Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,806 μέλη και 2,441,391 μηνύματα σε 76,720 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 240 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι ηλικία ένα παιδί εκτός γάμου μπορεί να διαμένει με τον πατέρα του;

kous kous

Νεοφερμένος

H kous kous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H kous kous έγραψε: στις 22:22, 23-01-08:

Καλησπερα σας,

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα. Ειμαι μητερα ενος παιδιου 10 μηνων εκτος γαμου αναγνωρισμενο. Θα ηθελα να μαθω σε ποια ηλικια του παιδιου εχει το δικαιωμα ο πατερας να παιρνει το παιδι στην εστια του και να διαμενει εκει¨.

Ευχαριστω
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 22:25, 23-01-08:

Καλώς την! Δεν κατάλαβα! Να το πάρει για πάντα / να αναλάβει την κηδεμονία του ή να το παίρνει για Σαββατοκύριακα κλπ???
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 22:33, 23-01-08:

δυστυχως δεν γνωρίζω. καλό θα ήταν να ρωτήσεις έναν δικηγόρο.
μια κοπέλα έχει τελειώσει νομική από το στεκι... αλλά δεν νομίζω να είναι τώρα μέσα...την λεν kajira
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια