Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,086 μηνύματα σε 75,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 419 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Apple iPod

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:16, 18-11-05:

ομως το CDex δεν μπορει να μεταφερει mp3 στο ipod
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:28, 24-11-05:

Σήμερα ειχα ενα περιέργο προβλημα... πηγενα για μάθημα και ειχα ξεχάσει να το φορτίσω... κάποια στιγμή μπλόκαρε και για να κάνω ρεσταρτ ομως χρειάζεται να είναι στο ρεύμα ... με αποτέλεσμα να το αφήσω έτσι όπως είναι για 2 ώρες ... οταν επιστρέφω στο σπίτι το βλέπω σβήσω.... σκέφτηκα οτι θα άδεια η μπατάρια... το βάζω για να φορτίσει .... ε εκει βλέπω στην μέση να υπάρχει μια ορίζοντια σκούρα γραμμή.... κάνω ενα restart και έφυγε και έγινε ανοιχτή γράμμη ... εκανα αλλά 5-6 αλλά δεν άλλαξε τπτ... αποφασισμένος ότι θα το στειλώ πίσω το άφησα να φορτίζει ... μέχρι που είδα πριν λίγο να φυγεί η γραμμή αυτή .... τι φταίει;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 310 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 23:32, 14-12-05:

Σημερα το ειδα απο κοντα το nano. Με εντυπωσιασε παρα πολυ το μεγεθος του, το οποιο ειναι κατα παρα πολυ μειωμενο απο το mini, σε τετοιο σημειο που αναρωτιεμαι αν εχει flash μνημη ή σκληρο δισκο!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:36, 14-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Hetfield
Σημερα το ειδα απο κοντα το nano. Με εντυπωσιασε παρα πολυ το μεγεθος του, το οποιο ειναι κατα παρα πολυ μειωμενο απο το mini, σε τετοιο σημειο που αναρωτιεμαι αν εχει flash μνημη ή σκληρο δισκο!
Flash μνήμη έχει
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 23:52, 14-12-05:

Ακριβώς, είναι λιώσιμο...........
Παράθεση

modelos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O modelos έγραψε: στις 00:34, 15-12-05:

εγω εχω το ιποντ νανο 2 γιγα μαυρο ειναι λεπτο σα μια θυρα usb και περιπου 8 εκ μηκοσ 45γρ εχει τελειο ηχο αλλα μου τι σπαει ο τροποσ μεταφορας αρχειων απο και προσ το πσ
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 00:59, 15-12-05:

Βάλε winamp
Παράθεση

modelos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O modelos έγραψε: στις 13:01, 15-12-05:

εβαλα τελικα το xplay αλλα θα δοκιμασω και το winamp plugin...
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 13:38, 15-12-05:

Παιδιά εγώ ενδιαφέρομαι για ένα ipod shuffle.Πόσο περίπου έχει ένα μ3 512 mb η 1 gb μνήμη?
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 15:21, 15-12-05:

Check: applestore.gr
92 euro + ΦΠΑ είναι το 512
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 15:58, 15-12-05:

Πάντως κατα τη γνώμη μου δεν αξίζει...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:58, 15-12-05:

έγινε ένα μικρό split περισσότερα εδώ
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:00, 15-12-05:

Κατα την γνώμη μου αξίζει περισσότερο το http://www.play247.gr/index.php?main...oducts_id=1730
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 19:07, 31-01-06:

Α το είδα και εγώ το update, τι ακριβώς θέλει στο site να του δώσεις για να το κατεβάσεις;
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 21:46, 31-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Α το είδα και εγώ το update, τι ακριβώς θέλει στο site να του δώσεις για να το κατεβάσεις;
Σιγουρα θελει εγγραφη. Ειχα κανει παλια ομως και δεν θυμαμαι τι ακριβως απαιτουσε ... Τωρα πλεον απλα βαζω το email μου και password. Παντως, αν δεν κανω λαθος, ισως μπορεις να κατεβασεις και απο αλλα sites το update, χωρις να απαιτειται εγγραφη. Η μλκια τους ειναι οτι το Update δεν ειναι για μια version iPod, αλλα αναγκαστικα για ολες, οποτε το μεγεθος του ειναι πολυ μεγαλο (20-30Mb περιπου)
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 22:51, 31-01-06:

Να κάνω backup τα τραγούδια πρώτα ή δεν χρειάζεται;
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

O Insomniac έγραψε: στις 06:52, 01-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Να κάνω backup τα τραγούδια πρώτα ή δεν χρειάζεται;
Οχι, διατηρουνται ολα τα τραγουδια και οι ρυθμισεις σου. Εκτος φυσικα και αν επιλεξεις εσυ να κανεις format το iPod προφανως!
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:44, 18-05-06:

Για συχρονισμο του ipod υπαρχει και το yamipod ... στελνει και τα στατιστικα και στο last.fm ...
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

O Insomniac έγραψε: στις 23:45, 19-03-07:

Λοιπον με αφορμη το οτι (μαλλον) θα παρω ενα νεο iPod και μπορω να "χαραξω" δωρεαν 2 γραμμες κειμενου συνολικου μηκους 54 χαρακτηρων (27 και 27 σε δυο γραμμες) ηθελα να ρωτησω τι ιδεες θα ειχατε αν ησαστε στη θεση μου! Δηλαδη τι θα χαρασσατε εσεις;

Υ.Γ: Θα προτιμουσα να μην ηταν κατι προσωπικο (ονοματα, προσωπικα υποννοουμενα, κτλ), κτλ, αλλα κατι σε quotes διασημων, αστειες (και μη) ατακες απο ταινιες, βιβλια, κα. Επισης προσεξτε να χωρανε οντως σε δυο γραμμες η καθε μια μεγιστου μηκους (μαζι με κενα!) 27 χαρακτηρων!

Ως παραδειγματα:

We are the Knights
who say... NI.

This is madness!
Madness? This is Sparta!

42

You never go ass-to-mouth!

Fear can hold you prisoner.
Hope can set you free.

And get the machine that goes 'Ping'!

Don't Panic.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:50, 19-03-07:

Εγώ θα σου λεγα να χαράξεις κάτι πιο πρακτικό όπως το όνομα και το τηλ σου. Αν το χάσεις ποτέ θα ευγνωμονείς την προνοητικότητα σου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Apple Campus - Apple Park - Από Objectivism
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-03-17 στις 11:45.
    • Apple iPod Touch - Από papas
      Το θέμα έχει λάβει 147 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-01-10 στις 18:57.
    • iPod & Linux - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-07-08 στις 14:25.
    • zune vs iPOD - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-06 στις 16:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα