• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ξηρό στόμα και λαιμός

αφροξιλανθη

Νεοφερμένος

Η αφροξιλανθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εδω κ αρκετο καιρο νιωθω σχεδον ολη την μερα το στομα μου στεγνο κ το λαιμο μου!!!σαν να μην μου φτανει το σαλιο ενα πραγμα!!!κ την γλωσσα μου πλατια καπως!!!το εχετε παθει ποτε?κ αν ναι τι μπορει να ειναι???μια φιλη μου μου ειπε οτι ειναι απο αγχος!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solon

Νεοφερμένος

Ο Solon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Επισκέψου έναν καλό ΩΡΛ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
κοίτα το ζάχαρό σου.

αλλά γιατί δεν πας σε γιατρό;
αν δεν έχεις ασφάλεια ούτε λεφτά, πήγαινε σε εφημερεύων,
(σήμερα επιδεινώθηκε το πρόβλημά μου δεν μπορώ ούτε να καταπιώ, μπλα, μπλα, μπλα,
να σου κάνουν ενδονοσοκομειακές εξετάσεις)

μην το αφήνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αφροξιλανθη

Νεοφερμένος

Η αφροξιλανθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
σημερα ειμαι αρκετα καλυτερα...οταν δεν το σκεφτομαι δεν το νιωθω αρα μαλλον ειναι ψυχολογικο..οσο για τις εξετασεις εκανα αλλα λογο απεργιων θα τις παρω την πεμπτη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top