Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,537 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 120 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 04:25, 10-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από αστροφεγγιά
καλησπέρα. μήπως μπορεί κανείς να μου πει πώς θα μπορούσα να επαναφέρω σε λειτουργία την πινακίδα αφής στο Laptop μου?
Σε όλα (σχεδόν) τα laptop υπάρχει η δυνατότητα με έναν συνδυασμό πλήκτρων (συνήθως Function [Fn] και ένα από την σειρά F1-F12) να απενεργοποιήσεις το touchpad. Αν δεν μπορείς να το βρεις, πες μας το μοντέλο για να το κοιτάξουμε και εμείς
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αστροφεγγιά

Νεοφερμένος

H αστροφεγγιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H αστροφεγγιά επιτέλους!!!!! έγραψε: στις 19:28, 10-09-08:

σ' ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Με το Fn+F7 το touchpad γύρισε πάλι κοντά μου. Απαλάχτηκα κι από το ποντίκι που είχα τριγύρω μου.
Τι ωραία να έχεις φίλους με τόοοοοσες γνώσεις.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:53, 11-09-08:

παιδια γνωρίζετε μήπω σε τι κατάστημα μπορω να βρω δεν ξέρω πως λεγεται θα το περιγράψω
απο την μια να μπαίνει καλώδιο ethernet και απο την άλλη να βγαίνει φισ για πρίζα τηλεφωνου?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 07:42, 13-09-08:

''Σφάλμα επαναφοράς δικτύου

Το έγγραφο δεν περιέχει δεδομένα.

Ο δεσμός σε αυτήν τη σελίδα διακόπηκε απρόσμενα κατά τη διαπραγμάτευση σύνδεσης ή τη μεταφορά δεδομένων. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε πρόβλημα δικτύου μεταξύ της σελίδας και του υπολογιστή σας.''
τι ειναι αυτο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 10:19, 13-09-08:

Πριν λίγες μέρες έκανα format τον Η/Υ και τώρα δεν μπορώ να εγκαταστήσω τα ηχεία...Έχει κανείς καμιά ιδέα???
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 10:29, 13-09-08:

τους drivers τους εκανες εγκατασταση?
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 10:42, 13-09-08:

Δεν νομίζω,δεν έχω ιδέα πως γίνεται...
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 10:46, 13-09-08:

γι' αυτο...
ειναι στα cd που σου εδωσαν οταν αγορασες το πισι...
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H maraki love έγραψε: στις 10:49, 13-09-08:

ok...
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

O panos1994 έγραψε: στις 10:51, 13-09-08:

το βρηκες?
κανε εγκατασταση τους driver και λογικα δεν θα εχεις προβλημα...
Παράθεση

Cosdel (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O Cosdel έγραψε: στις 11:34, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από panos1994
το βρηκες?
κανε εγκατασταση τους driver και λογικα δεν θα εχεις προβλημα...
:iagree: Πρεπει να βαλεις τους drivers. Εγω που ειχα realtek και το εκανα απεγκατασταση γιατι νομιζα οτι δεν χρειαζεται(οταν ημουν πιο μικρος και ανιδεος) ξαφνικα ειχα προβλημα με τον ηχο.

Αν δεν βρεις το cd σου προτεινω να το κατεβασεις.
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 14:29, 13-09-08:

Αυτό συμβαίνει σε συγκεκριμένη σελίδα;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:37, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
παιδια γνωρίζετε μήπω σε τι κατάστημα μπορω να βρω δεν ξέρω πως λεγεται θα το περιγράψω
απο την μια να μπαίνει καλώδιο ethernet και απο την άλλη να βγαίνει φισ για πρίζα τηλεφωνου?
Σε ένα μαγαζί με ηλεκτρολογικά και ζήτα το όπως μας το είπες.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 14:40, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Τι να το κάνεις ακριβώς;
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 18:33, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Αυτό συμβαίνει σε συγκεκριμένη σελίδα;
Αυτό συμβαίνει μόνο με το firefox, σε όλες τις σελίδες, από το πρωί. Και ξαφνικά, χωρίς να αλλάζω κάτι, απλά δουλεύει. Έχει 3-4 μέρες που το κάνει αυτό.
Ενώ το explorer δεν έχει κανένα προβλ.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 16:32, 14-09-08:

Τίποτα? Κανένας δεν ξέρει τι είναι?

Με το explorer δεν τη παλεύω###8230;.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:38, 14-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Τίποτα? Κανένας δεν ξέρει τι είναι?

Με το explorer δεν τη παλεύω###8230;.
Δοκίμασες να το εγκαταστήσεις ξανά;

Τσέκαρες μήπως πειράχτηκαν οι ρυθμίσεις πρόσβασης;
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 16:43, 14-09-08:

Κάνε σκανάρισμα στο pc σου με κάποιο antivirus για καλό και για κακό να δεις αν θα σταματήσει να το εμφανιζει.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:20, 14-09-08:

Δοκιμασε να ξαναεκγαταστισεις τον firefox
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 09:19, 15-09-08:

Πάει για φορματ σήμερα, διότι ούτε ιούς έχει, και πέρασα το firefoxκαμία δεκαριά φορές###8230; γενικά.. με βλέπω να πάω για ψώνια###8230; τι λαπτοπ μου συστήνετε?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος