Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,796 μέλη και 2,440,766 μηνύματα σε 76,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 284 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ροσγουελ υπαρκτό η φανταστικό

Ροσζγουελ αλήθεια η ψέμα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
Όντως έχει γίνει, δεν χωράει αμφιβολία
3
14,29%
Μπα, μάλλον ψέματα λένε
10
47,62%
Η αλήθεια είναι κάπου στην μέση
6
28,57%
Ο κουμπάκιας ξαναχτυπά (Δ.Γ/Δ.Α)
2
9,52%

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 17:55, 23-08-05:

Έπεσε όντως ufo και βρήκαν πτώματα εξωγήινων στις ΗΠΑ? Οι φωτογραφίες ήταν πλαστες? Μην απαντάτε γενικά για τους εξωγήινους αλλα μόνο για το συγκεκριμένο γεγονός!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 19:01, 23-08-05:

Αν και πιστεύω γενικά στην ύπαρξη εξωγήινων και στο ότι έχουν έρθει στην Γη,το συγκεκριμένο γεγονός δεν μου κάθεται πολύ καλα.Οσο για τις φωτογραφίες απ'όσο ξέρω έχει αποδειχθεί ότι ήταν πλαστές...
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 20:18, 22-10-05:

Πάντως αν κάνανε πειράματα σε ανθρώπο η απομυθοποίησή του ως εξωγήινος θα ήταν η καλύτερη κάλυψη.... if you know what i mean...
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 02:14, 23-10-05:

Άμα θέλουμε την αλήθεια θα την βρούμε στους απόρητους φακέλους κάθε κυβέρνησης.Προς το παρόν δηλώνω πλήρης αγνοια για το αν έγινε η όχι.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 12:08, 23-10-05:

Νομίζω πως ήταν ψεύτικο πείραμα... Άσε που μπορεί να έγινε και πάνω σε άνθρωπο!!! Ναι μεν έμοιαζε με εξωγήινο, αλλά μπορεί να ήταν ένας με υδροκεφαλισμό ή ένας/μία με πρόωρη γήρανση...

Κανείς δεν ξέρει!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια