Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 120 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μετατροπές Flip-Flops (help)

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 22:45, 27-01-08:

Μπορει καποιος να μου βρει σημειωσεις για τις μετατροπες flip-flop π.χ Να μετατραπει ενα S-R με ρολόι σε J-K flip-flop. Να μετατραπει επισης ενα J-K flip-flop σε D Flip-Fop. Εψαξα στο Internet αλλα δεν βρηκα καποια ακρη (δηλαδη βρηκα καποιες σημειωσεις αλλα δεν καταλαβα και πολλα πραγματα!).Αμα ειναι αυτες οι σημειωσεις να μην ειναι και τοσο δυσκολες

Αμα μπορει καποιος να βοηθησει

Ευχαριστω εκ των προτερων!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:48, 27-01-08:

Πειράζει αν δεν είναι σημειώσεις;

"Λογική Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων" του Morris Mano από του Παπασωτηρίου. Έχει τα πάντα με πάρα πολύ κατανοητό τρόπο.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 22:49, 27-01-08:

χμ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:55, 27-01-08:

Βιβλίο είναι κι έχει αναλυτικότατα ό,τι χρειάζεσαι για flip-flops.

Εναλλακτικά, μπορείς με μία πρόχειρη αναζήτηση στο Google να βρεις αρκετό υλικό. Παράδειγμα:
http://www.upatras.gr/ieee/skodras/courses/dd/DigDes-Chapter1(8i01).pdf
Από το Παν/μιο Πάτρας.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

O teo έγραψε: στις 23:06, 27-01-08:

οκ καλο το αρχειο pdf ! ολα οκ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια