Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν με πείραξε αυτό, τα σάλια ήταν το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Να λεει πολλα...!!:mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon

Νεοφερμένος

Η dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αν....
ειναι αγενης,
εγωκεντρικος,
μιλαει συνεχως χωρις να λεει κατι το ουσιαστικο,
απεριποιητος κυριως τα νυχια κ τα μαλλια
και φυσικα τα παππουτσια του!κυκλοφορουν τα απιστευτα!
τοτε......καληνυχτα και χαρηκα(παραταυτα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

My_paSSion

Νεοφερμένος

Η My_paSSion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Να βγω με κάποιον και να βρωμάει η ανάσα του τζατζικίλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Να βγω με κάποιον και να βρωμάει η ανάσα του τζατζικίλα:P

Δόξα τω Θεώ, που ο δικός μου δεν έχει θέμα με το τζατζίκι ή με το κρεμμύδι. Αν είχε πρόβλημα δεν ξέρω τι θα έκανα, πάντως τα γούστα μου δεν θα τα άλλαζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Δε θα ήθελα να κάνει ό,τι και στα άλλα ραντεβού. Δε μου κάνει καποια διαφορά το πρώτο. Η αλήθεια είναι πάντως πως μια καλή πρώτη εντυπωση, με καλούς τρόπους κλπ, βοηθάει να θελήσεις να δεις και τον "υπόλοιπο" ανθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού
Να φοράει το ίδιο συνολάκι με μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Να φοράει το ίδιο συνολάκι με μένα.

cue ξέφρενο μαλλιοτράβηγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να κάνει σχέδια για “μετά“
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
να μου μιλάει ευγενικά
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
πως πρεπει δλδ να σου μιλαει?:confused::hmm::hmm:

Κάπως έτσι μάλλον:

"Ίσα μωρή ξεχαρβαλωμένη μπετούγια, κάτσε χάμω να πιείς το βρωμόκαφό σου μη σου κάνω τα άντερα κοτσίδα και σου φορέσω τη τζαμαρία για κολιέ

...και μη τολμήσεις και δεν κεράσεις τους καφέδες γιατί θα σου βάλω το συνολικό ποσό υπόθετο, εικοσαράκι-εικοσαράκι"

Ας μοιραστούμε ρομαντικά μια μπανάνα:



Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
Κάπως έτσι μάλλον:

"Ίσα μωρή ξεχαρβαλωμένη μπετούγια, κάτσε χάμω να πιείς το βρωμόκαφό σου μη σου κάνω τα άντερα κοτσίδα και σου φορέσω τη τζαμαρία για κολιέ

...και μη τολμήσεις και δεν κεράσεις τους καφέδες γιατί θα σου βάλω το συνολικό ποσό υπόθετο, εικοσαράκι-εικοσαράκι"

Ευχαριστώ.

το "ευχαριστώ" θα ήταν δικη μου ατάκα :mad:

ρε βαλ παντως
το παρακανες


δε θα δεχομουν να πληρωσω εγω το λογαριασμο
:worry:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
να μου μιλάει ευγενικά
:/:

Πολύ λογικό!:)

Κάπως έτσι μάλλον
"Ίσα μωρή ξεχαρβαλωμένη μπετούγια, κάτσε χάμω να πιείς το βρωμόκαφό σου μη σου κάνω τα άντερα κοτσίδα και σου φορέσω τη τζαμαρία για κολιέ
...και μη τολμήσεις και δεν κεράσεις τους καφέδες γιατί θα σου βάλω το συνολικό ποσό υπόθετο, εικοσαράκι-εικοσαράκι"
Ας μοιραστούμε ρομαντικά μια μπανάνα:

Ευχαριστώ.

Να είσαι καλά. Με έκανες και γέλασα.

Να λεει πολλα...!!:mpinelik::mpinelik:

Ναι. Πράγματι. Κι εγώ θέλω να μιλάνε πολύ οι άνδρες και όχι να μονοπολώ εγώ την κουβέντα. Πρέπει, βέβαια, να παραδεχτούμε ότι εμείς οι γυναίκες είμαστε πιο φλύαρες.

Δόξα τω Θεώ, που ο δικός μου δεν έχει θέμα με το τζατζίκι ή με το κρεμμύδι. Αν είχε πρόβλημα δεν ξέρω τι θα έκανα, πάντως τα γούστα μου δεν θα τα άλλαζα.

Έχεις δίκιο. Στις υγιείς σχέσεις ο/η καθένας/μία έχει το δικαίωμα να διατηρεί την αυθεντικότητά του. Διαφορετικά η σχέση δεν στηρίζεται σε γερές βάσεις.

Εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να κριτικάρει τον τρόπο ντυσίματός μου. Το ντύσιμό μου είναι μέρος της προσωπικότητάς μου κι όποιος με επικρίνει γι' αυτό είναι σαν να απορρίπτει ένα κομμάτι του εαυτού μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ένα πρώτο που μου τη σπάει, πριν τον γνωρίσω περισσότερο και εκτιμήσω αν αξίζει πράγματι τον κόπο, το στιλάκι το άνετο, το δήθεν, κυρίως η ψεύτικη οικειότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Δεν θα ήθελα παντως κάτι τέτοιο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασιλης Σ.

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Δεν τον αντέχω να χει το στυλ της σιγουριας..να ναι χυμένος στο καναπέ της καφετεριας για παραδειγμα, να χει υφος γοή (φρυδι σηκωμένο και λοξό βλέμα) και η μόνη συζητηση να ναι τα κατορθωματα του στη ζωή και το πως είναι καταπλήκτικός σε όλα ....δεν ειναι μόνο οτι απλά δε θα ξαναβγώ μαζι του είναι οτι θα βαρεθώ τόσο πολύ που απο καποια φάση και μετά θα πάψω να ακουω .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν τον αντέχω να χει το στυλ της σιγουριας..να ναι χυμένος στο καναπέ της καφετεριας για παραδειγμα, να χει υφος γοή (φρυδι σηκωμένο και λοξό βλέμα) και η μόνη συζητηση να ναι τα κατορθωματα του στη ζωή και το πως είναι καταπλήκτικός σε όλα ....δεν ειναι μόνο οτι απλά δε θα ξαναβγώ μαζι του είναι οτι θα βαρεθώ τόσο πολύ που απο καποια φάση και μετά θα πάψω να ακουω .....
Προφανως αν ΟΝΤΩΣ ειναι τοσο καταπληκτικος σε ολα, τοτε δεν θα ειναι για τα μουτρα σου οποτε θα ειναι αυτος που θα την κανει πρωτος με ελαφρα.

Αν παλι λεει μονο λογια του αερα, αλλο εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top