Σχετικά με την ιατρική περίθαλψη των φοιτητών στην τριτοβάθμια

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Γειά παιδια,συγχαρητήρια για τις σχολές που περάσατε. Θέλω να ρωτήσω όμως (λογικό ειναι να μην εχετε ακούσει τίποτα) αν γνωρίζετε για την ιατρική περίθαλψη των σχολών. Συγκεκριμένα θέλω να ρωτήσω πότε την λαμβάνουμε δλδ αμέσως με την εγγραφή ή μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα? Εχω λόγο που ρωτάω,ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Εγώ είχα για κάποιο διάστημα. Η διαδικασία για να πάρεις το βιβλιάριο ήταν απλή και σύντομη το ίδιο και θεώρησή του. Φαντάζομαι από τη στιγμή που κάνεις εγγραφή έχεις το δικαίωμα/δυνατότητα να πας να κάνεις αίτηση για να το αποκτήσεις. Να τους ρωτήσεις πάντως τι παίζει με τα φάρμακα/νοσοκομειακή κάλυψη γιατί είναι λίγο περίεργα τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγώ είχα για κάποιο διάστημα. Η διαδικασία για να πάρεις το βιβλιάριο ήταν απλή και σύντομη το ίδιο και θεώρησή του. Φαντάζομαι από τη στιγμή που κάνεις εγγραφή έχεις το δικαίωμα/δυνατότητα να πας να κάνεις αίτηση για να το αποκτήσεις. Να τους ρωτήσεις πάντως τι παίζει με τα φάρμακα/νοσοκομειακή κάλυψη γιατί είναι λίγο περίεργα τα πράγματα.
Χμμ,καταρχήν σ'ευχαριστώ για την απάντηση...δεν ειναι και πολύ ευκολή ερώτηση για την ηλικία μας. Μήπως θυμάσαι περίπου πόσο χρόνο παίρνει για την έκδοση? :)
Α,κατι άκυρο,στο τμήμα σου εχω τον κολητό μου,αλλα φετος μπαίνει 2 έτος...ειναι μικρότερος. Ήθελα πολυ να έρθω στη Λαρισα (εργων υποδομής) αλλα δε με βοήθησαν τα μόρια (έλειπαν 120) :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top