Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,228 μέλη και 2,423,553 μηνύματα σε 75,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 278 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 20:28, 21-12-08:

Τι έχεις, Svista ή XP? Βασικά μπορείς να ελέγξεις αν όντως έχει γίνει αυτό? Aν έχεις δύο partitions στον σκληρό δίσκο?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RebeccaforJimani (Ρεβέκκα)

Δραστήριο Μέλος

H Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 20:30, 21-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue
Τι έχεις, Svista ή XP? Βασικά μπορείς να ελέγξεις αν όντως έχει γίνει αυτό? Aν έχεις δύο partitions στον σκληρό δίσκο?
δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σ εμένα αλλά έχω xp.΄δεν νομίζω να έχω δύο. δεν θυμάμαι κιόλας...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 20:35, 21-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από RebeccaforJimani
δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σ εμένα αλλά έχω xp.΄δεν νομίζω να έχω δύο. δεν θυμάμαι κιόλας...
Σε σένα, ναι. Στον chris δεν ξαναμιλάω αφού δεν βάζει φώτο!

Μπορείς να ελέγξεις αυτό που σου είπα?
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 20:43, 21-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue
Σε σένα, ναι. Στον chris δεν ξαναμιλάω αφού δεν βάζει φώτο!

Μπορείς να ελέγξεις αυτό που σου είπα?
ευχαρίστως αν μου πεις πως...
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 20:51, 21-12-08:

Κατέβασε αυτό και τρέξτο. Με αυτό θα δεις πόσα partitions έχεις.
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O PIL έγραψε: στις 20:54, 21-12-08:

Για φορμάτ είχα γράψει έναν οδηγό εδώ στο ischool κάποτε.Search it:no1:
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 21:06, 21-12-08:

ορίστε αυτό μου βγάζει!!! Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Screenshot_2008-12-21_22-04-16.jpg
Εμφανίσεις:  83
Μέγεθος:  95,6 KB
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 21:07, 21-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από PIL
Για φορμάτ είχα γράψει έναν οδηγό εδώ στο ischool κάποτε.Search it:no1:
που να ψάχνω τώρα?? :thanks:πάντως
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 21:20, 21-12-08:

Άρα έχεις έναν σκληρό κι ένα partition, οπότε μάλλον έκανες quick format όπως είπε κι ο Αnarki.
Αν έχεις το καθαριστικό πρόγραμμα CCleaner τότε επέλεξε καθαρισμό Registry και σβήσε ο,τιδήποτε βρεί. Κατόπιν και τον κανονικό Cleaner (από τις ρυθμίσεις επέλεξε ασφαλή διαγραφή αρχείων). Αν δεν το έχεις μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ.
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:57, 26-12-08:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

Μήπως ξέρετε αν αυτό είναι κάποιος ιός;

Τον τελευταίο καιρό, όταν ανοίγω το Mozilla Firefox, μαζί με τη σελίδα της Google ανοίγει και κάποια άλλη σελίδα που λέει πάμε στοίχημα ή κάτι τέτοιο. (Τη σβύνω αμέσως και δεν θυμάμαι τώρα τι λέει ακριβώς).

Έκανα εξέταση σε όλο το σύστημα (έχω το NOD32), επίσης με το Spybot-SD και μου δείχνουν ότι είναι εντάξει.

Το ίδιο συμβαίνει και με τον φορητό μου.
Αν δεν είναι ιός, χρειάζεται κάποια ρύθμιση;

Κάθε απάντηση πολύτιμη.
Παράθεση

Επιμηθέας

Δραστήριο Μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O Επιμηθέας έγραψε: στις 19:21, 26-12-08:

Εργαλεία>επιλογές
Συνημμένο Αρχείο 3816
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Επιμηθέας : 03-04-09 στις 21:25.
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 21:32, 26-12-08:

Σε ευχαριστώ πολύ, το διόρθωσα.
Θα σου απαντούσα εδώ και 20 λεπτά αλλά σήμερα η ΟΤΕΝΕΤ σπάει ρεκόρ ταχύτητας !!!
Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 18:30, 11-01-09:

καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους σας, έστω και καθυστερημένα . η αλήθεια είναι πως δεν φταίω εγώ αλλά η HOL που έκανε 75 ημέρες για να μας κάνει τη σύνδεση. όταν μπορούσα έμπαινα σε κάποιο dlink αλλά ήταν πολύ εκνευριστικό γιατί το σήμα του χανόταν συνέχεια. anyway, τώρα είμαι πάλι εδώ , και ζητώ τη βοήθειά σας. κάτι έχει πάθει ο ήχος από το laptop και τα τραγούδια τα ακούω.....χμ πως να το πω σαν να παίζει πιο γρήγορα. οι φωνές ακούγονται πιο λεπτές. υπάρχει φάρμακο για το λαιμό? σας ευχαριστώ.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 18:32, 11-01-09:

xp έχεις ή vista;
Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 18:48, 11-01-09:

vista
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 18:54, 11-01-09:

Εγκατέστησε ξανά τους drivers που σχετίζονται με τον ήχο του laptop σου.
Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 18:59, 11-01-09:

ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση αλλά μπορείς να με κατατοπίσεις σχετικά με το "drivers" ?
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 19:04, 11-01-09:

Τι laptop έχεις;

Μάρκα και μοντέλο.
Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 19:25, 11-01-09:

acer aspire 5920G
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιμηθέας

Δραστήριο Μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O Επιμηθέας έγραψε: στις 21:05, 11-01-09:

Μάλον μαζι με το Laptop παρέλαβες και το CD με τους Drivers.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος