Αποτελέσματα Πανελληνίων: Στο σχολείο ή μέσω ίντερνετ;

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά όταν θα πάτε να πάρετε τους βαθμούς, είτε είναι καλοί ή μέτριοι φύγετε γρήγορα από το σχολείο!!!! Μην ρωτάτε κανέναν πως έγραψε και τι έγραψε. Θα αγχωθείτε θα απογοητευτείτε και θα στεναχωρηθείτε για πράγματα που δεν αλλάζουν.... Πάρτε τους βαθμούς σας και πηγαίνετε για τα μόρια. Μην κάνετε το λάθος που έκανα εγώ πέρυσι που ενώ είχα τον πόνο μου, είχα και τον κάθε άσχετο να με ρωτάει γιατί κλαις και γιατί έγραψες τόσο στα λατινικά ας πουμε....

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα "Πανελλήνιες 2012".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
... και γιατί έγραψες τόσο στα <<..>> ας πουμε....

Πόσο πιο σπαστικοί μπορούν να γίνουν μερικοί... Αν μου το ρωτήσει αυτό κάποιος θα του φέρω το παπούτσι στο κεφάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Πόσο πιο σπαστικοί μπορούν να γίνουν μερικοί... Αν μου το ρωτήσει αυτό κάποιος θα του φέρω το παπούτσι στο κεφάλι.

Με το δίκιο σου...Ήταν όλα τα παιδιά που έκλαιγαν ειδικά πέρυσι που γινόταν πανικός, ήταν όλοι οι περίεργοι που ρωτούσαν τι έγραφαν οι άλλοι....Μεγάλη βλακεία πάντως να ανακοινώνονται τοιχοκολλήμενα τα αποτελέσματα στα σχολεία. Μία φίλη μου σε ιδιωτικό όμως τους είχαν βγάλει τα μόρια προσωπικά στον καθέναν. Δεν ήξερε ο οποιοσδήποτε τι πήρες ας πούμε στο τάδε μάθημα....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σιγά μην κατασκηνώσω έξω από το σχολείο...
Όποτε είναι στείλτε μου ένα pm να δω.:D
Δε θα φυγουν οι βαθμοί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Σιγά μην κατασκηνώσω έξω από το σχολείο...
Όποτε είναι στείλτε μου ένα pm να δω.:D
Δε θα φυγουν οι βαθμοί:P

οι βαθμοι δε φευγουν,θα τους θαυμαζουν ολοι οι ασχετοι και εσυ δεν θα εχεις ιδεα!θα σου αρεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
θα πατε σχολειο να τα δειτε η θα περιμενετε να ανεβουν στο internet?? εγω δεν θελω να παω σχολειο...εχω τρομερο αγχος και δεν μπορω να βλεπω αλλους να κλαινε και αλλους να χαιρονται!!! αλλα δεν μπορω να περιμενω και μεχρι το μεσημερι να βγουν στο internet!! θα σκασω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
οι βαθμοι δε φευγουν,θα τους θαυμαζουν ολοι οι ασχετοι και εσυ δεν θα εχεις ιδεα!θα σου αρεσει?
Λες να μου τους ματιασουν;;;

Ότι είναι να γινει θα γινει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Λες να μου τους ματιασουν;;;

Ότι είναι να γινει θα γινει!!

η χαλαροτητα σου αγγιζει τα ορια της εκνευριστικοτητας!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
η χαλαροτητα σου αγγιζει τα ορια της εκνευριστικοτητας!!!!!:mad:

Απλά συνειδητοποίησα πως τα γραπτά μου έχουν πλέον διορθωθεί και δεν αλλάζει τίποτα πια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Απλά συνειδητοποίησα πως τα γραπτά μου έχουν πλέον διορθωθεί και δεν αλλάζει τίποτα πια...:/:
Το πολύ πολύ να τα χάσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Το πολύ πολύ να τα χάσουν :P
Προτιμώ να σκέφτομαι το υπόλοιπο 99.999996% της πίτας των πιθανοτήτων.
(Αν και τα χαμένα βαθμολογούνται με 20 ή με το βαθμό του Α βαθμολογητή, δλδ δε μηδενίζονται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Με το δίκιο σου...Ήταν όλα τα παιδιά που έκλαιγαν ειδικά πέρυσι που γινόταν πανικός, ήταν όλοι οι περίεργοι που ρωτούσαν τι έγραφαν οι άλλοι....Μεγάλη βλακεία πάντως να ανακοινώνονται τοιχοκολλήμενα τα αποτελέσματα στα σχολεία. Μία φίλη μου σε ιδιωτικό όμως τους είχαν βγάλει τα μόρια προσωπικά στον καθέναν. Δεν ήξερε ο οποιοσδήποτε τι πήρες ας πούμε στο τάδε μάθημα....:redface:

Γιατι,κακο είναι να δουν και οι αλλοι το βαθμο σου;Ή,ειναι κακο να βλεπεις τους βαθμους σου σε σχεση με,για να ξερεις πού κινεισαι σε σχεση με τους αλλους;Εγω περαν απο τους βαθμους μου,κοιτουησα και των αλλων,για να δω αν βρισκομαι σε καλη θεση.Δεχτειτε το,η περιεργεια παντα θα υπαρχει.Τι θελετε,να κοιτα ο καθενας τα δικα του και να φευγει μουγγος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Μας απαλάσσει και απ'τον κόπο να καθόμαστε και να τους ρωτάμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
παιδια παντα θα κινεισαι συναρτησει των αλλων...το συστημα ειναι εντελως ανταγωνιστικο, ή θα περασεις εσυ ή ο κολλητος σου ετσι παει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Γιατι,κακο είναι να δουν και οι αλλοι το βαθμο σου;Ή,ειναι κακο να βλεπεις τους βαθμους σου σε σχεση με,για να ξερεις πού κινεισαι σε σχεση με τους αλλους;Εγω περαν απο τους βαθμους μου,κοιτουησα και των αλλων,για να δω αν βρισκομαι σε καλη θεση.Δεχτειτε το,η περιεργεια παντα θα υπαρχει.Τι θελετε,να κοιτα ο καθενας τα δικα του και να φευγει μουγγος;

οχι, η περιεργια παντα θα υπαρχει! απλα υπαρχουν μερικοι που κοιταν και ρωταν κακοπροαιρετα για να ακουσουν οτι εγραψες λιγοτερο απο αυτους και να ικανοποιηθουν..ενω δεν σου μιλουσαν ολη τη χρονια τωρα θα τους πιασει ο πονος να ρωτησουν τι εγραψες?? εμενα αυτοι οι τυποι μου τη δινουν..και αν τυχει τιποτα τετοιο απλα θα προσπερασω και δεν θα απαντησω καν...αν θελει να παει να κοιταξει στη λιστα να δει ποσο εγραψα...που θα το κανει...εγω τη χαρα να με δει με τα μουτρα κατω δεν θα του τη δωσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πάω με το ποδηλατάκι μου στο σχολείο, θα αράξω μπροστά στην εκκλησία και θα περιμένω, παίζοντας uno με όσους θα έχουν έρθει στο σχολείο. Θα κάνω και μια αναμετάδοση των αποτελεσμάτων σε όσους συμμαθητές δε θα μπορέσουν να είναι μαζί μας τη μεγάλη στιγμή. Ελπίζουμε τα νέα να είναι καλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εγω λεω να κανονισω με την παρεα μου να παμε,ετσι χαλαρα και καλα βολτα,δουμε αλλους συμμαθητες...να πουμε καμια βλακεια....φευγει κ το αγχος ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγώ σχολείο δεν πάω, δεν θα το αντέξω αν τα χω πάει πολύ σκατά. Θα ναι και η κουτσή Μαρία και θα ρωτάει και θα εκνευριστώ και δεν θέλω. Λέω να τα δω από το νετ αν δεν πέσει το σύστημα. Αλλιώς θα στείλω τον μπαμπά μoυ:P. Δεν θέλω δω τους βαθμούς, μη με ρωτάτε γιατί. Δεν ξέρω αλλά δε νιώθω πολύ έτοιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εγώ σχολείο δεν πάω, δεν θα το αντέξω αν τα χω πάει πολύ σκατά. Θα ναι και η κουτσή Μαρία και θα ρωτάει και θα εκνευριστώ και δεν θέλω. Λέω να τα δω από το νετ αν δεν πέσει το σύστημα. Αλλιώς θα στείλω τον μπαμπά μoυ:P. Δεν θέλω δω τους βαθμούς, μη με ρωτάτε γιατί. Δεν ξέρω αλλά δε νιώθω πολύ έτοιμη.
Πολλοί στέλνουν τους δικούς τους για να δουν τα αποτελέσματα. Σιγά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παντως,περσι δεν ειχε πολυ κοσμο στο σχολειο μου.Με την ανεση μου ειδα τα αποτελεσματα τα δικα μου και των αλλων.Βεβαια,καλυτερα που δεν με ρωτησαν πολλοι,γιατι τοτε ημουν απογοητευμενος.Να ειστε προετοιμασμενοι για ολα τα ενδεχομενα-ακομη και για την περιπτωση να βγαλετε λιγοτερα μορια απο αυτα που περιμενατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top