Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,565 μέλη και 2,432,484 μηνύματα σε 76,236 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 329 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 13:14, 29-08-08:

Ναι αλλά κοίταξε πρώτα αν κάνει καλή επαφή το καλώδιο πριν κάνεις οτιδήποτε άλλο, είναι ο πιο συνηθισμένος λόγος για περίεργα χρώματα κτλ και ταυτόχρονα το πιο εύκολο να ελέγξεις.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 13:52, 29-08-08:

το καλωδιο ειναι στη θεση του και κανει καλη επαφη.εδω και κανα 2ωρο δεν το εχει ξαναπαθει...τι να πω δεν ξερω...αν μου το ξανακανει θα βαλω την οθονη στο αλλο pc.
Eυχαριστω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ έγραψε: στις 13:53, 29-08-08:

βαρυ και ασυκωτο!!και θελει και καλη καρτα γραφικων...
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ έγραψε: στις 13:57, 29-08-08:

αυτα βοηθησαν και εμενα γιτι η αληθεια ηταν πως τρωει κατι κολληματακια!ειδικα αυτο με τα εικονιδια στην επιφανεια εργασιας το ειχα παρακανει!
Παράθεση

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 00:38, 30-08-08:

κλεισε τον υπολογιστη για αρκετη ωρα και και μετα οταν τον ανοιξεις δες αν δουλευει καλα..ισως να υπερθερμανθηκε
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ έγραψε: στις 11:46, 30-08-08:

μπα δεν ειναι αυτο.σημερα που το ανοιξα δεν μου εκανε τπτ περιεργο και χτες μου το εκανε το πρωι αφου το ειχα ανοιξει!ποτε προλαβε και υπερθερμανθηκε?
Παράθεση

ramanujan

Νεοφερμένος

H ramanujan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H ramanujan έγραψε: στις 14:50, 01-09-08:

Όλα είναι φυσιολογικά στην taskbar, μόνο που δεν μου εμφανίζει το πρόγραμμα που τρέχω κάθε φορά. Δηλαδή τώρα ας πούμε που τρέχω τον explorer, δεν μου εμφανίζει το αντίστοιχο εικονίδιο. Τι να κάνω? Είναι πολύ ενοχλητικό γιατί δουλεύω με τον taskmanager!
Any ideas?
Παράθεση

zaxosm (Χαρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.

O zaxosm έγραψε: στις 14:55, 01-09-08:

Εγω συνεχιζω να πιστευω πως φταιει η καρτα γραφικων.............
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 15:38, 01-09-08:

Είναι χρόνιο αυτό ή έτυχε τώρα;
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 16:19, 01-09-08:

Βγάλε το καλώδιο και ξαναβάτλο, είχα πάθει παλιά το ίδιο πρόβλημα και ασχολιώμουν με την κάρτα γραφικών
Παράθεση

zaxosm (Χαρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.

O zaxosm έγραψε: στις 17:28, 01-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από michael92
Βγάλε το καλώδιο και ξαναβάτλο, είχα πάθει παλιά το ίδιο πρόβλημα και ασχολιώμουν με την κάρτα γραφικών
Mα αυτο το εκανε....... ηδη
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 17:31, 01-09-08:

Εγώ υποψιάζομαι Artifactes.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 17:32, 01-09-08:

Artifacts;
Αφού λέει οτι το άσπρο γίνεται γαλάζιο κτλ, τι σχέση έχουν τα artifacts;
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 17:33, 01-09-08:

Α εγώ άλλο κατάλαβα. Ότι βγάζει σημάδια.
Παράθεση

ramanujan

Νεοφερμένος

H ramanujan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H ramanujan έγραψε: στις 20:04, 01-09-08:

Είναι από την αρχή του καλοκαιριού. Μάλλον κάτι πείραξα, αλλά δεν ξέρω τι! Πήγα να φτιάξω ένα πρόβλημα, μου έβγαζε 4-5 languagebars, και μάλλον εκεί έγινε η ζημιά!
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 23:12, 01-09-08:

Ω. Δεν έχω ιδεά τότε
Format
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 23:27, 01-09-08:

Όχι το φορμάτ είναι πολύ ακραίο. Δοκίμασε να ψάξεις καμία επιλογή στην εμφάνιση μέσω του πίνακα ελέγχου.
Παράθεση

ramanujan

Νεοφερμένος

H ramanujan έγραψε: στις 10:50, 02-09-08:

Παιδιά, μου είπαν για ένα προγραμματάκι που επιδιορθώνει οποιοδήποτε πρόβλημα στην taskbar. Και λειτουργεί!
TaskbarRepairToolPlus λέγεται!:no1:
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 21:23, 02-09-08:

ρε παιδια πέιτε μου κατι γιατι η δικιο εχει ενας πιτσιρικάς που το έλεγε στο μαγαζί ή θα με τρελάνει.
Υποστηρίζει πως οσο περισσότερες κάρτες γραφικών εχεις σε εναν υπολογιστή τοσο καλύτερη αναλυση και γραφικα εχει. ισχύει αυτο το πράγμα?
Παράθεση

αστροφεγγιά

Νεοφερμένος

H αστροφεγγιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H αστροφεγγιά επιτέλους!!!!! έγραψε: στις 21:33, 02-09-08:

καλησπέρα. μήπως μπορεί κανείς να μου πει πώς θα μπορούσα να επαναφέρω σε λειτουργία την πινακίδα αφής στο Laptop μου?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος