απαιτησεις (εγω, εγω, εγω)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εδώ Κουέ ueber alles.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αυτο μπορει να οφειλεται στο οτι δε κανουμε παρεα με ατομα των οποιων την νοοτροπια/αξιες/συμπεριφορα δεν εγκρινουμε. Οποτε ειναι λογικο, ο κυκλος μας, να περιεχει κυριως ατομα που μοιαζουν με μας.

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!
Αρα... αν εσύ ή οποισδήποτε άλλος συναντά μπροστά του συνεχώς εκπροσώπους του άλλου φύλου που είναι συμφεροντολόγοι ή ανάλογα κάτι άλλο "μη σωστό για τα κριτήρια του" τότε πάει να πει ότι ο ίδιος κάνει λάθος επιλογές και τα άτομα που συναναστρέφεται είναι λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Mα δε μιλησα για εμφανιση :confused:. Ισα ισα για τα υπολοιπα. Και οι σωστες (στα υπολοιπα) δεν νομιζω οτι ειναι πλειοψηφια.

Μα αυτή κοιτάτε πρώτα, όταν βλέπετε μία γυναίκα και είναι θεά τι περιμένεις, δεν είναι όλες όμορφες και υπέροχοι χαρακτήρες σαν εμένα, υπάρχουν και αυτές που πρέπει να κάνεις παραία μαζί τους για να καταλάβεις το χαρακτήρα, δηλαδή όταν δείς μία θεογκόμενα σαν εμένα με την πρώτη τι λές πώ κουκλάρα μου τι γλυκιά και συνετή και οικονόμα είσαι; θα πείς αυτό που βλέπεις, άν πάλι βλέπεις μία άσχημη θα κοιτάξεις και σιγά που θα δείς τον χαρακτήρα, θα την αφήσεις να προσπεράσει;)

Καταλαβες τι ενοω; οι σωστές είναι ΄πάντα αυτές που για εσάς περνάνε απαρατήρητες, με το σπάνιο φαινόμενο εμένα, που με το ζόρι πλάστηκαν 2 η μία εγώ και η άλλη δεν ξέρω:P

Υ.Γ δεν είμαι ψωνιο απλά υπέροχη γυναίκα και υπέροχος χαρακτήρας+μετριόφρων, δεν ξέρω άν το βλέπεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ΑΚΡΙΒΩΣ!!! Αρα... αν εσύ ή οποισδήποτε άλλος συναντά μπροστά του συνεχώς εκπροσώπους του άλλου φύλου που είναι συμφεροντολόγοι ή ανάλογα κάτι άλλο "μη σωστό για τα κριτήρια του" τότε πάει να πει ότι ο ίδιος κάνει λάθος επιλογές και τα άτομα που συναναστρέφεται είναι λάθος.
Το "αρα" ειναι οτι : πρεπει να προσεχουμε να μην κρινουμε απο το στενο κυκλο μας, γιατι δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα. Αν κοιταμε και σε αλλους κυκλους ομως (ασχετα αν συχναζουμε), τοτε μπορουμε να εχουμε πιο ολοκληρωμενη εικονα. Αλλωστε δε μπορει ολοι να κανουμε λαθος, επειδη κοιταμε τον κυκλο μας. Καποιος απο τους κυκλους θα απανταται συχνοτερα. :)

Μανια : δε διαφωνω με αυτο που λες, αλλά δε καταλαβαινω πως το αντιπαραθετεις στο οτι ειπα οτι η πλειοψηφεια γυναικων, εχει ξεφυγει. Δεν ειπα οτι εμεις τις βλεπουμε στραβα. :hmm:

Υ.Γ δεν είμαι ψωνιο απλά υπέροχη γυναίκα και υπέροχος χαρακτήρας+μετριόφρων, δεν ξέρω άν το βλέπεις:P
Φαινεται , φαινεται ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το ζήτημα εμένα μου φαίνεται απλοϊκό:

Υπάρχουν γυναίκες που ερωτεύονται την τσέπη του άλλου? Η απάντηση είναι "ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ"

στο ερώτημα αν είναι όλες έτσι ή όχι η απάντηση είναι "ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ"

Στο ερώτημα αν οι πρώτες ή οι δεύτερες είναι ο κανόνας η απάντηση είναι "ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ"
Απο κει και πέρα (όπως αναφέρω και στο θέμα του οικονομικού ρατσισμού) αυτό που έχει σημασία είναι με ποιον επιλέγει κανείς να συναναστρέφεται. Με την ίδια ευκολία που θα βρω γυναίκες σαν την ΚουΕ, με την ίδια ευκολία θα βρω και τύπισσες που τις ενδιαφέρει μόνο αυτό που αναφέρει το πρώτο ποστ του Thread. Το θέμα είναι, ως γυναίκα, με ποιες θα επιλέξω να συναστρφώ ή , ως άντρας, σε ποιές θα ενδιαφερθώ "να τα ρίξω"

simple as that :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συμφωνω, εκτος απο το ""ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ". Δεν χρειαζεται να ξερουμε ολες τις γυναικες, για να πιθανολογησουμε η να συμπερανουμε για το τι απανταται συχνοτερα (δε το παω τοσο μακρια ωστε να λεμε για κανονα κι εξαιρεση, ..παω μεχρι το "πλειοψηφια" ).

Σκραπας ειμαι απο στατιστικη, αλλά νομιζω μπορεις να παρεις κατι που νομιζω λεγοταν "αντιπροσωπευτικό δειγμα" και να βγαλεις συμπερασματα.

Εννοειται οτι ολοι θα διαλεξουμε τις παρεες μας. Η παρατηρηση μου ειναι στο οτι ειναι ολο και πιο δυσκολο να βρισκεις σωστα ατομα. (το γιατι , ισως ειναι αλλο τοπικ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isolove

Νεοφερμένος

Ο Αλεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αχ και να βλεπατε τι εγω βλεπω στο κυριλε ρεστωραντ-μπαρ που δουλευω.
Τουλαχιστον μεχρι τωρα δεν ειδα μια 60αρα με εναν 30αρη,αντιθετος πολλες 25αρες
με 60αρηδες.
Ενα καταλαβα απο ολη την κουβεντα,οτι λογω τελειως διαφορετικου τροπου σκεψης αντρων και γυναικων,ο απολογισμος ειναι το "εκει που ημασταν".
Ανταλασουμε αποψεις αλλα η ουσια ειναι η ιδια,οι σχεσεις εχουνε παρει τον κατηφορο,
οι μεν τα ριχνουν στους δε και τουμπαλιν.
Παρτακιδες λεω εγω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αχ και να βλεπατε τι εγω βλεπω στο κυριλε ρεστωραντ-μπαρ που δουλευω.
Τουλαχιστον μεχρι τωρα δεν ειδα μια 60αρα με εναν 30αρη,αντιθετος πολλες 25αρες
με 60αρηδες.
Ενα καταλαβα απο ολη την κουβεντα,οτι λογω τελειως διαφορετικου τροπου σκεψης αντρων και γυναικων,ο απολογισμος ειναι το "εκει που ημασταν".
Ανταλασουμε αποψεις αλλα η ουσια ειναι η ιδια,οι σχεσεις εχουνε παρει τον κατηφορο,
οι μεν τα ριχνουν στους δε και τουμπαλιν.
Παρτακιδες λεω εγω.....


Μην τα βλέπεις όλα μάυρα....... Δεν είναι θέμα άντρα - γυναίκας. Είναι θέμα ανθρώπου. Δεν είναι ότι οι γυναίκες κοιτάνε την τσέπη, αλλά ότι κάποιες γυναίκες κοιτάνε την τσέπη. Όπως και κάποιοι άντρες κοιτάνε μόνο την εμφάνιση. Το οτι βλέπεις κάποια πράγματα, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και κάποια άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω, προς τι όλες αυτές οι γενικότητες;
Μιλάτε σαν όλοι οι άνθρωποι στον πλανήτη να έχουν την ίδια συμπεριφορά.
Ελεος πια, δεν είναι κανείς ίδιος με κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω, προς τι όλες αυτές οι γενικότητες;
Μιλάτε σαν όλοι οι άνθρωποι στον πλανήτη να έχουν την ίδια συμπεριφορά.
Ελεος πια, δεν είναι κανείς ίδιος με κανέναν.
Πολύ συμφωνώ μαζί σου τελευταία, πρέπει να το κοιτάξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Είναι που αρχίζεις και οριμάζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
σαφως και μ εχουν καλυψει καποιοι παραπανω..
αλλα αυτο που θα ηθελα να πω απ την πλευρα μου ειναι πως.. σιγουρα δε φταιμε εμεις οι ιδιοι γιαυτο που εχουμε γινει..
ο κοσμος εχει αλλαξει.. ο ανθρωπος εχει απομακρυνθει απο τη φυση, γιαυτο και οι ισορροπιες που μονο αυτη μπορει να δωσει, εχουν χαθει!
εχουμε χασει τις φυσικες μας ιδιοτητες.. τους ρολους μας.. τους κανονισμους που η ΦΥΣΗ μας ειχε επιβαλλει... γιατι αν το δουμε και αλλιως.. ολα τα παιχνιδια εχουν κανονισμους.. και η ζωη ενα παιχνιδι ειναι!
και δε λεω να παρουμε τα βουνα και να ζουμε πρωτογονα.. προς Θεου!
απλα να δεχτουμε οτι ειμαστε διαφορετικοι εκ φυσεως.. και ολοι ειμαστε ΑΝΘΡΩΠΟΙ!
ποτε δε θα κατανοησουμε πληρως το αντιθετο φυλο.. αλλα ολοι εχουμε μια ψυχη και εναν νου.. οτι κανουμε βασιζεται στην παιδεια μας.. και στην ανατροφη μας!
μην ασχολεισαι με την γκομενα που κοιταζει την τσεπη σου.. ετσι τη μαθανε να σκεφτεται.. θυμα ειναι και αυτη!
υπαρχουν κ αλλες (πιστεψε με ειναι πολλες) που τις μαθανε κ κατι παραπανω... οτι στη ζωη αλλα ειναι που αξιζουν..
σκεφτομαστε πολυ και "ζουμε" λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top