Πώς να στήσω ηλεκτρονική δημοσκόπηση;

roubia!!

Νεοφερμένος

Η roubia!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:clapup:σας πρεπει οπωσδήποτε να μου πουν όποιοι γνωρίζουν το θέμα τί τεχνολογίες μπορώ να χρησιμοποιήσω για να δημιουργήσω μία ηλεκτρονική δημοσκόπηση....είναι θέμα ζωής ή θανάτου, ή καλύτερα δουλείας ή ανεργίας Β Ο Η Θ Ε Ι Α!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλησπέρα.Εννοείς να δημιουργήσεις ηλεκτρονική δημοσκόπηση σε δικό σου site;
Θες να δημιουργήσεις κάτι από το μηδέν; Αν μπορεις δωσε κάποιες πληροφορίες.Επίσης υπάρχουν sites που μπορούν να κατασκευάσουν αυτά τη δημοσκόπηση για σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roubia!!

Νεοφερμένος

Η roubia!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:) γεια σου bill,θέλω να κάνω μία εργασία,οπότε θέλω να βρω πηγές σε θεωριτική μορφή για να τα αναπτύξω σε ένα project και έχω περίπου δύο εβδομάδες να το παραδώσω....!Αν ξέρεις κάτι κάποιον δικτυακό τόπο ή κάποιο βιβλίο πες το μου σε παρακαλωωωωωωωωω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ας πούμε δηλαδή εξυπηρετητές παγκόσμιου ιστού(servers), browsers , web services, server side scripting με PHP και ασφάλεια στο ιντερνετ;

Υποθέτω τετοιες εννοιες ψάχνεις για να αναπτυξεις στο project σου.Αν ειναι μπορουμε να τα αναπτύξουμε κι αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roubia!!

Νεοφερμένος

Η roubia!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:kissing:Σε ευχαριστώ πάρα πολύ bill, αυτό ζητούσα όταν λές να το αναπτύξουμε κι'άλλο τι εννοείς υπάρχουν και αλλου στοιχεία που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω??:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα μπορουσες να αναφερθείς στην αφάλεια για παράδειγμα (ασφαλή σύνδεση στη σελιδα με secure http).
Επίσης στο server side scripting μπορείς να αναφέρεις και κάποια γλώσσα βάσης δεδομένων (mySQL) .
Για την ανάπτυξη των εννοιών άμα δεν καταλαβαίνεις κάποιο μπορούμε να το ψάξουμε.

Τώρα κάτι αλλο σχετικά με τεχνολογίες διαδικτύου και ηλεκτρονική δημοσκόπηση δεν μου ρχεται στο μυαλο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top