Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,713 μηνύματα σε 76,688 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 134 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συμπτώματα ωορρηξίας

αφροξιλανθη

Νεοφερμένος

H αφροξιλανθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H αφροξιλανθη έγραψε: στις 01:39, 03-09-12:

πριν απο μερες ειχα μια συζητηση με τις φιλες μου για το αν κ πως βιωνουν την ωορηξια τους κ καταλαβα οτι δεν υπαρχουν στανταρ συμπτωματα καθε μια μας ειναι διαφορετικη....με αυτη την ευκαιρια ειπα να ρωτησω τι συμπτωματα εχετε εσεισ????
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε: στις 17:38, 16-10-12:

ωορρηξία είναι όταν βρίσκεσαι στη μέση του κυκλου......λοιπόν,εγώ αυτές τις ημέρες γίνομαι υπερευαισθητη,κλάιω εύκολα,πρηζεται το στήθος μου και έχω λιγουρες για σοκολάτα!!!!!!!!!!!!και φυσικα λιγο πριν μου έρθει, ταράζω ότι γλυκό βρεθεί μπροστά μου..
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 17:42, 16-10-12:

Εγώ απλά πεινάω παραπάνω από ότι συνήθως. Αμα δω καμία συγκινητική ταινιά θα κλάψω, αλλά αυτό γίνεται όλο το μήνα.
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 18:01, 16-10-12:

Σπυριά κάνουν εμφάνιση στο κούτελο και σε άλλες περιοχές όπως μάγουλα και μύτη
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 20:50, 16-10-12:

Γίνομαι υπερευαίσθητη σε αηδιαστικό σημείο. Μπορεί να κλάψω επειδή πετάει μια τρίχα μου(έχει συμβεί)....

Το περιέργο είναι οτι το καταλαβαίνω. Βάζω δηλαδή τα κλάματα ή στεναχωριέμαι ένω σκέφτομαι "γιατί κάνω έτσι μωρέ τώρα???"
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια