Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,926 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 287 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κρίνετε κάποιον με βάση τον αριθμό προηγούμενων συντρόφων του/της;

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 23:17, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Ας υποθέσουμε ότι γνωρίζω μία κοπέλα 25 χρονών. Εχει μεγάλη διαφορά άν έχει πάει με 2 με 10 ή με 20 εραστές έως τότε. Εξυπηρετεί στην εκτίμηση.
η εκτιμηση που δειχνεις σε καποιο προσωπο εχει να κανει με το ποσους εχει παει αυτο?
εσυ εισαι αυτος που κοιταζει τη βιτρινα.. επομενως
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 23:17, 15-02-08:

η ψυχή, το μυαλο...
Να ΄ξερες πόσο λάθος κάνεις....
Τα φαινόμενα απατούν
Δεν μπορείς να κρίνεις κάποιον από το τι κάνει στο κρεβάτι του.
2
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 23:19, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
η εκτιμηση που δειχνεις σε καποιο προσωπο εχει να κανει με το ποσους εχει παει αυτο? εσυ εισαι αυτος που κοιταζει τη βιτρινα.. επομενως
τώρα έγινε βιτρίνα; μέχρι πριν ήταν προσωπικη πληροφορία...
2
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 23:20, 15-02-08:

Ας υποθέσουμε ότι γνωρίζω μία κοπέλα 25 χρονών. Εχει μεγάλη διαφορά άν έχει πάει με 2 με 10 ή με 20 εραστές έως τότε. Εξυπηρετεί στην εκτίμηση.
Μιας και τυχαίνει να ξέρω κοπέλες που στα 25 τους είχαν πάει με 0, με 3, με 10 και με 20 άντρες και μιας και για μένα δεν αποτέλεσε κριτήριο για τη γνώμη μου για αυτές μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο παραπάνω τι θα σήμαινε για σένα κάθεμία από αυτές;;;;
3
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 23:21, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Να ΄ξερες πόσο λάθος κάνεις.... Τα φαινόμενα απατούν
Δεν μπορείς να κρίνεις κάποιον από το τι κάνει στο κρεβάτι του.
χμμμ.... πώς κατέληξες άραγε σ'αυτο το συμπέρασμα; μυρίζομαι ερωτική αποτοήτευση ή μου φαίνεται. Στο κρεββάτι φαινοταν να σε αγαπάει ομως δεν ήταν έτσι τελικά;
1
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 23:23, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Μιας και τυχαίνει να ξέρω κοπέλες που στα 25 τους είχαν πάει με 0, με 3, με 10 και με 20 άντρες και μιας και για μένα δεν αποτέλεσε κριτήριο για τη γνώμη μου για αυτές μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο παραπάνω τι θα σήμαινε για σένα κάθεμία από αυτές;;;;
Πιστέυω ότι λές ψέματα, ότι τις εκτίμησες όλες το ίδιο. Οσο για μένα, θα εκρινα υπο συνθήκες.
4
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 23:24, 15-02-08:

Απλά λέω οτι το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του, δεν έχει αντίκτυπο στην κοινωνία και κυρίως στο πως αντιμετωπίζεται από τους άλλους.
Μπορεί για κάποιους φίλους ή φίλες μου να γνωρίζω κι εγώ κάποια στοιχεία, αλλά αυτό δεν σημαίνει απολύτως τίποτα και σε καμία περίπτωση δεν τους χαρακτηρίζει.
3
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 23:25, 15-02-08:

βαρεθηκα ...το "εξ ιδιων κρινω τα αλλοτρια"...
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 23:30, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
βαρεθηκα ...το "εξ ιδιων κρινω τα αλλοτρια"...
εσύ δεν κρίνεις τους άλλους με βάση τις πληροφορίες που εχεις και την εμπειρία σου λοιπον...
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 23:32, 15-02-08:

Δηλαδη πριν κανεις κατι με μια κοπελα την ρωτας με ποσους εχει παει?
Η αν σου ξεφυγει αυτη η τοοοοοσο σημαντικη ερωτηση και εισαι μαζι με αυτη την κοπελα της την κανει αργοτερα?
Και αναλογα το τι σου απαντησει αποφασιζεις τι?
Αν θα συνεχισεις?
Αν αξιζει σαν ατομο?
Θα την "ψυχογραφισεις" ετσι?

Εγω παλι εντελως πληροφοριακα, αν θα πηγαιονα για καφε με την Neraida πιο χρησιμο θα μου ηταν τι οδοντοκρεμα χρησιμοποιει και σε ποιον γιατρο πηγαινει για να αποκτησω κι εγω το χαμογελο της, παρα αν απο κρεββατι της εχουν περασει περισσοτεροι ή λιγοτεροι απο 10 αντρες.
Και ειτε με την Neraida εβγαινα σαν φιλος ειτε επειδη μου αρεσε.
Αλλοιμονο εαν εγω για να καταλαβω τον αλλο χρειαζομαι τετοιες πληροφοριες.
4
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 23:35, 15-02-08:

εσύ δεν κρίνεις τους άλλους με βάση τις πληροφορίες που εχεις και την εμπειρία σου λοιπον...

γενικοτητες.. γενικοτητες.... σε τπτ δε γινεσαι συγκεκριμενος... και σε οτι εχεις ερωτηθει. εχεις αποφυγει να απαντησεις με τετοιου ειδους σχολιακια..
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 23:36, 15-02-08:

η αληθεια ειναι οτι αποφευγω να κρινω ατομα και δη βασει του τι κανει ο καθενας στο κρεββατι του...
2
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 23:37, 15-02-08:

γενικοτητες.. γενικοτητες.... σε τπτ δε γινεσαι συγκεκριμενος... και σε οτι εχεις ερωτηθει. εχεις αποφυγει να απαντησεις με τετοιου ειδους σχολιακια..
Ηρω..ο καθενας κανει ο,τι μπορει!
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 23:38, 15-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Απλά λέω οτι το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του, δεν έχει αντίκτυπο στην κοινωνία και κυρίως στο πως αντιμετωπίζεται από τους άλλους.
Αυτο κι αν δεν ισχύει όλως διόλου !
1
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 23:41, 15-02-08:

Δεν θα μπώ σε προσωπικη αντιπαράθεση. Λυπάμαι άν με ρώτησες κάτι και δεν στο απάντησα. Νομίζω όμως ότι απάντησα με σαφήνεια σε οτιδήποτε με ρώτησες. Κάνε παράθεση οποιας ερώτησης σου νομίζεις ότι άφησα αδιευκρίνιστη και ευχαρίστως να στη διευκρινίσω και πάλι
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,729 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 23:41, 15-02-08:

Εγω μέχρι να γίνω 28 με καμια 70αριά. Μετά τέρμα, πιστός πλέον και μονογαμικός
Εμείς δηλαδή αν έπρεπε να βγάλουμε συμπέρασμα για σένα που έπρεπε να καταλήξουμε; Να σε εκτιμούμε ή όχι;
3
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 23:42, 15-02-08:

Μα σου ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβεις, πως δεν μπορεις να γενικευεις και να εισαι απολυτος..?!
Για σενα μπορει να ισχυει..για καποιους αλλους δεν ισχυει το ιδιο πραγμα...
Αλλο καταλαβαινω κατι και αλλο συμφωνω με αυτο...
Και βεβαια υπαρχουν ατομα, που σκεφτονται, οπως ακριβως εσυ...αυτο δε σημαινει οτι ειναι καθολικο το φαινομενο....
ελεος πια...
1
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 23:42, 15-02-08:

Ηρω..ο καθενας κανει ο,τι μπορει!
Κι εσύ λοιπόν, αυτό μπορείς, αυτό κάνεις;
Ομορφα.....

Και τι ισχύει δηλαδή;
Οτι οι άνθρωποι κρίνονται σύμφωνα με τις ερωτικές τους προτιμήσεις-επιδόσεις;
Με τέτοια εμμονή μάλλον δείχνεις να έχεις απωθημένα
1
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 23:42, 15-02-08:

η αληθεια ειναι οτι αποφευγω να κρινω ατομα και δη βασει του τι κανει ο καθενας στο κρεββατι του...
επιλέγεις δηλαδη συνεργάτες, φίλους, εραστές, έμπιστους με βάση τί; αφου δεν κρίνεις άτομα...
2
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 23:46, 15-02-08:

επιλέγεις δηλαδη συνεργάτες, φίλους, εραστές, έμπιστους με βάση τί; αφου δεν κρίνεις άτομα...
Νεράιδα, σε παρακαλώ πάρα πολύ....
Την επόμενη φορά που θα χρειαστεί να επιλέξεις κάποιον συνεργάτη σου, απαραιτήτως να απαιτήσεις να σου δηώσει και με πόσες/πόσους έχει πάει...
Ε, τι; γουρούνι στο σακί θα πάρουμε;
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια