Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ασε εμας τα κρεατα τοτε να την βρισκουμε ετσι και κατσε εσυ να περιμενεις τον αλλον στην δευτερα παρουσια :D

Δε θυμάμαι να σου απευθύνθηκα ούτε να σου είπα να μην "την βρίσκεις" με αυτό το τρόπο :confused:
Ο καθένας με τα θέλω του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νταξ Ζωή υπερβάλεις λίγο. [...] Κι αφού ένα φίλι θα χαλούσε το ραντεβού, δε θα ρωτήσω καν τη γνώμη που' χεις για το σεξ στο 1ο ραντεβού

Νομίζω ότι λίγο έχει παρεξηγηθεί η Ζωή. Θα εστιάσω σε ένα σημείο στο οποίο δεν δόθηκε ιδιαίτερη σημασία: την επιλεκτικότητα.

Με λίγα λόγια, αλίμονο αν "δινόμασταν" έτσι εύκολα στην οποιαδήποτε κοπέλα με την οποία βγαίναμε έξω κι απλώς μας άρεσε. Θα εκτιμήσω μακράν περισσότερο εάν δείξει ότι με σέβεται και εμπράκτως κερδίσει την προσοχή μου με το σπαθί της , κι όχι απλώς γιατί έχει μεγάλο στήθος ή ωραίο κώλο - και άλλες έχουν, γιατί εκείνη λοιπόν;

Αντιθέτως, εάν κερδίσει την προσοχή μου, μπορώ να πω ότι δεν θα χαλούσε την μαγεία ένα φιλί ή ακόμα και σεξ στο 1ο ραντεβού. Μου έχουν προκύψει και οι δύο περιπτώσεις, χωρίς ωστόσο ποτέ να επιτρέψω "εκπτώσεις" στον αμοιβαίο αλληλοσεβασμό. Ίσα-ίσα, είναι πιο "μαγικό", για μένα, να ξεκινάς να ανακαλύπτεις σιγά-σιγά, αλλά από νωρίς, μία κοπέλα, ακόμα και στο σεξ.

Γιατί, ακόμα και η χημεία στο κρεβάτι, είναι κάτι που πρέπει να αρχίζεις να το ανακαλύπτεις εξ' αρχής.
Δεν έρχεται μόνη της. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αναλόγως φίλε Cosa Nostra...
Εγώ προσωπικά, με κάθε ειλικρίνεια δεν θα το κάνω ποτέ αυτό,
έτσι λέω, τώρα πως θα μου έρθουν κάποια στιγμή δε ξέρω..
Έχω άπειρα "επιχειρήματα" για να σου το αποδείξω αυτό,
αλλά θα βγω εκτός...
Απλά κάτι τέτοιο δεν με αντιπροσωπεύει σαν άνθρωπο..
Πολλοί με ελκύουν, με πολλά χαρακτηριστικά τους,
αυτός που θα δω στο περίπτερο, μέχρι και αυτόν που θα δω για ποτό...
Τι σημαίνει ότι θα ορμίσω;

Μέχρι τώρα δεν με έχει τύχει κάτι τέτοιο,
και ούτε το θέλω...
Για εμένα είναι θέμα σεβασμού, μυστηρίου...
εσύ μπορεί να το βλέπεις από την ρομαντική του πλευρά...

Κάτι τέτοιο θα με μειώσει, θα με κάνει να αισθανθώ σαν "κρέας"
ότι προλάβουμε να πιάσουμε, κάνουμε δηλαδή...
Από τη στιγμή που μπήκες στο λούκι να αρχίσεις κάτι,
να σε τραβήξει ο άλλος την προσοχή σου, να βγεις πρώτο ραντεβού,
σημαίνει ότι ενδιαφέρεσαι..
Για πιο λόγο να βιαστείς;
Θα κερδίσεις κάτι;
Άσε να υπάρχουν πράγματα,
να ανακαλύψεις αργότερα,
το κάθε τι στην ώρα του...
εκεί που πρέπει, όπως πρέπει...

Κοιτα στην ζωη τα παντα δεν εξηγουνται με τη λογικη.δηλαδη αν αυτο..τοτε αυτο, και ουτ το καθ εξης.
Χρειαζεται και λιγο αυθορμητισμος,και λιγο να τ αφησεις και πιο χαλαρα τα πραγματα,και λιγο οσα πανε
και οσα ερθουνε.Δεν μπορεις να εχεις ενα μπουσουλα και να κινησε μην τυχων και φανεις καπως...
Εγω δεν ειπα να την πεσεις στον τυπο που αγοραζει τσιγαρα στο περιπτερο,ειναι και παραλογο...ομως
οταν εισαι σε μια παρεα και σ αρεσει καποιος,πανω στην συζητηση και στην ολη διασκεδαση μπορεις να
ερθεις πιο κοντα...η να εισαι πιο τολμηρη(στο οριο που θεωρει ο καθενας την τολμηροτητα) απο το συνηθισμενο.
Η ιδεα που εγραα το προηγουμενο ποστ ηταν καλα ειναι να μην ειμαστε απολυτοι...γιατι μπορει να τα φερει
ετσι η ζωη που μπορει να ξεπερασουμε τα ορια μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Νταξ Ζωή υπερβάλεις λίγο.
Ο Cosa Nostra έχει δίκιο, δε ξέρεις ποτέ, μπορεί να θες κάποιον τόσο πολύ που δε θα ελέγχεις ξέρωγω τον εαυτό σου και θα θέλεις εσύ να κάνεις κίνηση. Αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει σεβασμός ή ότι βλέπεις τον άλλον σαν κρέας, ή ότι δεν υπάρχει περίπτωση να καταλήξει σε σοβαρή σχέση, αν είναι δυνατόν.
Κι αφού ένα φίλι θα χαλούσε το ραντεβού, δε θα ρωτήσω καν τη γνώμη που' χεις για το σεξ στο 1ο ραντεβού - θέλω να πω ότι οκ, ένα goodbye kiss δε θα κάνει τραγική τη κατάσταση. :P

prinCess η σωστη δοσολογια ειναι αυτο που γραφεις...ολα μπορουν να συμβουν !! μου εχει τυχει να παω στο πρωτο ραντεβου
σαν κρεμασμενος, δηλαδη παω - δεν παω γιατι βαριομουνα εκεινη την μερα...:D...(δεν ηταν θεμα κοπελας) αυτη μια χαρα ητανε.Και να περασω καταπληκτικα και αν δεν ειχε ερθει η αδερφη της και ειχαμε αδειο σπιτι..μπορει να ειχε προχωρησει και αλλο η φαση...:whistle:
Τι σημαινει αυτο οτι την κακοχαρακτηρισα επειδη ηταν διαχυτικη ? απεναντιας μειναμε και 2,5 χρονια μαζι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athenes

Νεοφερμένος

Η athenes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Στο πρώτο ραντεβού πολλά είναι εκείνα που δεν θες, τα οποία σαφώς δεν θα τα θες ποτέ, ούτε δηλαδή στο δεύτερο, ούτε στο τρίτο, κ.λπ.
Αυτό που ως γυναίκα θεωρώ άσχημο από έναν άνδρα στο πρώτο ραντεβού (εννοείται ότι αυτός ο άνδρας σαν χαρακτήρας για συζήτηση είναι νορμάλ και γι'αυτό και εξ αρχής βγήκα μαζί του) είναι να μην πληρώσει εκείνος και για τους δύο καφέδες που θα έχουμε πιει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Να πει "I'm a dude!" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Νταξ Ζωή υπερβάλεις λίγο.
Ο Cosa Nostra έχει δίκιο, δε ξέρεις ποτέ, μπορεί να θες κάποιον τόσο πολύ που δε θα ελέγχεις ξέρωγω τον εαυτό σου και θα θέλεις εσύ να κάνεις κίνηση. Αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει σεβασμός ή ότι βλέπεις τον άλλον σαν κρέας, ή ότι δεν υπάρχει περίπτωση να καταλήξει σε σοβαρή σχέση, αν είναι δυνατόν.
Κι αφού ένα φίλι θα χαλούσε το ραντεβού, δε θα ρωτήσω καν τη γνώμη που' χεις για το σεξ στο 1ο ραντεβού - θέλω να πω ότι οκ, ένα goodbye kiss δε θα κάνει τραγική τη κατάσταση. :P

Μα δε μιλάω για ένα ένα goodbye kiss... :confused:
Αυτό λέω, έχει δίκιο ο Cosa Nostra δεν ξέρεις πως θα έρθουν,
μπορεί να μου τύχει δεν λέω αποκλείεται,
απλά κρίνω με το χαρακτήρα μου και τα στάνταρ μου
προς το παρόν κάτι τέτοιο εμένα προσωπικά
"δεν μου πάει" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra8

Νεοφερμένος

Η Alexandra8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
δεν θα ηθελα να μην ειναι ο εαυτος του και ας ακουει ή κανει οτι θελει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Να ειναι μουχλας , δηλααδη να του λες παμε απο δω απο κει και να βαριεται και να θελει ολη την ωρα να αρααααζει:kill::kill::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Να ειναι μουχλας , δηλααδη να του λες παμε απο δω απο κει και να βαριεται και να θελει ολη την ωρα να αρααααζει:kill::kill::fool:

Ροζα αμα σε δει με το ΟΥΖΙ ανα χειρας σιγουρα θα θελει να αραξει....:'(....μαλλον να βρει καμια καβάτζα να κρυφτεί....:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Δεν θα ήθελα με τίποτα να δίνει υποσχέσεις και να λέει μεγάλα λόγια του ενθουσιασμού(μιλάω για υπερβολές). Δεν θα ξέρει από που έφυγα.
Να έχει κοντά τα χέρια του :mad:
Θα με χάλαγε απίστευτα άμα κοίταζε άλλες ή αν δεν είχαμε τι να πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να κάνει γεώτρηση στη μύτη/αυτί και το αφού εξορύξει το ορυκτό να το κάνει μπαλάκι και να το εκσφενδονίσει προς απροσδόκητη κατεύθυνση

(Ναι έχει συμβεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
δε θέλω πολλά λόγια με τί-πο-τα

οτιδήποτε άλλο μπορώ να το διαχειριστώ, μα τα πολλά και μεγάλα λόγια ακόμα και αν γουστάρω να κάνω σοβαρή σχέση με το άτομο αυτό δε-τα-θέ-λω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Ροζα αμα σε δει με το ΟΥΖΙ ανα χειρας σιγουρα θα θελει να αραξει....:'(....μαλλον να βρει καμια καβάτζα να κρυφτεί....:hehe:
αμα ειναι τετοιος ρε κοζα καλα θα κανει και θα κρυβεται...:P:P
δημοσιος κινδυνος ειναι πιο πολυ εκεινος παρα εγω ...
!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Επειδη δεν φαινοταν ολος ο τιτλος νομιζα οτι ηταν 'Τι δεν θα θελατε στο κρεβατι?' και λεω 'τι τελειοοο τοπιιικ!'!!!Κριμαααααα!!

Στο πρωτο ραντεβου δεν θα ηθελα τσιγκουνιες απο τον ανδρα!!!!θα ξενερωνααα τρελα!!!και δεν θα ηθελα να τον ακουσω να κρινει τον οποιονδηποτε!γενικα θα τον ηθελα τζεντλεμαν!

Να φτιαξω και αυτο το θεμα?;)

Σ'αγαπώ στο πρώτο ραντεβού -.-'
Από πού κι ως πού!

Εκτός κι αν είσαι αγαπησιάρα...

κατι βλαμενα αγορακια το λενε και αυτο που να τους παρει ο δ*****, γιατι νομιζουν πως ετσι μας ριχνουν:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κατι βλαμενα αγορακια το λενε και αυτο που να τους παρει ο δ*****, γιατι νομιζουν πως ετσι μας ριχνουν:P:P:P

Δεν σας ρίχνουν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
να αρχισει να εξιστορει τους παλιους του ερωτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Στο πρωτο ραντεβου δεν θα ηθελα τσιγκουνιες απο τον ανδρα!!!!θα ξενερωνααα τρελα!!!και δεν θα ηθελα να τον ακουσω να κρινει τον οποιονδηποτε!γενικα θα τον ηθελα τζεντλεμαν!

Μπορείς να διευκρινήσεις λίγο παραπάνω πώς τις σκέφτεσαι τις τσιγκουνιές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efoula Vmk

Νεοφερμένος

Η Efoula Vmk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
να ειναι ενας βρωμυλος,αξεστος και χωρις τροπους! απαισιο πραγμα!καταρρει αμεσως το ωραιο του ιματζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Να πάμε να φάμε και να ακούω τα μασουλητά του.
Να τρώει δηλαδή με ανοιχτό το στόμα, να μην σκουπίζει το στόμα του πριν χρησιμοποιήσει το ποτήρι, γενικά να μην έχει άψογους τρόπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top